ESS Santermita & ĮSP DNC vs ACME (82:86)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 10 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„ESS Santermita & ĮSP DNC“ neprilygo „Acme“ komandai

2014 vasario 10 d., Pirmadienis, 22:49 val., peržiūros: 1142

2014 vasario 10 dieną, Įmonių lygos, „Rind“ pirmenybėse (2 etapo), K „Mažosios“ taurės pogrupyje susitiko „ESS Santermita & ĮSP DNC“ (šeimininkai) ir "Acme" (svečiai). Rezultatyviose ir permainingose rungtynėse, kuriose dominavo puolimas pranašesni pasirodė svečiai laimėję šias rungtynes rezultatu – 86:82. "Acme" komanda turi keturias pergales ir tris nesėkmes, bei rikiuojasi trečioje pozicijoje, tuo tarpu laipteliu žemiau „ESS Santermita & ĮSP DNC“ turinti keturias pergales ir dvi nesėkmes.

Rungtynės prasidėjo labai rezultatyviai ir per pirmas dvi minutes "Acme" komanda spurtavo 3:10. Tris tritaškius bei dvitaškį pelnė šeimininkai, o keturiais atsakė svečiai ir rezultatas jau tapo lygus – 14:14. „ESS Santermita & ĮSP DNC“ toliau taškus daugiausia rinko tritaškiais ir iki ketvirčio pabaigos likus dviem su puse minutės atsilikinėjo trim taškais – 20:23. Du taškus pelnė Donatas Budginas, o septyniais atsakė svečiai ir jie buvo priekyje – 22:30. Kėlinį tritaškiu užbaigė Tomas Každailis ir po pirmo kėlinio - 25:30.

Antrasis ketvirtis tesėsi „ESS Santermita & ĮSP DNC“ komandos tritaškiais, o "Acme" rinko taškus iš po krepšio – 31:38. Dar du taškus pelnė Donatas Budginas, o septyniais atsakė svečiai ir jie buvo priekyje – 33:45. Vieną baudos metimą iš dviejų pataikė Aurimas Girskis, o tritaškiu atsakė Aurimas Kmita – 34:48. Iki ketvirčio pabaigos jau tik šeimininkai pelnė taškus ir po dviejų kėlinių – 41:48.

Trečią kėlinį „ESS Santermita & ĮSP DNC“ pradėjo labiau susikaupę ir per tris minutes laimėjo atkarpą 10:5 ir sumažino deficitą iki dviejų taškų – 51:53. Atkarpą 6:0 laimėjo "Acme" ir vėl kiek nutolo – 51:59. Po keturis taškus apsikeitė komandos, o tuomet šeimininkai laimėjo atkarpą 8:2 ir skirtumas vėl liko tik du taškai – 63:65. Vieną baudos metimą iš dviejų pataikė Ignas Plečkaitis, o kėlinį tritaškiu užbaigė Ernestas Kaminskas ir po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus – 66:66.

Ketvirtasis kėlinys vyko labai atkakliai ir komandos sėkmingai atsakė į viena kitos sėkmingas atakas – 80:80. Vėliau sekė baudos metimų serija, kurioje sėkmė šypsojosi svečiams, kurie sugebėjo laimėti rungtynes rezultatu – 82:86.

ESS Santermita & ĮSP DNC: Tomas Každailis – 24 tšk. (10 atk. kam.), Aurimas Girskis – 21 tšk. (6 išpr. praž.), Ernestas Kaminskas – 15 tšk., Donatas Budginas – 14 tšk. (7 rezult. perd.)

ACME: Ignas Plečkaitis – 31 tšk. (7 išpr. praž.), Paulius Katkevičius – 24 tšk. (17 atk. kam.), Karolis Ignatavičius – 8 tšk.

„ESS Santermita & ĮSP DNC“ įrodė pranašumą prieš „Acme“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 23:35 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ neturėjo vargo su „Ekskomisarais“ (2014 kovo 18 d., antradienis, 00:43 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ nesunkiai įveikė „Autotoja & Ekodora“ komandą. (2014 balandžio 09 d., trečiadienis, 23:47 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ neturėjo vargo prieš „Vijora“ (2014 vasario 18 d., antradienis, 00:09 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ iškovojo pergalę prieš „Kauno energiją“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 23:01 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ dėl pergalės turėjo gerokai pavargti (2014 kovo 11 d., antradienis, 00:36 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ išlygino aštuntfinalio serijos rezultatą (2014 balandžio 03 d., ketvirtadienis, 00:10 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ nugalėjo „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2013 lapkričio 18 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Vijora“ neprilygo „ESS Santermita & ĮSP DNC“ ekipai (2014 sausio 27 d., pirmadienis, 23:13 val.)„Callcredit“ nesunkiai įveikė „Acme“ komandą (2014 kovo 10 d., pirmadienis, 22:36 val.)