Šernai vs Sporto manija & Ekodora 30+ (64:63)30+ lyga, „Vaigora“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 sausio 31 d., Penktadienis, 19:00 val. @ A. Stulginskio pagrindinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas, LT-50330

Didžiąją rungtynių dalį pirmavę „Šernai“ išsaugojo pergalę savo rankose

2014 sausio 31 d., Penktadienis, 23:06 val., peržiūros: 913

Penktadienį, sausio 31 dieną, A.Stulginskio pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "30+" lygos, "Vaigoros" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Šernų" ir svečių – "Sporto manijos & Ekodoros 30+" ekipų. Rungtynių pradžioje kiek geriau startavo svečiai, tačiau ilgai netrukus aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Antrame kėlinuke abi komandos apsikeitė gana ilgomis atkarpomis ir po prieš ilgąją pertrauką "Šernai" pirmavo trijų taškų skirtumu. Po pertraukos ir vėl šiek tiek rezultatyviau rungtyniavo šeimininkai, ko pasekoje skirtumas tarp komandų išaugo iki šešių taškų, bet paskutiniame ketvirtyje "Sporto manija & Ekodora 30+" parodė charakterį ir persvėrė rezultatą savo naudai. Vis tik pabaigą geriau sužaidę šeimininkai išsaugojo pergalę savo rankose. 64:63 (14:13, 17:15, 16:13, 17:22).

Rungtynių pradžioje abi komandos apsikeitė keliomis rezultatyviai pasibaigusiomis atakomis, po kurių sekė penki iš eilės svečių ekipos taškai, suteikę jiems šešių taškų pranašumą. Į tai aikštės šeimininkai atsakė vienu taikliu dvitaškiu metimu, o pačioje pirmojo kėlinuko pabaigoje spurtavę "Šernai" perėmė iniciatyvą į savo rankas ir baigė pirmąjį kėlinuką turėdami minimalų pranašumą. 14:13.

Antrojo ketvirčio pradžioje šeimininkų krepšininkai pratęsė savo spurtą pelnydami dar dešimt taškų iš eilės ir taip padidindami skirtumas tarp komandų iki vienuolikos taškų. Svečių žaidėjai nepasimetė ir į tai atsakė dar įspūdingiau – spurtavo 0:14 ir susigrąžinę iniciatyvą į savo rankas įgijo trijų taškų persvarą. "Sporto manija & Ekodora 30+" ilgai priekyje nebuvo, nes sėkmingiau kėlinuko pabaigą sužaidę šeimininkai susigrąžino pranašumą į savo rankas. 31:28.

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai pelnė dar šešis taškus be varžovų atsako ir nutolo nuo jų devynių taškų skirtumu, tačiau ilgai netrukus svečių krepšininkai atsibudo ir sužaidę atkarpą 4:13 rezultatą išlygino. Per likusį laiką iki trečiojo ketvirčio pabaigos "Sporto manija & Ekodora 30+" taškų daugiau nepelnė, kai, tuo tarpu, "Šernai" surinko dar šešis ir vėl šiek tiek atitrūko nuo varžovų. 47:41.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, ko pasekoje skirtumas tarp jų įpusėjus kėlinukui buvo toks pats kaip ir ketvirčiui prasidėjus. Tačiau kiek vėliau, po dar vieno "Sporto manijos & Ekodoros 30+" spurto žaidimo kreivė nukrypo į svečių pusę, kurie įgijo minimalų pranašumą, vis tik pačioje susitikimo pabaigoje tiksliau sužaidę šeimininkai susigrąžino minimalią persvarą į savo rankas bei iškovojo pergalę rezultatu 64:63.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos treneris Andrius Lapinskas kalbėjo : " Pergalę iškovoti padėjo geriau sužaista rungtynių pabaiga. Visas rungtynes pirmavome, tačiau varžovai neleido mums pabėgti. Visgi pabaigoje tiksliau sužaidėme, atkovojome daugiau kamuolių, tiesiog geras penktadienio vakaras, pasižaidimas, o dar kai vienu tašku laimi, tai išvis gerai ".

"Šernai" : Skirmantas Staniulis – 18 tšk. (9 rezult. perd.), Paulius Atkočiūnas – 13 tšk., Vilius Čibirka – 11 tšk.

"Sporto manija & Ekodora 30+" : Edvinas Karpavičius – 19 tšk., Modestas Gailiūnas – 14 tšk. (16 atk. kam.), Hermenegildas Žilys – 14 tšk. (5 išpr. praž.)

„Makroflex“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Šernais“ (2013 gruodžio 29 d., sekmadienis, 20:14 val.)Visas rungtynes piravę „LVA ‒ IVNET“ įveikė „Sporto maniją & Ekodora 30+“ (2014 vasario 25 d., antradienis, 23:01 val.)„Šernai“ neįveikė savo varžovų (2014 kovo 17 d., pirmadienis, 00:05 val.)Sėkmingas ketvirtasis kėlinys atnešė „Šilainiams“ pergalę (2014 vasario 28 d., penktadienis, 22:12 val.)„Šilainiai“ įrodė savo pranašumą (2013 lapkričio 17 d., sekmadienis, 16:01 val.)„Šernai“ įrodė savo pranašumą prieš „Šilainius“ (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 22:17 val.)„Šernai“ pergalę išplėšė per paskutinę susitikimo minutę (2014 sausio 19 d., sekmadienis, 21:27 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalė atiteko „Šilainiams“ (2014 vasario 14 d., penktadienis, 22:32 val.)Ketvirtame kėlinyje „Šernai“ palaužė „Sporto maniją & Ekodorą 30+“ (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 23:00 val.) „FORTO AMICUS – Green Death“ iššvaistė persvarą, tačiau išsaugojo pergalę (2013 gruodžio 06 d., penktadienis, 23:27 val.)