Makroflex vs Remza (113:63)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 kovo 24 d., Antradienis, 20:45 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

„Makroflex“ be vargo sutiuškino „Remzą“

2015 kovo 25 d., Trečiadienis, 19:14 val., peržiūros: 1040

2015 kovo 24 dieną, 30+ lygos, „Sport turas“ pirmenybių ketvirtfinalio pirmame mače, T. Ivanausko vidurinėje mokykloje susitiko „Makroflex“ (šeimininkai) ir „Remza“ (svečiai). Po pirmojo lygaus kėlinio, antrame jau nutolo šeimininkai – 52:38. Po trijų kėlinių skirtumas dar padidėjo septyniais taškais – 74:53, o ketvirtą kėlinį tiesiog fantastiškai sužaidę šeimininkai laimėjo rungtynes daugiau nei užtikrintai – 113:63.

Rungtynės prasidėjo keturiais šeimininkų taškais, o tritaškiu atsakė Žilvinas Zakrasas, atkarpą 10:5 laimėjo „Makroflex“ ir rezultatas – 14:8. Šešis taškus be atsako pelnė „Remza“ ir rezultatas tapo lygus – 14:14. Du tritaškius pataikė Deividas Milaknis, ovienu baudos metimu atsakė Tadas Dudzevičius – 20:15. Kėlinio pabaigą 4:9 laimėjo svečiai ir po pirmo kėlinio rezultatas lygus – 24:24. Antras kėlinys prasidėjo septyniais šeimininkų taškais, o tada dar atkarpą 9:5 laimėjo šeimininkai ir rezultatas – 40:29. Iki kėlinio pabaigos skirtumas darkiek išaugo – 52:38. Trečiame kėlinyje greit nutolo šeimininkai ir susikrovė 22 taškų pranašumą – 63:41. „Remza“ toliau strigo varžovų gynybos gniaužtuose ir skirtumas kėlinio pabaigoje išliko panašus – 74:53. Ketvirtas kėlinys tebuvo formalumas, tačiau „Makroflex“ toliau žaidė aktyviai ir vis tolo, kol galiausiai laimėjo rungtynes rezultatu – 113:63.

„Makroflex“: Andrius Knezys – 26 tšk., Deividas Milaknis – 23 tšk., Martynas Motiejaitis – 21 tšk., Andrius Matuzevičius – 17 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Mindaugas Gilius – 17 tšk.

„Remza“: Raimondas Baliūnas – 17 tšk. (7 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Marius Šumlinskas – 13 tšk. (11 atk. kam.), Žilvinas Zakrasas – 12 tšk., Darius Dzimidavičius – 10 tšk.

„Makroflex“ nesunkiai palaužė „Remzos“ ekipą (2015 sausio 13 d., antradienis, 22:43 val.)„Makroflex“ gan lengvai susitvarkė su „ACME grupė“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 22:52 val.)„Makroflex“ užtikrintai įveikė „Remzos“ krepšininkus (2015 kovo 31 d., antradienis, 22:59 val.)„Korys“ užtikrintai įveikė „Remzą“ (2015 kovo 03 d., antradienis, 23:00 val.)„Šliainiai“ dar kartą palaužė „Remzą“ (2015 vasario 25 d., trečiadienis, 01:37 val.)Komandinį žaidimą žaidę „Makroflex“ neturėjo vargo su „ACME grupe“ (2015 kovo 06 d., penktadienis, 23:08 val.)„ACME grupė“ po atkaklios kovos įveikė „Remza“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 22:05 val.)„Makroflex“ pusfinalį pradėjo pergalingai (2015 balandžio 15 d., trečiadienis, 23:53 val.)„Makroflex“ po puikaus trečio ir ketvirto kėlinio palaužė „Šilainių“ ekipą. (2015 kovo 03 d., antradienis, 23:32 val.)„Remza“ palaužė „Makroflex“ krepšininkus (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 19:46 val.)