ACME vs Siesikai (68:69)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 balandžio 21 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Siesikai“ rungtynių pabaigoje įveikė „ACME“ ir pateko į pusfinalį

2015 balandžio 21 d., Antradienis, 23:01 val., peržiūros: 1250

Balandžio 21 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ „Iššūkio“ taurės ketvirtfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „ACME“ priemė svečius „Siesikus“.

Rungtynių pradžioje keturis taškus be atsako pelnė „Siesikai“ (0:4). Trečią minutę pirmus taškus pelnė „ACME“ (2:4). Vėliau šeimininkai toliau sėkmingai rinko taškus ir įpusėjus kėliniui pirmavo rezultatu 7:4. Sužaidus šešias minutes rezultatas buvo lygus (9:9). Septintą minutę „Siesikų“ puolimas užstrigo, o „ACME“ per likusį laiką pelnė septynis taškus. Sužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė septyni taškai (16:9).

Antro kėlinio pirmas dvi minutes komandos gynėsi be klaidų (16:9). Trečią minutę penkis taškus be atsako pelnė „Siesikai“ (16:14). Prasidėjus ketvirtai minutei pirmus taškus kėlinyje pelnė „ACME“ (19:14). Šeštą minutę „Siesikai“ priartėjo prie „ACME“ iki vieno taško (19:18). Septintą minutę du taškus pelnė šeimininkai, bet vėliau geresnę atkarpą sužaidė „Siesikai“ (21:24). Per paskutinę minutę su puse geriau rungtyniavo „ACME“, kuriem pavyko pasivyti varžovus (27:27).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandas skyrė vienas taškas (30:29). Vėliau komandos žaidė lygiai. Sužaidus šešias minutes dviejų taškų persvarą turėjo „Siesikai“ (37:39). Penki iš eilės pelnyti D. Arlausko taškai leido persvarą susigrąžinti „ACME“ (42:39). Aštuntą minutę „Siesikų“ taiklus tolimas metimas išlygino rezultatą (42:42). Devintą minutę „ACME“ buvo pavykę įgyti penkių taškų persvarą (47:42), bet baigiantis kėliniui „Siesikai“ pasivijo varžovus (49:49).

Prasidėjus ketvirtam kėliniui du taškus pelnė „ACME“ (51:49). Į tai „Siesikai“ atsakė aštuoniais be atsako pelnytais D. Kabošio taškais (51:57). Ketvirtą minutę „ACME“ pataikė tritaškį, bet netrukus svečiai vėl nutolo (54:61). Prasidėjus antrai kėlinio pusei septynis taškus be atsako pelnė „ACME“, po kurių rezultatas tapo lygus (61:61). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos rezultatas vis dar buvo lygus (63:63). Netrukus „ACME“ įgijo trijų taškų pranašumą (66:63). „Siesikai“ geros gynybos dėka sugebėjo pasivyti varžovusir likus 19 sekundžių išsiveržė į priekį (66:67). Po nesėkmingos „ACME“ atakos R.Palčinskas pataikė du baudos metimus (66:69). Baigiantis rungtynių laikui kamuolį perėmęs K.Ignatavičius pataikė dvitaškį, bet pergalę iškovojo „Siesikai“ (68:69).

“Siesikai“ pateko į pusfinalį, kur susikaus su „Kuršių“ ir „Baubilo – 2“ poros nugalėtojais.

„Siesikų“ komandos treneris Rolandas Palčinskas: „Tiesiog džiaugiamės pirma iškovota pergale „KKL“ lygos Pavasario „Sportturo“ taurėje. Ją iškovojome būtent tada, kada reikėjo labiausiai. Pirmame etape buvome pralaimėję visas rungtynes. Šiandien stengėmės mažiau rotuoti žaidėjus. Labai džiaugiamės iš tikro, mums tai didelė pergalė. Mes atvažiavome tik pažaisti, o dabar esame tarp keturių geriausių „Iššūkio“ taurės komandų. Tikrai labai džiaugiamės.“ Paklaustas, kas lėmė pergalę šiandien, treneris atsakė: „Manau gynyba visai nebloga buvo. Buvo sudėtinga dengti P. Katkevičių ir D. Arlauską, bet gynyba veikė visai neblogai. Reikiamu momentu komandą į priekį traukė mūsų žaidėjas Deividas Kabošis. Viską sumetė, šaunuolis jis.“ Paklaustas, ar gale rungtynių komandą lydėjo sėkmė, treneris atsakė: „Manau, kad mūsų kovingumas. Žaidėme kaip komanda, gynyboje labai gerai atidirbome.“

ACME: Paulius Katkevičius – 29 tšk. (10 atk. kam., 6 rezult. perd.), Darius Arlauskas – 18 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Aleksandr Jakovlev – 8 tšk.

Siesikai: Deividas Kabošis – 33 tšk. (6 perimt. kam.), Paulius Svilis – 8 tšk. (10 atk. kam.), Rolandas Palčinskas – 7 tšk. (5 išpr. praž.)

Ragai ‒ LC „Partizanas“ be vargo įveikė „ACME“ (2015 balandžio 07 d., antradienis, 21:59 val.)„Komanda X“ įveikė „ACME“ ir iškovojo pirmą pergalę „Sportturo“ taurėje (2015 kovo 31 d., antradienis, 22:04 val.)Ketvirtame kėlinyje „ACME“ įveikė „Kauno Rami ‒ 2“ bei žengė į ketvirtfinalį (2015 balandžio 14 d., antradienis, 22:53 val.)Antroje rungtynių pusėje tiksliau žaidęs BC „Liuksas“ pranoko „Siesikus“ (2015 balandžio 06 d., pirmadienis, 23:36 val.)Įnirtingos kovos atomazgoje ‒ „A.S.K „Persvara“ & Orca.lt“ pergalė (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 00:56 val.)Banguotai žaidęs „MRU VSF“ pasiekė pergalę (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)„Best 4 You“ nesunkiai iškovojo Pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės 2015 bronzą (2015 gegužės 03 d., sekmadienis, 16:26 val.)„Compensos“ penketukas neturėjo daug vargo su „Siesikais“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 22:03 val.)„Baubilas ‒ 2“ pusfinalyje nesuteikė vilčių „Siesikams“ (2015 balandžio 27 d., pirmadienis, 22:13 val.)