Kauno Rami ‒ 2 vs Sporto manija '98 (55:75)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 29 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Sporto Manija `98“ neturėjo vargo su „Kauno Rami-2“ ekipa.

2015 kovo 29 d., Sekmadienis, 22:47 val., peržiūros: 863

Kovo 29-ąją, „Saulės gimnazijoje“ įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2015 pirmenybių dvikova tarp šeimininkų „Kauno Rami-2“ ir svečių „Sporto Manija` 98“. Nors rungtynių pradžioje šeimininkai sugebėjo atitolti dviženkliu pranašumu,tačiau jaunatviškumas kiek sutrukdė ir varžovai greitai juos pavijo. Visgi antroje rungtynių dalyje visus reikalus „Sporto Manija“ išsprendė jau trečiajame kėlinyje,kai laimėjo jį triuškinančiu skirtumu. Svečiai išsaugojo savo pranašumą iki rungtynių pabaigos ir laimėjo šį susutikimą 75:55.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai ir nors atrodo fiziškai geriau sudėti šeimininkų centrai neturėjo turėti daug vargo su ganėtinai smulkaus sudėjimo varžovais,tačiau jaunatviškas kovingumas įrodė savo ir „Sporto Manija“ laimėjo šio ketvirčio „lentą“ net 17:4,kas leido po pirmųjų 10-ies minučių jiems pirmauti 27:12.

Antrajame svečių ekipoje pasirodė antrasis penketas,kuris neatlaikė varžovų spaudimo ir neretai varžovų išpuolius turėdavo stabdyti pražangomis. Tai leido šeimininkams dažnai atlikinėti baudų metimus ir skirtumas ėmė žaibiškai tirpti. Rungtynėms įpusėjus iš svečių pranašumo tebuvo likę tik 2taškai- 37:35.

Po pertraukos aikštėje žaidimas vyko viena kryptimi. Visiškai subyrėję šeimininkai tiesiog nebesuspėjo paskui jaunuosius varžovus,o puolime pavieniais veiksmais bandydami kažką nuveikti naudingo susidurdavo su itin kibia priešininkų gynyba. „Sporto Manija“ šį kėlinį laimėjo 28:4 ir rungtynių baigtis jau tapo aiški. 65:39.

Ketvirtajame kėlinyje pasižaisti gavo ir visi svečių žaidėjai ir nors šeimininkai laimėjo šį ketvirtį tačiau individualistiškais veiksmais pergalė tiesiog buvo nepasiekiama. „Kauno Rami-2“ per antrają rungtynių dalį neatliko nei vieno rezultatyvaus perdavimo,o su tokiu žaidimu pergalės sunku tikėtis žaidžiant su bet kokio kalibro komanda. Galutinis rungtynių rezultatas 75:55.

Po rungtynių nugalėtojų treneris nedaugžodžiavo ir tiesiog pasidžiauge savo ekipos pergale.

Kauno Rami ‒ 2: Marius Pranskūnas – 14 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Tomas Gudas – 13 tšk. (6 išpr. praž.), Tomas Gustaitis – 12 tšk. (7 išpr. praž.), Linas Levulis – 11 tšk.

Sporto manija '98: Domantas Oksas – 22 tšk. (19 atk. kam., 6 išpr. praž.), Tadas Šimkus – 17 tšk., Ignas Pikas – 13 tšk. (8 rezult. perd.), Rimgaudas Galvosas – 10 tšk.

„KMAIK“ įveikė „Kauno Rami ‒ 2“ komandą (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 21:31 val.)„Sporto manija 98“ antroje rungtynių pusėje įveikė „BK Centre“ ir pateko į ketvirtfinalį (2015 balandžio 18 d., šeštadienis, 18:12 val.)Ketvirtame kėlinyje „ACME“ įveikė „Kauno Rami ‒ 2“ bei žengė į ketvirtfinalį (2015 balandžio 14 d., antradienis, 22:53 val.)„Komanda X“ nugalėjo „Sporto manija 98“ ir žengė į pusfinalį (2015 balandžio 23 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)„KMAIK“ pasiekė nesudėtingą pergalę (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 21:10 val.)„Rind“ po atkaklios kovos įveikė jaunuosius varžovus (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 23:45 val.)