IT-TAŠKAS.LT vs RAPALA (40:75)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2013 kovo 17 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto "Rasos" gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

"Rapala" išlygino serijos rezultatą

2013 kovo 17 d., Sekmadienis, 19:51 val., peržiūros: 1622

Sekmadienį, Kovo 17 dieną, VDU „Rasos“ gimnazijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių aštuntfinalio rungtynės, tarp dviejų „Iššūkio“ komandų: „IT – Taškas.lt“ (šeimininkai) ir „Rapala“ (svečiai) ekipų. Po permainingos pirmosios rungtynių pusės, antroje rungtynių dalyje svečiai susitvarkė su savo varžovais ir pasiekė užtikrintą revanšą už pralaimėjimą pirmajame susitikime. Rungtynių rezultatas – 40:75 (8:26, 20:5, 10:30, 2:14).

Pirmą ketvirtį svečiai pradėjo dviem D. Ilkino taškais, tačiau šeimininkai netrukus atsakė tuo pačiu. Tada iniciatyvos ėmėsi svečių komandos lyderis M.Pažėra, jis iniciavo savo komandos spurtą 2:16, pats pelnydamas 10 taškų. Šeimininkai į tai atsakė keturiais iš eilės T. Buzo taškais, tačiau tada sekė dar vienas M. Pažėros šou. Kėlinio pabaigoje jis pataikė du tolimus metimus ir taip padidino savo komandos pranašumą iki aštuoniolikos taškų. Rezultatas po kėlinio – 8:26.

Antrajame kėlinuke vaizdas aikštelėje apsivertė aukštyn kojomis. Šeimininkai ketvirtį pradėjo spurtu 18:3 ir sumažino skirtumą iki trijų taškų. Svečių puolimas šiame kėlinuke atrodė sutrikęs ir padrikas, jie sunkiai rado kelią link varžovų krepšio. Šeimininkai tuo pasinaudoję sugražino intrigą į rungtynes. Rezultatas po dviejų kėlinių – 28:31.

Trečiasis kėlinukas prasidėjo galinu svečių puolimu ir skirtumas labai greitai išaugo iki dviženklio. Šeimininkų komandoje prasidėjo pykčiai, kurie tikrai nepridėjo naudos aikštelėje. Svečiai vis didino pranašumą, kuris po kėlinio išaugo iki 23 taškų. Rezultatas po trijų kėlinių – 38:61.

Ketvirtasis kėlinukas buvo tiesiog tragiškas šeimininkų komandai puolime. Per visą kėlinį jie pelnė tik du taškus. Svečiai dar labiau didino pranašumą, tačiau klaidos greitame puolime neleido jiems užbaigti daug paprastų atakų. Rezultatas po keturių kėlinių – 40:75.

Šeimininkų komandos treneris M. Kadakauskas sakė: „Tikriausiai komanda perdegė, galbūt buvo pagalvojusi, kad jau yra viena koja kitam etape. Varžovai pataikė keletą gerų metimų, komandoje įvyko keletas barnių, po kurių nebepavyko pavytį savo priešininkų. Tikimės kitose rungtynėse tiek nesinervinti ir labiau akcentuotis į krepšinį, o ne teisėjų sprendimus.“

Svečių komandos žaidėjas P.Mickevičius sakė: „Gerai pradėjome pirmą kėlinį, tačiau antrajame tarsi atsipalaidavome. Antroje pusėje sugebėjom susigriebti, atrasti savyje tą kovingą dvasią ir suteikti sau šansą kovoti dėl patekimo į kitą etapą. Kitose rungtynėse tikimės pergalės.“

"IT – Taškas.lt" komandoje geriausiai pasirodė Egidijus Kumža pelnęs 11 taškų, Rytis Gasparavičius pridėjo 10 taškų, Tautvydas Buzas 7 taškus.

"Rapala" komandą į pergalę vedė Mindaugas Pažėra pelnęs 27 taškus (50 naudingumo balų, 11 atkovotų kamuolių), Lukas Kotvickis pridėjo 18 taškų, Raimundas Mickevičius 14 taškų.

Pirmą sustikimą "IT – Taškas.lt" laimėjo 73:52.

"Rapala" šventė pergalę (2013 sausio 24 d., ketvirtadienis, 23:51 val.)"Rapala" be gailesčio susidorojo su "Ekskomisarų biuru" (2013 vasario 14 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)"Rapala" po atkaklios kovos palaužė "IT-Taškas.lt" (2012 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)"Rapala" su kaupu atsirevanšavo "Dentist team" ekipai (2013 vasario 28 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)"IT-Taškas.lt" nesunkiai susidorojo su "Ryternos" ekipa (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 16:39 val.)„Rapala“ sezono starte neatsilaikė prieš „Lietuvos geležinkelių“ ekipą (2012 spalio 25 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)"Kauno Švara" pasiekė sudėtingą pergalę (2013 sausio 22 d., antradienis, 23:23 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" iškovojo nesunkią pergalę (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 17:07 val.)Keturgubas Mindaugo Pažėros dublis padėjo "Rapalai" iškovoti pergalę (2013 sausio 31 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)"Elektromontuotojas" iškovojo pergalę solidžia persvara (2013 sausio 10 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)