FORTO AMICUS-DIKTUM vs KAUNAS (56:65)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 20 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

"Forto Amicus - Diktum" neprilygo "Kaunas" ekipai

2013 vasario 20 d., Trečiadienis, 22:10 val., peržiūros: 2404

Vasario 20 d. (trečiadienį) Kauno Technikos kolegijos sporto salėje įvyko Top Sport pirmenybių rungtynės tarp "Forto Amicus – Diktum" (šeimininkai) ir "Kaunas" (svečiai) komandų. Lygiai sužaistas pirmasis kėlinys parodė, kad šiose rungtynėse intriga bus iki galo. Apylygės rungtynės vyko ir per kitus du kėlinius, kai ketvirtąjame Kaunui pavyko įgyti kiek solidesnę persvarą ir laimėti rungtynes – 56:65 (19:19, 13:11, 13:18, 11:17).

Rungtynės prasidėjo vienu Forto Amicus baudos metimu, kai į tai Kaunas atsakė dvitaškiu. Tuomet dar penkis pridėjo šeimininkai, o keturiais atsakė svečiai ir rezultatas – 5:6. Po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet per kitas tris minutes skirtumas padidėjo dar tašku ir rezultatas – 16:18. Ketvirtį kiek geriau užbaigė šeimininkai ir rezultatas po pirmo ketvirčio – 19:19.

Antrasis ketvirtis prasidėjo M.Ručinsko penkiais taškais, o į tai baudos metimu atsakė Justinas Rainys – 24:20. Atkarpą 5:2 laimėjo šeimininkai ir skirtumas šoktelėjo iki septynių. Penkiais taškais savo sąskaitą papildė Kaunas ir sumažino atsilikimą iki dviejų, tačiau čia pat vieną baudos metimą iš dviejų pataikė Tomas Garliauskas ir skirtumas trys taškai – 30:27. Tritaškį pataikė ir rezultatą išlygino Ramūnas Švagždys, tačiau kėlinį dviem taškais užbaigė Tomas Garliauskas ir po dviejų kėlinių – 32:30.

Trečiasis kėlinys prasidėjo abiejų komandų rezultatyviomis atakomis ir sužaidus tris minutes tie patys du taškai – 38:36. Šešis taškus be atsako surinko Eimantas Voveraitis ir persvėrė rezultatą savo naudai – 38:42. Keturis taškus pelnė šeimininkai ir išlygino rezultatą – 42:42. Kėlinį trimis taškais užbaigė šeimininkai, šešiais svečiai ir po trijų kėlinių – 45:48.

Ketvirtasis kėlinys puikiai prasidėjo Kauno ekipai, kurie laimėję trijų minučių atkarpą 9:2 susikrovė dviženklę persvarą – 47:57. Po tritaškį apsikeitė komandos, o tuomet sekė šeimininkų baudos metimų serija po kurios skirtumas aptirpo iki penkių – 55:60. Tuomet jau penkis taškus surinko svečiai, o kėlinį baudos metimu užbaigė Tomas Garliauskas ir galutinis rezultatas – 56:65.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose pasirodė – Ramūnas Švagždys (30, 28 naud. bal., 5 išpr. pr.), Eimantas Voveraitis (14, 7 naud. bal.), Vytenis Preidis (7) taškai.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Tomas Garliauskas (18, 24 naud. bal., 11 atk. kam., 5 išpr. pr.), Mantas Ručinskas (17), Robertas Mickevičius (13, 13 naud. bal.) taškų.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Palshis122013 vasario 21 d., 09:46 val.

Pritariu,antraste ne i tema,viskas galejo baigtis ir kitaip,uztenka prisiminti 4kel pramestus musu 8-9 baudu metimus.Visgi Kaunas labiau nusipelne vakar pergales,sveikinu.                           V.                                              Aurimas Forto amicus

vytenis2013 vasario 21 d., 08:55 val.

Manau, kad neprilygo per stipriai pasakyta.

Vytenis, KAUNAS.

"Forto Amicus - Diktum" pranoko Šernus (2013 vasario 27 d., trečiadienis, 22:20 val.)"Forto Amicus - Diktum" pasiekė triuškinamą pergalę (2013 kovo 06 d., trečiadienis, 22:43 val.)"Forto Amicus - Diktum" įveikė "Kauną" ir iškovojo vietą ketvirtfinalyje (2013 balandžio 21 d., sekmadienis, 20:03 val.)"Forto Amicus - Diktum" nesunkiai įveikė KK "Persvarą" (2013 vasario 03 d., sekmadienis, 22:49 val.)"Forto Amicus-Diktum" tik po pratęsimo pateko į aštuntfinalį (2013 kovo 27 d., trečiadienis, 21:38 val.)"Sparta" nesugebėjo įveikti "Forto Amicus - Diktum" ekipos (2013 sausio 23 d., trečiadienis, 01:41 val.)Forto Amicus - Diktum po įtemptos kovos palaužė Kaišiadoris (2012 gruodžio 12 d., trečiadienis, 00:06 val.)''Forto Amicus - Diktum'' išlygino serijos rezultatą (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 14:03 val.)''Forto Amicus - Diktum'' pergalingai pradėjo ketvifinalį (2013 balandžio 24 d., trečiadienis, 23:56 val.)"Forto Amicus - Diktum" prieš antrąją šešioliktfinalio dvikovą susikrovė 13 taškų bagažą (2013 kovo 19 d., antradienis, 22:58 val.)