BEST 4 YOU vs KRASTA AUTO KAUNAS (65:63)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 06 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

Po labai atkaklios kovos pergalę šventė "BEST 4 YOU" komanda

2011 lapkričio 06 d., Sekmadienis, 21:30 val., peržiūros: 2188

Sekmadienio vakarą įmonių lygos C grupėje susitiko "BEST 4 YOU" (šeimininkai) ir "KRASTA AUTO KAUNAS" (svečiai).

Rungtynių pradžia prasidėjo labai rezultatyviu žaidimu. Labai galingai žaidė "Krasta Auto" vidurio puolėjas Giedrius Rinkevičius, pataikęs visus keturis savo metimus iš arčiau. Vėliau komandos pradėjo nepataikyti ir rezultato augimas sustojo. Pora sėkmingų Andriaus Mosčinskio atakų šeimininkų gretose, bei pora dvitaškių J.Leitano sąskaitoje ir kėlinys baigėsi rezultatu (15:17).

Antrasis prasidėjo svečių spurtu 7:0 ir AUTO komanda įgijo 9-nių taškų persvarą. Nutraukdamas tylą aktyviai žaidė Nerijus Zinkevičius, išprovokavęs keletą pražangų ir metęs baudos metimus. Komandoms vis keičiantis metimais, BEST komanda po truputį vis artėjo ir iki kėlinio pabaigos priartėjo iki dviejų taškų (33:35).

Trečiąjame kėlinyje sužaidus apie tris minutes, šeimininkai pirmą kartą išsiveržė į priekį (40:39). Dar kelios sėkmingos jų atakos ir persvara jau 5-ki taškai. Paskutinėmis minutėmis kur kas geriau sužaidė "Krasta Auto" komanda ir laimėjusi atkarpą 5:0 išlygino rezultatą (48:48).

Ketvirtasis kėlinys buvo labai intriguojantis, tačiau visą laiką nežymią persvarą išlaikė "BEST 4 YOU" komanda. Kad ir kaip stengėsi varžovų aukštaūgiai, niekaip nesisekė persverti rezultato. Esant rezultatui (56:53) lyderio vaidmens ėmėsi visas rungtynes tylėjęs Tomas Mušenkovas. Jo trys tritaškiai per pusantros minutės leido atitrūkti komandai iki 7-nių taškų. Tada po minutės pertraukėlės suaktyvinę gynybą, pradėję grėsmingai artėti svečiai nespėjo pasivyti savo oponentų ir pralaimėjo rezultatu (63:65).

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose pasirodė- Tomas Mušenkovas (15, tritaškiai 5/17), Nerijus Zinkevičius (12), Andrius Krylovas (10), Remigijus Kulikauskas (10) taškų.

Geriausi svečių komandoje buvo- Giedrius Rinkevičius (20, 14 atk. kam., 34 naud. balai), Justinas Leitanas (18, 15 atk. kam.), Simonas Staniukynas (11) taškų.

Po labai atkaklios ir permainingos kovos pergale džiaugėsi Statybu vizija & LVA (2012 sausio 15 d., sekmadienis, 19:03 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę šventė "Krasta Auto Kaunas" (2012 sausio 08 d., sekmadienis, 23:14 val.)"Best 4 You" po atkaklios kovos įveikė "Ryterną" (2011 lapkričio 27 d., sekmadienis, 23:55 val.)"Kauno Tiltai" nepersistengdami įveikė "Best 4 You" (2011 gruodžio 19 d., pirmadienis, 23:30 val.)"Krasta Auto Kaunas" po atkaklios kovos pasidabino "Įmonių" lygos "Iššūkio" taurės bronza (2012 gegužės 06 d., sekmadienis, 22:55 val.)Po įtemptos kovos laimėjo "Kauno Tiltai" (2011 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:55 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" įveikė "Krasta Auto Kaunas" komandą (2011 gruodžio 06 d., antradienis, 23:12 val.)"Lietuvos geležinkeliai" nugalėjo "Best 4 You" (2012 sausio 22 d., sekmadienis, 22:29 val.)"Omega" turėjo pripažinti "Best 4 You" komandos pranašumą (2012 sausio 29 d., sekmadienis, 20:55 val.)Lygiaverčių varžovų dvikovoje sėkmė šypsojosi "Krasta auto Kauno" komandai (2012 vasario 13 d., pirmadienis, 22:43 val.)