Rapala vs Kauno grūdai (62:91)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2014 kovo 30 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Kauno grūdai“ nesunkiai įveikė „Rapalos“ ekipą.

2014 kovo 30 d., Sekmadienis, 18:10 val., peržiūros: 1385

Sekmadienio vakarą įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos, "Rind" pirmenybių aštuntfinalio antrosios rungtynės tarp vietos "Rapala" ir svečių "Kauno grūdų" ekipų. Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (18:24). Antrame kėlinyje "Rapalos" komandai pavyko sumažinti skirtumą iki 3 taškų – (33:36). Trečiame ir ketvirtame kėliniuose "Kauno grūdų" komandai pavyko atitrūkti nuo "Rapalos" komandos ir svečiai laimėjo rungtynes rezultatu – (62:91).

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie sužaidus apie 3 minutes įsiveržė į priekį – (8:3). Įpusėjus kėliniui "Rapalos" komandai pavyko dar 2 taškais padidinti skirtumą – (14:7). Vėliau "Kauno grūdų" ekipai pavyko surengti spurtą – (2:8) ir skirtumas sumažėjo iki minimumo – (16:15). Visgi per likusį laiką svečiams pavyko surengti dar vieną spurtą (2:9) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (18:24).

Antro kėlinio pradžioje komandos apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis, kurios "Rapalos" komandai leido priartėti prie varžovų iki 4 taškų – (25:29). Sužaidus dar kelias minutes, svečiams pavyko pelnyti 5 taškus ir skirtumas tarp komandų išaugo iki 9 taškų – (25:34). Visgi kėlinį geriau pasisekė pabaigti šeimininkų komandai, kuri surengė spurtą – (8:2) ir po dviejų kėlinių komandas skyrė vos 3 taškai – (33:36).

Trečią kėlinį įspūdingu spurtu pradėjo svečiai, kurie per pirmas 5 minutes šeimininkams leido įmesti vos 5 taškus, o patys pelnė 17 ir skirtumas tarp komandų išaugo iki 15 taškų – (38:53). Per likusį laiką "Rapalos" komandai pavyko sumažinti skirtumą 2 taškais ir po trijų kėlinių komandas skyrė jau 13 taškų – (49:62).

Ketvirtame kėlinyje "Kauno grūdai" nemažino tempo, laimėjo dar vieną 7 minučių atkarpą (6:24) ir skirtumas tarp komandų išaugo iki 31 taško – (55:86). Per likusį laiką šeimininkų komandai pavyko 2 taškais sumažinti skirtumą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (62:91).

Po pralaimėtų rungtynių "Rapalos" komandos treneris kalbėjo: "Pritrūko sveikatos, pritrūko atsarginių žaidėjų, pritrūko mūsų lyderių. Tuo pačiu noriu padėkoti jiems už sezoną visą, kad tikrai daug padarėme – patekome į didžiąją taurę, aišku toliau nenuėjome kaip norėjome, bet užtenka ir tiek. Kitais metais jai dalyvausime bandysime kažką daugiau pasiekti."

Rapala: Laurynas Kalėda – 22 tšk. (6 rezult. perd.), Raimundas Mickevičius – 19 tšk., Jonas Martišius – 13 tšk. (11 atk. kam.)

Kauno grūdai: Andrius Praninskas – 29 tšk., Vaidotas Stankevičius – 22 tšk., Mindaugas Balsys – 18 tšk., Rytis Vainikevičius – 15 tšk. (20 atk. kam., 7 rezult. perd.)

„Kauno grūdai“ nesunkiai įveikė „Lesto“ (2013 lapkričio 04 d., pirmadienis, 22:44 val.)„Kauno grūdai“ nesunkiai įveikė „Baubilas & Granex“ komandą. (2014 kovo 17 d., pirmadienis, 23:53 val.)„Kauno grūdai“ nugalėjo „Vijoros“ krepšininkus (2013 spalio 24 d., ketvirtadienis, 00:26 val.)„Kauno grūdai“ lengvai nuskynė „Įmonių“ lygos bronzą (2014 gegužės 16 d., penktadienis, 19:47 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauno švara“ susitvarkė su „Rapalos“ ekipa (2014 kovo 19 d., trečiadienis, 00:40 val.)„Kauno Grūdai“ keliauja į pusfinalį (2014 balandžio 19 d., šeštadienis, 21:45 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ įveikė „Rapalą“ (2014 kovo 20 d., ketvirtadienis, 21:48 val.)„Restauratoriai“ lengvai susidorojo su „Rapala“ (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 21:23 val.)„Kauno Grūdai“ pasiekė revanšą“Įmonių“ lygos ketvirtfinalyje (2014 balandžio 18 d., penktadienis, 23:08 val.)Kauno „Grūdai“ pažemino „Ryterną“ (2013 lapkričio 20 d., trečiadienis, 22:50 val.)