Elektromontuotojas vs KK „Kauno partizanai“ (59:73)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2016 kovo 02 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

KK „Kauno partizanai“ šešioliktfinalį pradėjo pergale prieš „Elektromontuotoją“

2016 kovo 02 d., Trečiadienis, 22:14 val., peržiūros: 1382

Kovo 3 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių Didžiosios taurės šešioliktfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Elektromontuotojas“ priemė svečius KK „Kauno partizanus“.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Sužaidus dvi minutes vieno taško persvarą turėjo „Elektromontuotojas“ (4:3). Sekančią dviejų minuęių atkarpą šeimininkai laimėjo rezultatu 2:0 (6:3). Šeštą minutę „ Kauno partizanai“ pasivijo varžovus (10:10). Devintą minutę komandas skyrė du taškai (14:12). Vėliau D.Znutas pelnė penkis taškus be atsako (19:12). Per likusį laiką „Elektromontuotojas“ išsaugojo septynių taškų persvarą (21:14).

antrą kėlinį geriau pradėjo „Elektromontuotojas“, kuris pelnė šešis taškus be atsako (27:14). Baigiantis antrai minutei pirmus taškus kėlinyje pelnė „Kauno partizanai“, o kartu ir pradėjo spurtą, kurio metu pelnė aštuonis taškus be atsako (27:22). Ketvirtą minutę „Kauno partizanų“ puolimas užstrigo, o „Elektromontuotojas“ pelnė vienuolika taškų be atsako (38:22). Paskutines keturias kėlinio minutes „Kauno partizanai“ gynėsi patikimiau, o per tą laiką sumažino varžovų persvarą iki keturiolikos taškų (41:27).

Trečias kėlinys prasidėjo geriau „Kauno partizanams“. Pirmas penkias minutes „Elektromontuotojas“ nepelnė nei taško, o „Kauno partizanai“ pelnė 14 ir įpusėjus kėliniui rezultatas tapo lygus (41:41). Prasidėjus antrai kėlinio pusei dar du taškus pelnė svečiai (41:43). Netrukus taškus pavyko pelnyti „Elektromontuotojui“. Du iš eilės tolimus metimus pataikė A.Mažintas (47:43). Po jo metimų toliau aikštėje dominavo „Kauno partizanai“, kurie neleido varžovams pelnyti taškų. Per likusį laiką „Kauno partizanai“ pelnė aštuonis taškus be atsako (47:51).

Pirmomis ketvirto kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai. Sužaidus keturias minutes „Kauno partizanai“ turėjo vieno taško persvarą (52:53). Įpusėjus kėliniui komandas skyrė du taškai (54:56). Prasidėjus antrai kėlinio pusei spurtą pradėjo „Kauno partizanai“, kurie pelnė aštuonis taškus be atsako (54:64). „Elektromontuotojas“ paskutinėmis rungtynių minutėmis varžovus spaudė, prasižengdavo, bet „Kauno partizanai“ gan taikliai metė baudas. Devintą minutę svečių pranašumas padidėjo iki penkiolikos taškų (55:70). „Kauno partizanai“ išlaikė solidžią persvarą iki rungtynių pabaigos (59:73).

“Kauno partizanai“ iškovojo pirmą pergalę ir bandys įgytą pranašumą išsaugoti antrose šešioliktfinalio rungtynėse. Antros rungtynės vyks kovo 7 dieną „Kauno kolegijos“ sporto salėje.

„Kauno partizanų“ treneris A.Sukovas paklaustas, ką gali reikšti 14 taškų persvara prieš atsakomąsias rungtynes, treneris atsakė: „Gali reikšti tai, kad pateksime į kitą etapą ir tiek. Pirmoje rungtynių pusėje žaidėme nelabai gerai iš tikro, bet per ilgąją pertrauką pakalbėjome su komanda ir po ilgosios pertraukos šventėme gan nesunkią pergalę.“ Paklaustas, kas pasikeitė žaidime po ilgosios pertraukos, treneris atsakė: „Kovingumas. Žaidėjai tieisog pradėjo norėti pergalės. Nors nežaidėme šiandien savo geriausio žaidimo, bet svarbu iškovojome pergalę.“

Elektromontuotojas: Dovydas Znutas – 15 tšk., Vilius Sutkus – 11 tšk. (7 išpr. praž.), Alius Mažintas – 11 tšk.

KK „Kauno partizanai“: Paulius Irtmonas – 24 tšk. (5 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Ernestas Bliudžius – 19 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Matas Puotkalis – 11 tšk. (8 išpr. praž.), Edvinas Zaurys – 10 tšk.

„Kauno technikos kolegija“ neturėjo vargo su „Elektromontuotoju“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 22:16 val.)KK „Kauno partizanai“ iškovojo triuškinančią pergalę (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 22:32 val.)„Compensa“ nepasipriešino „Elektromontuotojams“ (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 00:19 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ įtikinamai įveikė „Elektromontuotoją“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 21:53 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ be vargo įveikė „Elektromontuotoją“ (2016 sausio 20 d., trečiadienis, 22:09 val.)KK „Kauno Partizanai“ išliko nenugalėti (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 23:33 val.)Sparta pateikė staigmena ir laimėjo prieš Elektromontuotojas ekipą. (2016 vasario 02 d., antradienis, 23:30 val.)Visas rungtynes pirmavę KK“Kauno partizanai“ užtikrintai nugalėjo „LejuoTransa“ (2015 spalio 19 d., pirmadienis, 22:58 val.)„Kauno partizanai“ lengvai įveikė „Baltic Transline“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 18:07 val.)Kauno „Partizanai“ įveikė „Šilainius“ (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 00:55 val.)