Trukmė & Kautra – DB vs Topo centras (93:67)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2014 balandžio 23 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Trukmė & Kautra ‒ DB“ priartėjo prie finalinio ketverto

2014 balandžio 23 d., Trečiadienis, 22:32 val., peržiūros: 1436

Trečiadienio vakarą KKL "Įmonių" lygos "Rind" pirmenynėse į pirmąją ketvirtfinalio akistatą stojo "Trukmė & Kautra – DB" bei "Topo Centras". Bene atkakliausia kova vyko pirmojo kėlinio metu, po kurio šeimininkai turėjo 4-ių taškų pranašumą. Ilgainiui "Trukmė & Kautra – DB" pradėjo didinti apsukas, o kartu ir skirtumą tarp komandų. Nors "Topo Centras" keletą kartų blykstelėjo, tačiau tai jų nuo pralaimėjimo neišgelbėjo (93:67).

Pirmosios dešimt žaidimo minučių prasidėjo atkakliai ir kovingai. Kėliniui artėjant link vidurio, po dviejų taiklių svečių tolimų metimų jie įgijo trijų taškų persvarą (10:13). Varžovai atsakė dviem taškais, tačiau "Topo Centras" pridėjo dar penkis (12:18). Galiausiai "Trukmė & Kautra – DB" pradėjo didinti apsukas ir kėliniui artėjant link pabaigos komandas skyrė tik 3 taškai (19:22). Tačiau šeimininkai ir toliau nesustojo. Kėliniui baigiantis jie spurtavo 9:2 ir persvėrė rungtynių rezultatą savo naudai (28:24).

Antrasis kėlinukas prasidėjo dar viena sėkminga šeimininkų atkarpa 10:2, o skirtumas tapo jau dviženklis (38:26). Svečiams ir toliau sunkiai sekė rinkti taškus, o prastas puolimas tapo pagrindine dviženkliu skirtumu pralaimėto kėlinio priežastimi. Per antrąsias dešimt minučių "Trukmė & Kautra – DB" pelnė 18 taškų, o varžovai atsakė tik 8-iais ir prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė 14 taškų (46:32).

Antroje rungtynių pusėje "Topo Centras" parodė atsigavimo puolime ženklus. Daugiausiai Aurimo Dervinsko pastangų dėka svečiai pradėjo sėkmingiau rungtyniauti puolime, tačiau "Trukmė & Kautra – DB" taip pat nemažino apsukų. Kėliniui artėjant link pabaigos komandas skyrė 12 taškų (62:50). Vis tik kėlinį ir vėl solidžiau užbaigė šeimininkai, kurie po spurto 7:2 prieš lemiamą ketvirtį turėjo jau 17-os taškų persvarą (69:52).

Prasidėjus paskutiniam kėliniui "Trukmė & Kautra – DB" įgijo jau 22-ių taškų pranašumą (79:57). Nors "Topo Centras" neženkliai sumažino atsilikimą (81:61), tačiau greitai "Trukmė & Kautra – DB" dar kartą parodė savo jėgą (91:62). Kėlinio pabaiga buvo jau tik formalumas ir šeimininkai iškovojo pirmąją pergalę iš dviejų reikiamų, kovoje dėl bilieto į finalinį ketvertą (93:67).

Trukmė & Kautra – DB: Andrius Malinauskas – 29 tšk., Mantas Karauskas – 25 tšk. (12 atk. kam.), Žilvinas Danielius – 12 tšk., Paulius Grėbliūnas – 10 tšk. (5 išpr. praž.)

Topo Centras: Aurimas Dervinskas – 20 tšk., Domas Juknevičius – 17 tšk., Eimantas Daunora – 15 tšk. (5 rezult. perd.), Edvinas Gramauskas – 13 tšk.

„Trukmės & Kautros ‒ DB“ pralaimėjimų serija tęsiasi (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 20:23 val.)„Trukmė & Kautra – DB“ iškovojo įtikinamą pergalę (2013 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 01:33 val.)„Trukmė & Kautra – DB“ nepasigailėjo „Lietuvos dujų“ (2013 lapkričio 13 d., trečiadienis, 23:14 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ pergalių seriją pratęsė iki septynių (2013 gruodžio 11 d., trečiadienis, 23:08 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ aštunfinalio seriją pradėjo pergale prieš „Ryterną“ (2014 kovo 26 d., trečiadienis, 22:17 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ antrame etape išlieka nesuklupę (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 23:07 val.)„Trukmė & Kautra – DB“ iškovojo pergalę prieš „Ryternos“ krepšininkus (2014 sausio 08 d., trečiadienis, 22:44 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ sutrypė „Agavą & Automatinių Sistemų Servisą“ (2014 kovo 20 d., ketvirtadienis, 00:21 val.)„Trukmės & Kautros ‒ DB“ pralaimėjimų serija nusidrėkė iki šešių (2014 kovo 12 d., trečiadienis, 23:23 val.)„Trukmė & Kautra – DB“ peržengė „Ryternos“ barjerą (2014 balandžio 16 d., trečiadienis, 21:57 val.)