Birštono gimnazija vs Druskininkų "Ryto" gimnazija (56:86)"Basketnews.lt 2013" taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 03 d., Trečiadienis, 14:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

Puikus ketvirtasis kėlinys "Druskininkų "Ryto" gimnazijai" leido pasiekti lengvą pergalę

2013 balandžio 03 d., Trečiadienis, 17:19 val., peržiūros: 1937

Trečiadienį (04.03) Birštono gimnazijoje įvyko ''Basketnews'' taurės rungtynės, kuriose susitiko "Birštono gimnazija" (šeimininkai) ir "Druskininkų "Ryto" gimnazija" (svečiai). Rungtynės sėkmingiau prasidėjo svečiai, kurie nesunkiai išsiveržė į priekį. Antrajame kėlinyje komandos žaidė gan panašiai ir tik vienu tašku prie savo varžovų priartėjo "Birštono gimnazija". Trečiajame kėlinyje ekipos ir toliau atkakliai kovėsi, o aikštelės šeimininkai per šį kėlinį sugebėjo sumažinti deficitą iki minimumo. Paskutiniajame kėlinyje labai silpnai pasirodė šeimininkai, kurie per ketvirtį pelnė vos 5 taškus. Taigi "Druskininkų "Ryto" gimnazija" įtikinamai laimėjo šį ketvirtį ir pasiekė pergalę (56:86).

Pirmasis kėlinys prasidėjo sėkminga atkarpa svečiams (10:5). Nors į tai varžovai atsakė taikliu tritaškiu, tačiau "Druskininkų "Ryto" gimnazija" nieko nelaukdami dar labiau padidino persvarą. Paskutiniosios atakos susiklostė identiškai ekipoms ir tai lėmė, jos skirtumas išliko 6 taškai (14:20).

Antrąjį kėlinį "Birštono gimnazija" pradėjo sumažindami atsilikimą iki 4 taškų. Įsibėgėjus kėliniui svečiai dar kartą įrodė savo pranašumą ir pabėgo nuo varžovų per 11 taškų. Pabaigoje du iš eilės taiklūs šeimininkų tritaškiai leido skirtumą sumažinti iki 5 taškų (29:34).

Trečiajame kėlinyje ekipos demonstravo kovingą žaidimą. Ketvirtį truputį geriau pradėjo svečiai padidinę pranašumą iki 9 taškų. Ilgai netrukus "Birštono gimnazijos" žaidėjai atsakė spurtu (10:4) ir sumažino atsilikimą iki 3 taškų. Likusią dalį komandos žaidė ne taip banguotai ir skirtumas per pusę kėlinio pakito tik 2 taškais (51:52).

Ketvirtasis kėlinys žiūrovams žadėjo įtemptą kova, tačiau jos toli gražu nepavyko sulaukti. Jau kėliniui prasidėjus svečiai primetė savo žaidimą varžovams. "Birštono gimnazija" nesugebėjo rasti priešnuodžio puikiai varžovų gynybai, o per visą ketvirtį pastarieji pelnė vos 5 taškus. Tuo tarpu "Druskininkų "Ryto" gimnazijos" žaidėjai pasinaudojo susidariusia situacija ir galingai užbaigę kėlinį, užtikrintai laimėjo susitikimą (56:86).

Po rungtynių pakalbintas "Druskininkų "Ryto" gimnazijos" kapitonas teigė: "Pirmos varžybos, nebuvome susižaidę galutinai, tačiau rungtynių pabaigoje susikaupėme ir laimėjome".

"Birštono gimnazijos" strategas po susitikimo kalbėjo: "Tris kėlinius sužaidėme gerai, o ketvirtajame pavargome, centras išsibaudavo. Tiesiog vienu momentu paleidome žaidimą, o pabaigoje jau pritrūko motyvacijos. Varžovas labai stiprus fiziškai, organizuoti, aukštą tempą visas rungtynes palaikė".

"Druskininkų "Ryto" gimnaziją" į pergalę vedė Domas Zubavičius (23 tšk. 15 atk.kam. dvigubas dublis) Lukas Radzvilavičius (20 tšk. 8 atk.kam) Vitalis Vosylius (17 tšk. 8 atk.kam)

"Birštono gimnazijos" gretose išsiskyrė O.Braždžionis (25 tšk. 12 atk.kam. dvigubas dublis) D.Drazdauskas (11 tšk. 15 atk.kam. dvigubas dublis) Ž.Garmus (11 tšk.)

"Kauno Saulės gimnazija" pasiekė užtikrintą pergalę (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 10:41 val.)Po nervingų rungtynių "Vilkijos" gimnazija išsaugojo pergalę (2013 gegužės 10 d., penktadienis, 21:05 val.)Druskininkų ''Ryto'' gimnazija išsivežė pergalę iš Kauno (2013 balandžio 11 d., ketvirtadienis, 18:49 val.)"Birštono gimnazija" nesunkiai žengė į pusfinalį (2013 gegužės 10 d., penktadienis, 17:07 val.)Po įnirtingos kovos Lazdijų Motiejaus Gustaičio krepšininkai palaužė varžovus iš Druskininkų „Ryto“ gimnazijos (2013 balandžio 09 d., antradienis, 17:23 val.)Šiaulių Didždvario gimnazija kovoje dėl bronzos nesunkiai palaužė Druskininkų gimnaziją (2013 gegužės 27 d., pirmadienis, 22:58 val.)Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija įveikė Birštono gimnaziją ir pateko į mažosios taurės finalą (2013 gegužės 20 d., pirmadienis, 22:40 val.)''Druskininkų Ryto Gimnazija'' užtikrintai nugalėjo ''Kauno Santaros Gimnazija - VU Partnerė'' (2013 gegužės 03 d., penktadienis, 16:10 val.)''Birštono gimnazija'' tritaškiais metimais užmetė svečius iš Lazdijų (2013 balandžio 10 d., trečiadienis, 17:02 val.)Birštono gimnazija – "Basketnews.lt Lietuva" Mažosios taurės bronzininkai (2013 gegužės 23 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)