KAUNO TILTAI vs KAUNO STUMBRAS (64:58)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 28 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

Kauno Tiltai po atkaklios kovos palaužė Kauno Stumbrą

2012 lapkričio 28 d., Trečiadienis, 23:50 val., peržiūros: 2600

Lapkričio 28 vakarą, įmonių lygos rungtynėse susitiko Kauno Tiltai (šeimininkai) ir Kauno Stumbras (svečiai). Pirmąjame kėlinyje persvrarą įgijo Tiltai, tačiau antrąjame jau Stumbras perėmė iniciatyvą ir išsiveržė į priekį. Trečią kėlinį įspūdingai laimėjo Tiltai ir susikrovė dviženklę persvarą, kurią išlaikė iki pat rungtynių pabaigos. Galutinis rungtynių rezultatas – 64:58.

Pirmasis rungtynių ketvirtis prasidėjo šešiais iš eilės Kauno Tiltų taškais. Po du taškus iš jų pasižymėjo Mindaugas Mažeika, Arnoldas Karla, Evaldas Jančauskas. Tritaškiu atsakė Deividas Lenkus, o dvitaškį pridėjo Vaidas Piešinas – 6:5. Dvitaškį pelnė Tiltai, o tritaškiu atsakė Stumbras ir rezultatas lygus. Aštuonis taškus paeiliui pelnė šeimininkai, kur svečiai į tai atsakė vos dviem ir skirtumas šoktelėjo iki šešių. Iki ketvirčio pabaigos skirtumas ūgtelėjo dar dviem taškais ir po pirmo ketvirčio – 20:12.

Antrasis kėlinys prasidėjo taškas į tašką ir sužaidus tris minutes, komandos pelnė po septynis taškus ir skirtumas išliko nepakitęs – 27:19. Įspūdinga atkarpa spurtavo Stumbras, net 11:0 ir išsiveržė į priekį daugiausia Deivido Lenkaus pastangomis – 27:30. Kėlinį abi komandos užbaigė pelnę po dvitaškį ir po dviejų kėlinių – 29:32.

Trečiąjį kėlinį Tiltai pradėjo 7:0 ir vėl perlaužė rungtynes į savo pusę. Stumbras sumažino skirtumą iki minimumo, tačiau vėl keturis taškus pelnė šeimininkai ir rezultatas tapo – 40:35. Dvitaškį pelnė Arūnas Pocevičius, o tuomet devynis paeiliui surinko Kauno Tiltai ir susikrovė dviženklę persvarą – 49:37. Kėlinį vienu baudos metimu iš dviejų užbaigė Vaidas Piešinas – 49:38.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo penkiais Stumbro taškais, o Tiltai atsakė dviem ir skirtumas sumažėjo iki aštuonių. Atkarpą 8:2 laimėjo šeimininkai ir skirtumas pasiekė didžiausią ribą šiose rungtynėse – 59:45. Iki ketvirčio pabaigos Stumbras nuosekliai mažino skirtumą, tačiau galutinai pavyti ar aplenkti šeimininkų nepavyko ir galutinis rungtynių rezultatas – 64:58.

Po rungtynių nugalėtojų žaidėjas Mindaugas Mažeika sakė – šiandien buvo tokios sunkios ir klampios rungtynės. Nežaidėme gerai, tačiau šiandienos rungtynių tikslas buvo iškovoti pergalę.

Pralaimėjusių treneris R.Lenkus sakė – Sužaidėm neblogai, bandėm nugalėt, nepavyko. Ateitį bus geriau.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose pasirodė – Mindaugas Mažeika (19, 5 ispr. pr.), Modestas Urbonavičius (12), Arnoldas Karla (11), Evaldas Jančauskas (10, 11 atk. kam., dvigubas dublis) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Deividas Lenkus (18), Vaidas Piešinas (17, 7 rez. perd., 5 ispr. pr.), Povilas Kvederys (8) taškai.

"Baubilas" po atkaklios kovos palaužė "Kauno tiltus" (2012 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 00:08 val.)Kauno Tiltai po pratęsimo palaužė Topo Centrą (2012 lapkričio 01 d., ketvirtadienis, 03:54 val.)"Chemcentras" pratęsime palaužė "Kauno Stumbrą" (2013 sausio 08 d., antradienis, 22:17 val.)Per ketvirtą kėlinį "Autotoja & Ekodora" palaužė "Kauno stumbrą" (2013 kovo 15 d., penktadienis, 22:32 val.)"Sweco hidroprojektas & GeoNT Projektai" po atkaklios kovos nugalėjo "Kauno tiltus" (2013 vasario 07 d., ketvirtadienis, 00:54 val.)Kauno Tiltai nesunkiai nugalėjo Kauno Energiją (2012 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 00:39 val.)Agava & Automatinių sistemų servisas" po pratesimo palaužė "Kauno Tiltus" (2013 vasario 21 d., ketvirtadienis, 00:07 val.)"ESS Santremita - ĮSP DNC" palaužė "Kauno tiltus" (2013 sausio 07 d., pirmadienis, 23:36 val.)"Kauno Tiltams" nepavyko palaužti "LSMU VA-Statybų Vizijos" (2012 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 00:05 val.)"Topo Centras" įveikė "Kauno Stumbrą" (2012 gruodžio 14 d., penktadienis, 22:43 val.)