ELTECHA vs AUTOKONTAKTAS (92:78)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 kovo 03 d., Antradienis, 20:30 val. @ Jachtklubo sporto salė, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas LT-52337

„Eltecha“ iškovojo nelengvą pergalę

2009 kovo 03 d., Antradienis, 23:22 val., peržiūros: 5392

Šį vakarą Jachtklubo sporto salėje susitiko šeimininkų „Eltecha“ ir svečiu „Autokontaktas“ ekipos, po gražios ir intriguojančios kovos pergalę šventė aikštės šeimininkai, kurie laimėjo rezultatu 92:78.

Pirmasis kėlinys buvo labai rezultatyvus, pirmosiomis kėlinio minutėmis komandos apsikeitė taikliais metimais, tada svečių ekipa surengė spurta 10:0 ir išsiveržė į priekį 12:5, bet tuo pat sekė taiklus šeimininkų metimas ištolo, kuris skirtumą sumažino iki 4 taškų. Likusias kėlinio minutes vyko kova taškas į tašką, todėl kėlinį 4 tašku skirtumu laimėjo svečių ekipa 29:25.

Antrasis kėlinys taip pat vyko labai atkakliai, nei vienai komandai nepavyko labiau išsiveržti į priekį. Didžiausias skirtumas, kuris buvo šitame kėlinyje buvo pasiekas 8 taškų riba, tačiau kėlinį 5 taškais laimėjo „Autokontaktas“ ekipos žaidėjai 46:41.

Po ilgosios pertraukos šeimininkų „Eltecha“ krepšininkai pradėjo gintis aikštės gynyba ir tai davė naudos, varžovai pelnė tik 13 taškų, o patys įmetė net 31 tašką pataikę net 7 tolimus metimus, kurie svečius išmušė iš vėžių. Taigi po trečio kėlinuko priekyje jau buvo aikštelės šeimininkai 72:59.

Paskutinis kėlinys vyko panašiais kaip prieš didžiąja pertrauka, komandos apsikeisdavo taikliais metimais, retkarčiais tai viena tai kita komanda surengdavo nedidelius spurtus. Bet šių rungtynių nugalėtojas jau buvo aiškus, taigi po finalinio švilpuko rezultatu 92:78 pergalę šventė šeimininkų „Eltecha“ krepšininkai.

„Eltecha“ komandoje laibiausiai išsikyrė kapitonas Šarūnas Kryžius pelnęs 21 tašką.

„Autokontaktas“ ekipoje labiausiai išsikyrė Laimonas Zvegas pelnęs 18 taškų.

Nugalėtojų treneris po varžybų sakė jog atroję varžybų pusėje panaudojome aikštės gynyba ir varžovams dėl to buvo sunku pelnyti taškus.

Pralaimėjusios ekipos treneris teigė, kad pralaimėjo dėl to kad trečiame kėlinuke varžovai juos užmėtė tolimais metimais.

"Eltecha" iškovojo gražią pergalę prieš "Elektromontuotojas" ekipą (2008 lapkričio 04 d., antradienis, 22:42 val.)Po atkalios kovos "Autokontaktas" iškovojo pergalę (2008 lapkričio 15 d., šeštadienis, 03:09 val.)"Eltecha" nušlavė "Filter" ekipą (2008 gruodžio 09 d., antradienis, 23:31 val.)Emocijų kupinose rungtynėse "Šilduva" iškovojo pergalę (2009 kovo 09 d., pirmadienis, 22:43 val.)"Eltecha" sutriuškino "Sistematiką" (2008 gruodžio 23 d., antradienis, 23:53 val.)Graži „Lietuvos Dujos“ ekipos pergalė (2009 kovo 08 d., sekmadienis, 17:18 val.)"Eltecha" po sunkios kovos nugalėjo "Lietuvos dujas" (2009 sausio 18 d., sekmadienis, 22:12 val.)Pogrupio lyderių dvikovoje - "Šilduvos" pergalė (2008 gruodžio 16 d., antradienis, 22:16 val.)Sunkiai pasiekta "Eltechos" pergalė (2009 sausio 25 d., sekmadienis, 22:38 val.)Po dramatiškos kovos pergalę šventė "ARAUŠA" (2009 vasario 20 d., penktadienis, 22:49 val.)