Veiverių „Amberis“ vs Simple (56:43)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 09 d., Sekmadienis, 12:30 val. @ Garliavos Jonučių vidurinė mokykla, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Veiverių „Amberis“ palaužė „Simple“ komandą

2014 vasario 09 d., Sekmadienis, 22:07 val., peržiūros: 1231

2014 vasario 9 dieną, C lygos rungtynėse, Garliavos Jonučių vidurinėje mokykloje susitiko Veiverių "Amberis" (šeimininkai) ir "Simple" (svečiai). Pirmasis kėlinys klostėsi permainingai ir svečiai susikrovė trijų taškų pranašumą – 10:13. Antrą kėlinį dviem taškais laimėjo šeimininkai ir po dviejų kėlinių skirtumas liko vos vienas taškas – 23:24. Trečiasis kėlinys au vyko "į vienus vartus" ir per šį ketvirtį "Amberis" susikrovė dviženklį pranašumą – 42:32. Ketvirtame kėlinyje "Simple" per pirmą kėlinio pusę išlygino rezultatą – 43:43, tačiau vėliau sustojo ir paleido šeimininkus į priekį kurie laimėjo rungtynes rezultatu – 56:43.

Rungtynės prasidėjo vienu taikliu V. Mocevičiaus baudos metimu iš dviejų, o tuomet "Simple" atsakė keturiais taškais – 1:4. Devynis taškus be atsako surinko Veiverių "Amberis" ir jau jie priekyje šešių taškų skirtumu – 10:4. Tačiau per likusias tris minutes šeimininkams taškų pelnyti neleidę "Simple" krepšininkai po pirmo ketvirčio pirmavo – 10:13.

Antrasis kėlinys prasidėjo dviem M. Malinausko taškais, o tuomet šešiais atsakė šeimininkai ir jie persvėrė rezultatą savo naudai – 16:15. Šešis taškus surinko svečiai, o tritaškiu atsakė Žigimantas Marazas ir vėl "Simple" priekyje – 19:21. Vėl keturis taškus sumetus "Amberio" komandai, jie vėl priekyje dviem taškais – 23:21. Kėlinys baigėsi trimis "Simple" taškais ir po dviejų kėlinių – 23:24.

Trečiasis kėlinys šešiais svečių ir trimis šeimininkų taškais ir "Simple" susikrovė keturių taškų atsargą – 26:30. Penkis taškus sumetė Veiverių "Amberis", o dviem atsakė "Simple" ir jie vis dar priekyje – 31:32. O toliau jau sekė "Amberio" spurtas 11:0 ir po trijų kėlinių jie turėjo dešimties taškų pranašumą – 42:32.

Lemiamas kėlinys prasidėjo puikia svečių keturių minučių atkarpa 11:1 ir rezultatas tapo lygus – 43:43. Tačiau tai jau buvo paskutiniai "Simple" komandos taškai, o per likusias šešias kėlinio minutes Veiverių "Amberis" pelnė trylika taškų be atsako ir laimėjo rungtynes rezultatu – 56:43.

Veiverių „Amberis“: Vytautas Mocevičius – 23 tšk. (11 atk. kam.), Povilas Glaniauskas – 13 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Tautvydas Vilkas – 10 tšk.

Simple: Mantas Malinauskas – 14 tšk., Paulius Vaitiekūnas – 11 tšk., Denis Rožkov – 7 tšk.

Veiverių „Amberis“ nepasigailėjo „Milovanas“ komandos (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 15:08 val.)Veiverių „Amberis“ turėjo pripažinti „Straight“ pranašumą (2013 gruodžio 11 d., trečiadienis, 23:16 val.)Veiverių „Amberis“ atsirevanšavo „Kolegoms“ (2014 balandžio 03 d., ketvirtadienis, 00:22 val.)Veiverių „Amberis“ įrodė pranašumą prieš „Simple“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 16:13 val.)„Veiverių Amberis“ įveikė „VU KHF“ (2014 kovo 01 d., šeštadienis, 00:41 val.)„Veiverių Amberis“ nepasipriešino „Kolegoms“ (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 14:27 val.)Veiverių „Amberis“ žengia toliau (2014 kovo 13 d., ketvirtadienis, 23:16 val.)Veiverių „Amberis“ nesunkiai įveikė „A.S.K. Persvarą“. (2014 kovo 09 d., sekmadienis, 15:03 val.)Veiverių „Amberis“ tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Naujokus“ (2014 kovo 03 d., pirmadienis, 22:32 val.)Veiverių „Amberis“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Kolegas“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 15:34 val.)