Callcredit vs DNC Eoltas & ISL Santermita (64:65)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 26 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

Lemiamame aštuntfinalio serijos trileryje dramatišką pergalę pasiekė „DNC Eoltas & ISL Santermita“

2015 kovo 26 d., Ketvirtadienis, 22:52 val., peržiūros: 1326

Kovo 26-ąją dieną, ketvirtadienį, VRM sporto centre įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių trečiasis ir lemiamas didžiosios taurės aštutfinalio serijos susitikimas tarp namuose žaidusių „Callcredit“ krepšininkų ir „DNC Eolto & ISL Santermitos“ ekipos. Pirmajame serijos mače „Callcredit“ paskutinę akimirką išplėšė pergalę 79:78, tačiau antrojoje akistatoje „DNC Eoltas & ISL Santermita“ atsirevanšavo varžovams rezultatu 68:60.

Pirmosiomis susitikimo minutėmis komandos beveik vienodu tempu rinko taškus ir vyko atkakli kova. Visgi vėliau „DNC Eoltas & ISL Santermita“ čiuopo iniciatyvą į savo rankas, smeigė du tritaškius iš eilės (5:12), o vėliau pratęsė laimėtą atkarpą iki 0:13 ir atitrūko 14 taškų skirtumu (5:19). Ilgoką aikštės šeimininkų tylą nutraukė A.Rimas (8:19), tačiau priešingoj barikadų pusėje atsaką smogė K.Meiliūnas bei G.Bartkus ir skirtumas šoktelėjo iki 15 taškų (8:23). Per likusį laiką ekipos dar sukrapštė po porą taškelių, bet įtakos rezultato skirtumui neturėjo ir po 10 minučių kovos „DNC Eoltas & ISL Santermita“ išlaikė 15 taškų persvarą – 10:25.

Jau antrojo kėlinio pradžioje „Callcredit“ krepšininkai atrodė padarė išvadas ir kur kas lengviau rasdavo būdų pralaužti priešininkų gynybą. 5 taškai be atsako leido aikštelės šeimininkams suapvalinti deficitą iki 10 taškų (15:25), o netrukus „Callcredit“ pridėjo dar 6 taškus ir sužaidus apie 4 minutes, privertė varžovus prašyti minutės pertraukėlės (21:28). Po jos „DNC Eoltas & ISL Santermita“ kuriam laikui stabilizavo padėtį, išlaikė apylygį žaidimą, o tuo pačiu ir persvarą savo rankose. Vis dėlto pirmosios dvikovos pusės finiše „Callcredit“ surinko dar 6 taškus be atsako ir sušvelnino nuostolius iki minimumo – 33:34.

Po didžiosios pertraukos „DNC Eoltas & ISL Santermita“ realizavo porą tritaškių iš eilės ir susigrąžino 7 taškų pranašumą (33:40). Tiesa netrukus savo žodį tarė ir „Callcredit“ ekipa, kuri atsakė varžovams su kaupu. Aikštelės šeimininkai surengė spurtą 11:0 ir tokiu būdu ne tik panaikino turėtą deficitą, bet ir patys įsiveržė į priekį (44:40). Visgi antroje ketvirčio dalyje viskas vėl pasisuko kita linkme. Kur kas geriau paskutinėmis kėlinio minutėmis žaidusi „DNC Eolto & ISL Santermitos“, spurtavo 2:9 ir vėl nusvėrė rungtynių svarstykles savo pusėn. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 46:49.

Lemiamą rungtynių dalį tiksliau pradėjo pradėjo „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ir sutvirtino savo pozicijas (48:55),o vėliau pora 3 taškų vertė K.Meiliūno atakų leido svečiams atitrūkti 8 taškais (53:61). Visgi per likusias 3 minutes „DNC Eolto & ISL Santermitos“ puolimas buksavo ir pasinaudoję aikštelės šeimininkai prikėlė intrigą. Likus žaisti apie 2 minutes tritaškį smeigė V.Šluta, o už keliolikos sekundžių M.Dabulis pjovė deficitą iki 2 taškų (61:63). Po dar vienos netikslios svečių atakos, „Callcredit“ realizavo baudos metimą ir prisikasė iki 1 taško (62:63). Likus žaisti 1 minutę, labai svarbų „DNC Eoltui & ISL Santermitai“ dvitaškį pataikė G.Bartkus ir padidino skirtumą iki 3 taškų (62:65). Likus žaisti 31 sekundę, J.Kalnietis dvitaškiu metimu vėl sumažino skirtumą iki 1 taško (64:65), o netrukus varžovai dar ir padovanojo „Callcredit“ ekipai kamuolį. Per likusias 20 sekundžių „Callcredit“ sugebėjo susikurti pakankamai neblogą progą metimui, tačiau jis skriejo pro šalį ir į ketvirtfinalį žengė „DNC Eoltas & ISL Santermita“. Galutinis rungtynių rezultatas 64:65.

Nugalėtojų gretose pirmaisiais smuikais griežė K.Meiliūnas (17 tšk., 10 rez. p., 8 išpr. pr.), E.Zaidelis (14 tšk., 6 atk. k., 2 bl., 6 išpr. pr.), G.Bartkus (12 tšk., 8 atk. k., 3 bl.), P.Valentukonis (9 tšk., 11 atk. k.) ir J.Demenius (9 tšk., 6 atk. k.).

„Callcredit“ gretose išsiskyrė A.Rimas (17 tšk., 6 atk. k., 5 išpr. pr.), M.Dabulis (12 tšk.), J.Kalnietis (12 tšk., 15 atk. k.), V.Šluta (10 tšk.), D.Šiumeta (6 tšk., 5 rez. p., 5 išpr. pr.) ir A.Muraška (5 tšk.).

„Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Didžiosios taurės ketvirtfinalyje „DNC Eoltas & ISL Santermita“ susikaus su „Restauratoriais & Hausa“.

„DNC Eolto & ISL Santermitos“ trijulės Esmiraldo Sliežausko, Donato Budgino ir Edgaro Zaidelio, o taip pat „Callcredit“ lyderio Arūno Rimo mintys po rungtynių – video reportaže.

Paskutiniai komentarai (3 iš 8)

Anonimas2015 kovo 29 d., 23:58 val.
Manau eilini karta nereikia cia vaidint experto is didzios E raides, matesi ir akivaizdu, kad kamuolys neturejo galimybes atsidurti krepsyje, esminis veiksmo momentas vyko geriausiu atveju su lanko linija ir niekam cia neidomus isvedziojimai zmogaus kuris rungtyniu metu savo taisykliu zinojima ir gebejimus jau irodes, kad toli grazu jam iki"E"xperto kaip Zuokui iki tramvajaus....
TomTJ2015 kovo 29 d., 14:57 val.
Nesutinku aš matau (galiu net stop kadra padaryti), kad veiksmas vyksta virš lanko, net po blokavimo kamuolys vos neikrinta į krepši tai apie kokia dar situacija galima kabėti, kad veiksmas vyko žemiau lanko, fiziškai tai neimanoma. Čia yra klaida ir manau nereikia daryti kitokiu interpretaciju, klysti žmogiška.
Bozer2015 kovo 28 d., 21:35 val.
Kameros kampas nėra pats geriausias, bet pagal tai kas yra matoma, teisėjų klaidos čia neįžvelgiu, kamuolys dar nebuvo pakilęs pilnai virš lanko.
„Chemcentras“ lyderio Roko Misevičiaus keturgubas dublis ir pergalė prieš „DNC Eoltas & ISL Santermita“ komandą (2015 vasario 17 d., antradienis, 00:08 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Callcredit“ (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 22:31 val.)Atkaklios dvikovos atomazgoje ‒ „DNC Eoltas & ISL Santermita“ išvargta pergalė (2015 vasario 03 d., antradienis, 00:56 val.)Permainingoje kovoje „DNC Eoltas & ISL Santermita“ nugalėjo „Omega“ ekipą (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 20:21 val.)Karolio Meiliūno keturgubas dublis ir rezultatyvių perdavimų pakartotas rekordas padėjo „DNC Eoltas & ISL Santermita“ komandai iškovoti pergalę (2015 kovo 09 d., pirmadienis, 23:47 val.)Įmonių lygoje, darbinė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ pergalė (2014 lapkričio 24 d., pirmadienis, 23:30 val.)„Kautra & Mesodama ‒ DB“ tvirtu mostu paguldė ant menčių „DNC Eoltą & ISL Santermitą“ (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 22:49 val.)Restauratoriai & Hausa eliminavo DNC Eoltas & ISL Santermita (2015 balandžio 19 d., sekmadienis, 23:25 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipą (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 23:21 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ pervažiavo per „Vilmista“ (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 23:53 val.)