BC AMBI vs VAIŠVYDAVA (44:51)"Laikinoji sostinė 2012" Mažoji taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gegužės 14 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

"Vaišvyda" tik po atkaklios kovos palaužė BC "Ambi" ekipą

2012 gegužės 14 d., Pirmadienis, 23:35 val., peržiūros: 2310

Pirmadienį, gegužės 14 dieną, VDU sporto centro salėje įvyko vyko "Laikinosios sostinės 2012" Mažosios taurės rungtynės, kuriose susitiko BC "Ambi" (šeimininkai) ir "Vaišvyda" (svečiai) ekipos. Pirmoje rungtynių pusėje dvikova vyko taškas į tašką, tačiau nežymų pranašumą įgijo svečiai. Trečiajame kėlinukyje šeimininkams pavyko sumažinti skirtumą iki minimumo. Paskutiniame ketvirtyje svečiai sugebėjo susikrauti 5 taškų pranašumą, kurį išlaikė iki rungtynių pabaigos ir šventė pergalę rezultatu – 44:51.

Pirmajam kėlinukui prasidėjus komandos apsikeisdavo taikliomis atakomis ir įpusėjus kėlinukui BC"Ambi" buvo priekyje tik dvejais taškais ( 8:6), tačiau svečiai užpuolė keletą sėkmingų atakų ir persvėrė rezultatą savo naudai ( 8:10). Bėgant kėlinukui į pabaigą šeimininkai sumažino skirtumą ir iki minimumo , o paskutinę ataką rezultatą išlygino. Rezultatas – 12:12.

Prasidėjus antram ketvirčiui vyko apyligė kova ir nežymų pranašumą turėjo šeimininkai ( 18:17). "Vaišvyda" vėl laimėjo atkarpą 4:0 ir susigrąžino lyderės poziciją ( 18:21). Tolimas T.Dambrausko metimas leido rezultatą išlyginti ( 23:23), tačiau paskutinėmis sekundėmis "Vaišvydos" ekipa pataikė tritaškį metimą ir persvėrė rezultatą savo naudai. Rezultatas po ketvirčio – 23:26.

Trečiajam kėlinukui prasidėjus BC "Ambi" vis prisivydavo iki minimalaus skirtumo, tačiau nepavykdavo persverti rezultato ( 31:33). Po tolimo A.Linkaus tritaškio metimo "Vaišvydavos" pranašumas išaugo iki 5 taškų, tačiau šeimininkai sugebėjo laimėti atkarpą 5:0 ir išlygino rezultatą ( 36:36). Kėlinuko pabaigą truputį sėkmingiau sužaidė svečiai ir įgijo 1 taško pranašumą. Rezultatas – 38:39.

Ketvirtas kėlinukas prasidėjo labai nerezultatyviai. Įpusėjus ketvirčiui toliau vieno taško pranašumo turėjo svečiai ( 42:43). "Vaišvydavos" ekipa taikliais metimais padidino pranašumą iki 5 taškų, o šeimininkams sunkiai sekėsi pelnyti taškus ( 42:47). BC "Ambi" po greitos atakos sugebėjo sumažinti iki trijų taškų, tačiau 4 taškai pelnyti V.Vaksmano be atsako padėjo šios dienos rungtynės tašką ir pergalę šventė "Vaišvydavos" ekipa rezultatu – 44:51.

Po laimėtų rungtynių "Vaišvydavos" ekipos žaidėjas, A.Linkus, kalbėjo:" Sunkiai labai sekėsi. Lyg būtų pirmos sezono rungtynės. Šiek tiek pasikeitė sudėtis ir nesigauna žaisti. Gal įsižaisime, o gal ir ne. Sezono galas ir atsipalaidavę žaidžiame."

Po pralaimėtų rungtynių BC "Ambi" komandos žaidėjas, V.Mačiulis, teigė:" Nuotaikos nekokios po varžybų. Rungtynės buvo atkaklios. Ketvirtame kėlinyje padarėme kvailų klaidų, neįmetėme iš lengvų pozicijų, o jie tuo pasinaudojo. Pasidarė penkų taškų pranašumą ir mes nebepasivijome. Iš tikrųjų, reikia šaltesne galva žaisti. Labai daug kvailų klaidų. Sveikiname varžovus."

BC"Ambi": A.Žibortovičius ( 14tšk.), V.Čypas ( 10tšk.), T.Dambrauskas ( 7tšk.)

"Vaišvydava": A.Linkus ( 20tšk.), V.Vaksmanas ( 13tšk. 5 išpr.praž.), T.Baumila ( 12tšk.)

„Vaišvydava“ po labai atkaklios kovos palaužė „SK Dainava“ ekipą (2012 gegužės 20 d., sekmadienis, 22:57 val.)„Freolitus & Doremus“ namuose palaužė „BC Ambi“ ekipą (2012 gegužės 25 d., penktadienis, 22:42 val.)"Vaišvydava" nesunkiai įveikė "Freolitus & Doremus" ekipą (2012 gegužės 18 d., penktadienis, 00:13 val.)„SK Dainava“ išvykoje sutriuškino „BC Ambi“ ekipą (2012 gegužės 21 d., pirmadienis, 23:08 val.)