A.S.K. „Persvara“ – 2nd vs BC „Gazuotas pienas“ (46:110)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 17 d., Ketvirtadienis, 21:00 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

BC „Gazuotas pienas“ nepasigailėjo savo varžovų.

2014 balandžio 17 d., Ketvirtadienis, 23:20 val., peržiūros: 1032

2014 Balandžio 17 dieną, Šančių vidurinėje mokykloje įvyko pavasario „Sportturo“ pirmojo etapo rungtynės tarp A.S.K. „Persvara“–2nd ir BC "Gazuotas pienas" ekipų. Nuo pat rungtynių pradžios svečiai ėmė diktuoti sąlygas rungtynėms, po dviejų kėlinių komandas skyrė 34 taškai – (21:55). Per likusius du kėlinius skirtumas tik augo ir rungtynės baigėsi rezultatu – (46:110).

Rungtynes geriau pradėjo BC "Gazuotas pienas", kuris pelnė 7 sausus taškus iš eilės. Vėliau pirmuosius taškus pavyko pelnyti ir A.S.K. "Persvara -2nd" komandai. Sužaidus apie pusę kėlinio komandas jau skyrė dviženklis pranašumas – (7:19). Per likusį laiką svečiai surengė dar vieną spurtą – (3:10) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (10:29).

Antro kėlinio pradžią BC "Gazuotas pienas" pradėjo spurtu – (2:11) ir skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 28 taškų – (12:40). Vėliau komandoms pavyko apsikeisti keliomis rezultatyviomis atakomis ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė 26 taškai – (19:45). Per likusį laiką svečiai surengė dar vieną spurtą – (4:10) i po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (21:55).

Trečiasis ir ketvirtasis kėlinys niekuo neišsiskyrė nuo pirmų dviejų, svečiai toliau didino skirtumą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (46:110).

Po laimėtų rungtynių BC "Gazuoto pieno" treneris kalbėjo: "Šiandien pasidarėme treniruotę. Gal varžovai nesupyks, kad juos spaudėme, norėjome pasitreniruoti nes ateitį mums to gali prireikti. Lemiamos kovos mūsų laukia ateityje ir varžovams linkime sėkmės."

A.S.K. „Persvara“ – 2nd: Vaidas Mazaronis – 14 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Žydrūnas Narjauskas – 11 tšk. (14 atk. kam., 5 išpr. praž.), Mindaugas Vazgys – 8 tšk.

BC „Gazuotas pienas“: Mantas Stankevičius – 25 tšk. (12 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Mantas Gasperavičius – 18 tšk. (14 atk. kam., 6 rezult. perd.), Martynas Stonkus – 15 tšk., Bronius Minelga – 13 tšk. (10 atk. kam.), Arnoldas Žukauskas – 13 tšk., Justas Pileckas – 12 tšk.

BC „Gazuotas Pienas“ tik rungtynių finiše palaužė „Kauno NTI ‒ PN“ pasipriešinimą (2014 balandžio 10 d., ketvirtadienis, 20:03 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ nugalėjo banguotai žaidusius „A.S.K. „Persvara“ – 2nd“ krepšininkus (2014 gegužės 04 d., sekmadienis, 22:29 val.)„ICE“ po atkaklios kovos palaužė BC „Gazuotą Pieną“ ir keliauja toliau (2014 gegužės 01 d., ketvirtadienis, 00:22 val.)A.S.K „Persvara ‒ 2“ naują „Pavasario“ taurės čempionatą pradėjo pergalingai (2014 balandžio 03 d., ketvirtadienis, 20:38 val.)Pavasario „Sportturo“ taurėje, Veiverių „Amberis“ po pratęsimo palaužė A.S.K. „Persvara“–2nd (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 14:20 val.)Mūšyje dėl pirmosios vietos E pogrupyje triumfavo Veiverių „Amberis“ (2014 balandžio 25 d., penktadienis, 21:30 val.)