Pauliukai vs BC „Sporto fėja“ (75:60)B lyga, „Baltic Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 vasario 17 d., Pirmadienis, 19:30 val. @ Juškonių sporto salė, Liepų g. 2, Juškonys, Jonavos r., LT-55402

Nestipriausios sudėties „Sporto Fėja“ nusileido „Pauliukams“

2014 vasario 18 d., Antradienis, 00:02 val., peržiūros: 1047

Pirmadienio vakarą Juškonių sporto salėje susitiko "Baltic Sport" B lygos pirmenybių ekipos: "Pauliukai" ir "Sporto Fėja". Tik šešiese į susitikimą atvykę "Sporto Fėjos" krepšininkai nebuvo linkę pasiduoti be kovos, tačiau pergelę rezultatu 75:60 šventė aikštės šeimininkai.

Susitikimą sėkmingiau pradėjo "Sporto Fėja", greitomis atakomis iš toli svečiai išsiveržė į priekį 3:8, tačiau "Pauliukai" netruko persverti rezultatą (10:8), o kėlinys baigėsi aikštės šeimininkams pirmaujant minimalia persvara – 15:14.

Antrojo kėlinuko pradžioje kiek geriau sekėsi "Pauliukams". Pirmosiomis minutėmis šeimininkų persvara didėjo, tačiau antroje ketvirčio dalyje "Sporto Fėja" spurtavo 0:9 ir persėrė rezultatą savo naudai – 25:29. Po dviejų kėlinių svečiai pirmavo rezultatu 27:34.

Po ilgosios pertraukos fortūna nuo "sporto Fėjos" krepšininkų nusisuko, "Pauliukai" pradėjo kėlinį aštuonių taškų serija (35:34), o dar po keleto minučių jau patys pirmavo septyniais taškais – 44:37. Iniciatyvą aikštės šeimininkai išlaikė iki kėlinuko pabaigos ir po trikjų kėlinių pirmavo 52:46.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje "Pauliukai" dar labiau padidino pranašumą (59:48), tačiau svečiai rankų nenuleido ir spurtu 0:6 sumažino skirtumą iki penkių taškų – 62:57. Vis dėlto lemiamomis minutėmis geriau sekėsi aikštės šeiminikams ir pergalę rezultatu 75:60 šventė "Pauliukai".

Pauliukai: Mindaugas Gelžinis – 21 tšk. (6 perimt. kam.), Arminas Čapkauskas – 20 tšk. (16 atk. kam.), Žilvinas Levinskas – 11 tšk., Arvydas Geiša – 10 tšk.

BC „Sporto fėja“: Evaldas Jurgaitis – 18 tšk., Denas Bartkus – 17 tšk., Mantas Gudeliauskas – 11 tšk.

Išretėjusios sudėties „DNC & Sports Fairy“ krepšininkai sugebėjo įveikti „Pauliukus“ (2013 gruodžio 01 d., sekmadienis, 22:58 val.)Ketvirtajame kėlinyje atsitiesusi BC „Sporto fėja“ palaužė „Šilainius“ (2013 gruodžio 06 d., penktadienis, 21:19 val.)BC „Sporto Fėja“ beveik pusšimčiu taškų sutriuškino „Pauliukus“ (2013 lapkričio 06 d., trečiadienis, 23:34 val.)„Sporto manija ‒ OTO“ nesunkiai laimėjo prieš „Pauliukus“ (2013 lapkričio 29 d., penktadienis, 00:00 val.)„Sporto Fėja“ pagaliau įveikė „Kauno Kolegiją“ (2013 spalio 29 d., antradienis, 21:12 val.)Antrose pusfinalio rungtynėse „Sporto fėja“ nepaliko vilčių „Hidraulinėms sistemoms & eSporto barui“ (2014 balandžio 10 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)„Sporto manija ‒ Oto“ įrodė savo pranašumą prieš „Pauliukus“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 23:38 val.)BC „Sporto Fėja“ ketvirtfinalį pradėjo pergalingai (2014 kovo 13 d., ketvirtadienis, 21:45 val.)Vangiai pradėję rungtynes BC „Sporto fėjos“ krepšininkai įsisiūbavo ir privertė „Kauno kolegiją“ baigti sezoną (2014 kovo 20 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)BC „Sporto fėja“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno SRC“ (2014 vasario 27 d., ketvirtadienis, 23:41 val.)