Resmila & SmeliavimoDarbai.lt vs OnRoll (38:31)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 21 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Itin nerezultatyvioje kovoje pergale džiaugėsi „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“

2016 sausio 21 d., Ketvirtadienis, 22:21 val., peržiūros: 1117

Ketvirtadienį, sausio 21 dieną, V. Kuprevičiaus mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, Mažosios taurės M pogrupio rungtynės, tarp vietos „Resmilos & SmeliavimoDarbai.lt“ ir svečių „OnRoll“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios ekipoms sunkiai sekėsi rinktis taškus, tačiau nežymiai geriau pasirodę aikštės šeimininkai įgijo kelių taškų pranašumą. Po ilgosios pertraukos ir toliau vangiai taškus rinkusios komandos retkarčiais keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau ir toliau iniciatyvą savo rankose laikiusi „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ išsaugojo pranašumą iki rungtynių pabaigos, ko pasekoje šventė pergalę rezultatu 38:31 (9:7, 12:11, 8:6, 9:7).

Pirmuosius taškus, praėjus beveik keturioms žaidimo minutėms, pelnė aikštės šeimininkai, į kuriuos vienu baudos metimu atsakė „OnRoll“. Po to ir vėl sekė abiejų komandų taškų badas, tačiau artėjant pirmajam kėlinukui į pabaigą ledus pralaužė „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ir surinkę kelis taškus iš eilės įgijo šešių taškų pranašumą. Vis tik, pačioje pabaigoje atsigavo ir svečiai, kurie sugebėjo sumažinti deficitą iki dviejų taškų. 9:7.

Antro kėlinuko pradžioje svečius į priekį išvedė J. Fiodorovičius, tačiau ilgai nelaukę aikštės šeimininkai spurtavo 5:0 ir susigrąžino kelių taškų persvarą. Bėgant laikui komandos ir toliau sunkiai sekėsi rengti rezultatyvius išpuolius, tačiau ir vėl pirmieji ledus pralaužę „Resmilos & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipos krepšininkai dar labiau padidino pranašumą, tačiau taiklių baudų metimų dėka „OnRoll“ sumažino atsilikimą iki trijų taškų. 21:18.

Po ilgosios pertraukos ir toliau tęsėsi nerezultatyvus žaidimas, tačiau, kaip jau tapo įprasta, pirmieji taškų badą nutraukė aikštės šeimininkai, pelnydami keturis taškus iš eilės. Kiek vėliau rezultatyvų išpuolį surengė ir svečiai, o po dar dviejų taiklių baudų metimų sumažino skirtumą tarp komandų iki penkių taškų. Besibaigiant trečiajam ketvirčiui ekipos dar spėjo apsikeisti rezultatyviais išpuoliais, po kurių skirtumas tarp jų išliko penki taškai. 29:24.

Paskutinė rungtynių dalis prasidėjo greitomis abiejų komandų atakomis, po kurių skirtumas tarp jų nežymiai sumažėjo, tačiau čia pat kelis taškus iš eilės pelnę aikštės šeimininkai ir vėl atitrūko įgydami septynių taškų pranašumą. Kiek vėliau „OnRoll“ ekipos žaidėjai dar bandė vytis, tačiau tvirtai pranašumo laikęsi „Resmilos & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipos krepšininkai išsaugojo pergalę savo rankose. 38:31.

Po pergalės nugalėtojų ekipos treneris Regimantas Vaitasius kalbėjo: „Manau, jog abi komandos buvo apylygės ir, kiek žinau, abi komandos turėjo gan ilgą pertrauką nežaidžiant rungtynių, tai, galbūt, tas ir įtakojo, jog daug nepataikėme, taip pat trūko ir susižaidimo. Galiausiai gerai apsigynėme, neleidome varžovams įmesti ir atitrūkome“.

„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“: Artūras Kaminskas – 11 tšk. (16 atk. kam.), Edgaras Jauneika – 7 tšk., Kęstutis Aleksandravičius – 7 tšk.

„OnRoll“: Julius Fiodorovičius – 9 tšk. (5 perimt. kam.), Mažvydas Juščius – 8 tšk., Jokūbas Karbauskas – 5 tšk.

„Compensa“ be vargo įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„Nebajeris“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 kovo 10 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„Sparta“ tik anktroje rungtynių pusėjė palaužė „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ (2015 spalio 20 d., antradienis, 23:38 val.)„Laipsniai“ be jokio vargo susidorojo su „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:50 val.)„Baltic Transline“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 16:44 val.)A.S.K „Persvara“ išvargo pergalę prieš „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)„Lapės“ gana nelengvai įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 16:45 val.)Mūšyje dėl pirmosios pergalės „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ nepaliko vilčių „Saviems“ (2015 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ turėjo pripažinti „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipos pranašumą (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:55 val.)„Laipsniai“ tik paskutinėmis minutėmis pabėgo nuo „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipos. (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)