Baltic Logistic Solutions vs Autotoja (70:69)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 02 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

„Baltic Logistic Solutions“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Autotoja & Ekodora“ ekipą ir pasiekė istorinę pirmąją pergalę

2014 gruodžio 02 d., Antradienis, 22:45 val., peržiūros: 1012

Antradienį, gruodžio 2 dieną, VDU "Rasos" gimnazijos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Baltic Logistic Solutions" priėmė svečius "Autotoja & Ekodora" krepšininkus. Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (6:19). Antrame kėlinyje šeimininkams pavyko sumažinti skirtumą ir po dviejų kėlinių komandas skyrė tik 8 taškai – (26:34). Trečiame kėlinyje "Autotoja & Ekodora" pavyko padidinti skirtumą iki dviženklio – (44:54). Ketvirtame kėlinyje "Baltic Logistic Solution" komandai pavyko pasivyti varžovus, persverti rezultatą ir laimėti rungtynes rezultatu – (70:69).

Pirmasis kėlinys prasidėjo svečių laimėta atkarpa – (1:8), vėliau sekė dar viena laimėta atkarpa – (2:6) ir sužaidus 6 minutes rezultatas buvo – (3:14). Per likusį laiką "Autotoja & Ekodora" laimėjo dar vieną atkarpą – (3:5) ir po pirmojo kėlinio rezultatas buvo palankesnis svečiams – (6:19).

Antrasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant rezultatyviomis atakomis, sužaidus apie 4 minutes komandas skyrė jau 13 taškų - (14:27). Kėliniui įpusėjus "Baltic Logistic Solutions" komandai pavyko perimti iniciatyvą, laimėjo atkarpą – (12:7) ir po dviejų kėlinių komandas skyrė jau tik 8 taškai – (26:34).

Trečio kėlinio pradžia geriau susiklostė aikštelės šeimininkams, kuriems pavyko sužaidus 5 minutes sumažinti skirtumą iki minimumo – (40:41). Bet antroje kėlinio pusėje svečiai sužaidė geriau, laimėjo atkarpą – (4:13) ir po trijų kėlinių komandas skyrė jau 10 taškų – (44:54).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo šeimininku laimėta atkarpa – (11:0), kuri leido pirmą kartą rungtynėse įsiveržti į priekį – (55:54). Sužaidus dar 3 minutes svečiams pavyko susigrąžinti 3 taškų persvarą – (59:62). Antroje kėlinio pusėje užvirė nuožmi kova, likus žaisti nepilnas 2 minutes rezultatas buvo lygus – (67:67). Pirmieji į priekį įsiveržė šeimininkai, bet netrukus svečiai perėmė iniciatyvą – (68:69). Visgi sėkmė šį kartą nusišypsojo "Baltic Logistic Solutions" ekipai, kuri likus žaisti 3 sekundes įsiveržė į priekį – (70:69). Per likusias 3 sekundes svečiai dar bandė sukurti rezultatyvią ataką, bet tolimas metimas skriejo pro šalį. Rungtynės baigėsi rezultatu – (70:69).

Po laimėtų rungtynių "Baltic Logistic Solutions" treneris kalbėjo: Džiaugiamės, kad pavyko šiandieną laimėti, tai pirmoji mūsų pergalė. Norėjome ir puolime ir gynyboje geriau sužaisti, bet gavosi kaip gavosi. Rezultatas teigiamas, bet žaidimu neesame patenkinti."

Baltic Logistic Solutions: Karolis Masaitis – 25 tšk. (25 atk. kam., 5 išpr. praž.), Denas Kabutavičius – 16 tšk., Ernestas Mižutavičius – 12 tšk.

Autotoja & Ekodora: Aurimas Dervinskas – 25 tšk. (6 išpr. praž.), Žydrūnas Kaminskas – 24 tšk. (11 atk. kam., 9 išpr. praž.), Ramūnas Laurinaitis – 10 tšk.

„Baltic Logistic Solutions“ tik po atkaklios kovos palaužė „Dentist team“ ekipą (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 00:56 val.)„Baltic Logistic Solutions“ po sunkios kovos nugalėjo Sporto Asociaciją „Persvarą-2“ (2015 sausio 20 d., antradienis, 22:56 val.)Po ilgosios pertraukos atsibudusi „Autotoja“ panaikino dvidešimties taškų deficitą bei iškovojo solidžią pergalę (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 20:27 val.)„Baltic Logistic Solutions“ nerezultatyviame mače palaužė „Best 4 you“ (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 22:03 val.)Atkakliose rungtynėse „Baltic Logistic Solutions“ rungtynių pabaigoje įveikė „Best 4 You“ komandą (2015 vasario 10 d., antradienis, 22:19 val.)Sporto asociacija „Persvara“ – 2 iškovojo pirmąją pergalę (2015 kovo 03 d., antradienis, 22:19 val.)Lemiamose serijos rungtynės „Autotoja“ neleido „Senukams“ pasvajoti apie pusfinalį (2015 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 23:54 val.)„Vieningas Kaunas“ sutriuškino „Baltic Logistic Solution“ penketuką (2015 vasario 17 d., antradienis, 22:09 val.)„Autotoja & Ekodora“ vos nepadovanojo pergalės „Kauno švarai“ (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 23:57 val.)Įtemptoje rungtynių pabaigoje pergalę išplėšė „Autotoja & Ekodora“ (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 23:03 val.)