Makroflex vs ACME grupė (112:63)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 06 d., Penktadienis, 20:15 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Komandinį žaidimą žaidę „Makroflex“ neturėjo vargo su „ACME grupe“

2015 kovo 06 d., Penktadienis, 23:08 val., peržiūros: 915

Kovo 6 dieną J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „30+“ lygos „Vaigoros“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Makroflex“ priemė svečius „ACME grupė“.“Makroflex“ buvo iškovoję aštuonias pergales ir penkis kartus buvo pralaimėję. „ACME grupės“ sąskaitoje buvo dvi pergalės ir vienuolika pralaimėjimų.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė apylygiai. Sužaidus dvi minutes komandas skyrė vienas taškas (5:4). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė „Makroflex“ (12:4). Įpusėjus kėliniui komandas skyrė septyni taškai (15:8). PRasidėjus antrai kėlinio pusei spurtą pradėjo „Makroflex“. Svečiai pelnė septynis taškus be atsako, po kurių komandas skyrė 17 taškų (22:8). Devintą minutę šeimininkų persvara padidėjo iki 17 taškų (27:10). Per paskutines dvi ketvirčio minutes komandos žaidė rezultatyviai, o „Makroflex“ išsaugojo 16 taškų pranašumą (32:16).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (34:18). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė „Makroflex“ (41:18). Baigiantis pirmai kėlinio pusei tritaškį pataikė „ACME grupė“ (41:21). Prasidėjus antrai kėlinio pusei devynis taškus be atsako pelnė „Makroflex“ (50:21). Septintą minutę keturis taškus be atsako pelnė „ACME grupė“ (50:25). Netrukus į tai dviem taikliais tolimais metimais atsakė šeimininkai (56:25). Ketvirčio pabaigoje geriau rungtyniavo „ACME grupė“, kuriai pavyko sumažinti varžovų persvarą iki 25 taškų (58:33).

Trečio kėlinio pradžioje du taškus pelnė „ACME grupė“. Vėliau septynis taškus be atsako pelnė „Makroflex“ (65:35). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 27 taškai (75:48).Per likusį laiką „Makroflex“ gynėsi be klaidų, o septyni pelnyti taškai dar labiau padidino šeimininkų pranašumą (82:48).

Pirmas tris ketvirto kėlinio minutes be klaidų gynėsi „Makroflex“, o 11 pelnytų taškų padidino jų persvarą iki 45 taškų (93:48). Ketvirtą minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė „ACME grupė“ (93:50). Likus keturioms minutėms iki kėlinio pabaigos rezultatas buvo 98:58. Septintą minutę šimtąjį tašką „Makroflex“ komandai pelnė M.Gilius (100:58). Vėliau dar septynis taškus be atsako pelnė šeimininkai (109:58). Rungtynės baigėsi rezultatu 112:63.

“Makroflex“ iškovojo devintą pergalę, o „ACME grupė“ pralaimėjo dvyliktą kartą.

„Makroflex“ treneris Nerijus Dirsė: „Smagiai pasižaidėme ir tiek. Atėjome, vistiek tikėjome, kad laimėsime. Gerai pataikėme palyginus, nuotaikingos rungtynės buvo be jokių didelių intrigų ir viskas. Ramiai sužaidėme.“ Paklaustas, ar komanda bandė kažką pasitreniruoti ir ypač žaisti komandiškai, treneris atsakė: „Bandėme kažkiek gynyboje zona pasiginti, o puolėme daugiau greitomis atakomis. Užtai gavosi daug rezultatyvių perdavimų. Vienas ar du perdavimai ir metimas. Plius geras pataikymas buvo.“

„ACME grupės“ treneris Audrius Kmita: „Varžovai šiandien puikiai pataikė. Laisvi, per rankas, leidome mesti ir vistiek pataikė. Ir šiaip sezono galas, lyderių nėra, dar penktadienis..“

Makroflex: Mindaugas Gilius – 24 tšk., Andrius Matuzevičius – 23 tšk. (12 rezult. perd.), Deividas Milaknis – 18 tšk., Martynas Motiejaitis – 17 tšk. (5 rezult. perd.), Justinas Leitanas – 15 tšk. (15 atk. kam., 8 rezult. perd.)

ACME grupė: Paulius Katkevičius – 28 tšk. (5 rezult. perd.), Audrius Kundelis – 19 tšk., Audrius Kmita – 8 tšk.

„Korys“ neturėjo vargo su „ACME grupė“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 21:54 val.)„Makroflex“ gan lengvai susitvarkė su „ACME grupė“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 22:52 val.)„Makroflex“ be vargo sutiuškino „Remzą“ (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 19:14 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ nesunkiai susitvarkė su „Acme grupe“ (2015 kovo 12 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ iškovojo lengvą pergalę prieš „ACME grupė“ (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 23:21 val.)„Makroflex“ nesunkiai palaužė „Remzos“ ekipą (2015 sausio 13 d., antradienis, 22:43 val.)„Makroflex“ pusfinalį pradėjo pergalingai (2015 balandžio 15 d., trečiadienis, 23:53 val.)„Remza“ palaužė „Makroflex“ krepšininkus (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 19:46 val.)SK „Vertigo“ paskutiniame kėlinyje vos neprisižaidė su „Makroflex“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:05 val.)Puikus pirmasis kėlinys atvedė „Šernų“ ekipą į lengvą pergalę prieš „Acme grupę“ (2014 lapkričio 24 d., pirmadienis, 00:12 val.)