UNITED & Radijas Tau vs Sporto manija (94:76)Elito lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2014 gegužės 13 d., Antradienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„United & Radijas Tau“ išlygino serijos rezultatą

2014 gegužės 13 d., Antradienis, 23:14 val., peržiūros: 1611

Antradienį, gegužės13 dieną, A.Sabonio KC įvyko "Elito" lygos antrosios ketvirtfinalio rungtynės tarp vietos "United & Radijo Tau" ir svečių "Sporto manijos" ekipų. Rungtynių pradžioje iškart į priekį išsiveržė svečiai ir laimėjo pirmą kėlinuką, tačiau vėliau puolime geriau rungtyniauti pradėję aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir prieš ilgąją pertrauką turėjo keturių taškų persvarą. Po pertraukos komandos viena po kitos keitėsi trumpomis rezultatyviomis atkarpomis, tačiau šiek tiek geriau sužaidęs "United & Radijas Tau" įgijo septynių taškų persvarą. Paskutinėje rungtynių dalyje aikštės šeimininkai žaidė susikaupę ir nekartodami vakarykščių klaidų išlaikė persvarą savo rankose. 94:76 (20:22, 23:17, 26:23, 25:14).

Rungtynių pradžioje abi komandos apsikeitė keliomis rezultatyviai pasibaigusiomis atakomis, po kurių minimalią persvarą turėjo aikštės šeimininkai, tačiau netrukus sekė svečių ekipos krepšininkų tritaškių šou, po kurių jie ne tik persvėrė rezultatą savo naudai, bet ir įgijo vienuolikos taškų pranašumą. Ilgai netrukus "United & Radijas Tau" atsigavo ir spurtavę 9:0 sumažino atsilikimą iki dviejų taškų. Pačioje kėlinuko pabaigoje abi komandos dar apsikeitė taikliais tolimais metimais, todėl skirtumas tarp jų nepakito. 20:22.

Antrojo ketvirčio pradžioje "Sporto manijos" krepšininkai dar šiek tiek atitrūko, bet su tuo taikstytis nesiruošę aikštelės šeimininkai vėl spurtavo ir rezultatą išlygino. Po dar poros sėkmingai pasibaigusių atakų "United & Radijas Tau" išsiveržė į priekį, bet svečiai nenorėjo taip lengvai atiduoti pranašumo ir pelnę penkis taškus iš eilės vėl susigrąžino iniciatyvą į savo rankas, kurią išlaikė neilgai. Einant pirmos rungtynių pusės laikui į pabaigą aikštės šeimininkai sugebėjo spurtuoti ir įgyti keturių taškų pranašumą. 43:39.

Po ilgosios pertraukos abi komandos viena po kitos keitėsi trumpomis atkarpomis. Aikštės šeimininkų gretose didžiąją dalį taškų tolimais metimais rinko A.Gedminas ir būtent jo dėka "United & Radijas Tau" įgijo devynių taškų pranašumą, tačiau įpusėjus trečiam kėlinukui "Sporto manijos" žaidėjai surengė kelias iš eilės rezultatyvias atakas ir sumažino savo deficitą iki keturių taškų. A.Gedminas ir toliau sėkmingai pataikė iš toli, ko pasekoje po trijų kėlinukų jo ekipos pranašumas siekė septynis taškus. 69:62.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje, daugiausiai G.Jevstignejevo pastangomis aikštės šeimininkai įgijo dviženklę persvarą, tačiau po to iškart sekė du taiklūs tolimi P.Gasiūno metimai, sumažinę skirtumą tarp komandų iki penkių taškų. Vis tik "United & Radijas Tau" nesiruošė atsipalaiduoti ir vėl penkis iš eilės taškus pelnęs A.Gedminas grąžino šeimininkams dviženklį pranašumą. Kiek vėliau ir toliau sėkmingai rungtyniavę aikštės šeimininkai neleido net pagalvoti varžovams apie pergalę, ko pasekoje išlygino serijos rezultatą, kas reiškia, kad šioje serijoje prireik lemiamų trečių rungtynių. 94:76.

"United & Radijas Tau": Andrius Gedminas – 29 tšk. (5 rezult. perd.), Liutauras Lukošenkinas – 21 tšk. (15 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Giedrius Jevstignejevas – 16 tšk. (12 atk. kam.), Paulius Grigaitis – 14 tšk. (17 atk. kam.)

"Sporto manija": Paulius Gasiūnas – 23 tšk., Elvinas Kalūginas – 10 tšk. (5 išpr. praž.), Karolis Abramavičius – 10 tšk. (7 rezult. perd.), Vilius Šumskis – 10 tšk.

Po rungtynių pralaimėtojų ekipos treneris Modestas Vaškūnas nedaugžodžiavo: "Šiandien varžovai buvo žiauriai susikaupę, todėl ir nugalėjo, vis dėlto tai yra Elito lyga. Negali būti iš dviejų rungtynių, reiškia bus iš trijų".

„United & Radijas Tau“ netikėtai lengvai sutriuškino „Vilniaus kolegiją“ (2013 lapkričio 19 d., antradienis, 23:29 val.)„United ‒ Radijas Tau“ parklupdė dar vieną Vilniaus ekipą (2013 lapkričio 26 d., antradienis, 23:21 val.)„UNITED & Radijas Tau“ užmėtė SLK „Patriotus“ (2014 kovo 18 d., antradienis, 23:16 val.)„United ‒ Radijas Tau“ antrą kartą privertė kapituliuoti „Tegrą“ (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 00:35 val.)Vilniaus kolegija neprilygo „United & Radijas Tau“ komandai (2014 kovo 13 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)Andriaus Gedmino tritaškių šou atnešė „United & Radijui Tau“ trečią pergalę Elito lygoje (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 23:14 val.)18 Liutauro Lukošenkino rezultatyvių perdavimų neišgelbėjo „United & Radijo Tau“ nuo apmaudžios nesėkmės (2014 gegužės 12 d., pirmadienis, 23:35 val.)„Sporto Manija“ atsirevanšavo SLK „Patriotams“ (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 22:07 val.)„Sporto manija“ ketvirtąjame kėlinuke įrodė savo pranašumą prieš „United & Radijas Tau“ ekipą ir žengė į Elito lygos pusfinalį (2014 gegužės 26 d., pirmadienis, 23:03 val.)Vilniaus „Tegra“ ‒ Kauno „UNITED & Radijas Tau“ (2013 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 11:12 val.)