Omega vs Lietuvos geležinkeliai (69:56)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 08 d., Penktadienis, 18:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Omega“ be didesnio vargo susidorojo su „Lietuvos Geležinkeliais“

2013 lapkričio 08 d., Penktadienis, 20:41 val., peržiūros: 1136

Penktadienio vakarą Ringaudų pradinės mokyklos salėje, "Rind" Įmonių lygos pirmenybėse, "Omega" priėmė "Lietuvos Geležinkelių" ekipą. Galingu spurtu prdėję rungtynes aikštės šeimininkai jau pirmame kėlinuke susikrovė solidžią persvarą, kurią nesunkiai išsaugojo iki susitikimo pabaigos ir iškovojo antrąją pergalę rezultatu 69:56.

Rungtynių pradžia "Lietuvos Gelažinkeliams" klostėsi itin sunkiai, tuo tarpu "Omega" atakavo sėkmingai ir laimėjo pirmąjį ketvirtį trigubu rezultatu – 21:7.

Antrąjį kėlinuką svečiai žaidė sėkmingiau, pradėję šešių taškų serija, "Geležinkeliečiai" sumažino savo atsilikimą (21:13). Antroje kėlinuko pusėje tolimi svečių tritaškiai dar labiau sumažino atsilikimą ir po dviejų kėlinių komandas skyrė tik devyni taškai – 28:19.

Trečiajame kėlinuke vyko apaylygė kova ir skirtumas per daug nekito, kol, įpusėjus kėliniui, aikštės šeimininikaispurtavo 10:2 ir nutolo per 17 taškų (53:36). Po trijų kėlinių "Omega" pirmavo 57:38.

Paskutinysis kėlinukas vyko be netikėtumų. Aikštės šeimininkai rungtyniavo kiek labiau atsipalaidavę, tačiau nepaleido iniciatyvos ir išlaikė sukauptą persvarą. Rungtynės baigėsi "Omega" krepšininkų pergale rezultatu 69:56.

Po mačo nugalėtojų komandos žaidžiantysis treneris D.Šliogeris nebuvo itin kalbus: " viskas gerai, laimėjom, visi sveiki".

Omega: Mantas Zubavičius – 22 tšk., Julius Kigas – 20 tšk. (11 atk. kam.), Donatas Šliogeris – 20 tšk.

Lietuvos geležinkeliai: Mindaugas Visockis – 23 tšk., Dalius Grušauskas – 14 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Tomas Žvirblis – 11 tšk.

„Vieningas Kaunas“ lengvai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2013 lapkričio 15 d., penktadienis, 23:59 val.)„Lietuvos dujos“ po nervingos kovos palaužė „Lietuvos geležinkelius“. (2014 balandžio 16 d., trečiadienis, 23:19 val.)„Stumbras“ rungtynių pabaigoje palaužė „Lietuvos geležinkelius“ (2014 sausio 10 d., penktadienis, 21:54 val.)Minimali „Lietuvos geležinkelių“ pergalė (2013 gruodžio 02 d., pirmadienis, 00:40 val.)Taiklus A. Vaičiulio tritaškis padovanojo „Lietuvos geležinkeliams“ pergalę (2014 sausio 24 d., penktadienis, 21:10 val.)„Best 4 You“ nuo pirmųjų minučių nepaliko vilčių „Lietuvos geležinkėliams“ (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 22:11 val.)„Lietuvos Dujos“ nesunkiai įveikė „Lietuvos Geležinkelius“ ir iškovojo vietą pusfinalyje. (2014 balandžio 19 d., šeštadienis, 02:30 val.)„Lietuvos dujų“ penketukas įveikė „Lietuvos geležinkelių“ komandą. (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 23:40 val.)„Omega“ nugalėjo „Kauno grūdus“ (2014 sausio 25 d., šeštadienis, 00:50 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ pasiekė sunkią pergalę (2014 sausio 17 d., penktadienis, 00:50 val.)