Birštono „Olimpas“ vs KK „13" (84:68)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 10 d., Šeštadienis, 13:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

Birštono „Olimpas“ po nelengvos kovos įveikė savo varžovus

2015 sausio 10 d., Šeštadienis, 16:31 val., peržiūros: 959

Šeštadienį, sausio 10 dieną, Birštono gimnazijos sporto salėje įvyko "C" lygos, antrojo etapo, kova tarp vietos Birštono "Olimpo" ir svečių KK "13". Pirmajį kėlinį užtikrintai laimėję birštoniečiai ko gero tikėjosi lengvos pergalės, tačiau taip nebuvo. Varžovai nuo antrojo kėlinio pradėjo žaisti geriau, tad rungtynės vyko apylygiai. Prieš pat rungtynių pabaigą, KK "13" buvo sumažinę atsilikimą iki devynių taškų ir pajautė, kad gali pakovoti dėl pergalės. Visgi, šeimininkai turėjo kitų planų ir pora tolimų šūvių leido jiems švęsti pergalę.

Pirmasis kėlinys prasidėjo gan apylygiu komandų žaidimu ir po kelių atakų svečiai turėjo minimalų pranašumą. Tačiau šeimininkai pradėjo žaisti savo žaidimą ir netrukus persvėrė rezultatą ir turėjo keturių taškų pranašumą. Kėlinukui einant į pabaigą, "Olimpas" spurtavo 11:0 ir taip įgavo dviženklią persvarą. Po pirmojo ketvirčio rezultatas 29:16. Antrąjį ketvirtį šįkart sėkmingiau pradėjo šeimininkai. A.Marchockis pataikė du tritaškius ir dvitaškį, o O.Braždžionis ir D.Peldžius pataikė po tritaškį ir tai leido Birštono ekipai įgauti jau 20-ties taškų atotrūkį. Visgi, kėlinuką sėkmingiau užbaigė svečiai, kurie po truputį karpė varžovų pranašumą. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas 50:36.

Trečiąjį ketvirtį birštoniečiai vėl pradėjo sėkmingiau ir netrukus padidino savo turėtą pranašumą iki 19-os taškų. Likusią kėlinio dalį komandos žaidė taškas į tašką, tad ir skirtumas tarp komandų praktiškai nepasikeitė – 70:52. Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai kiek įstrigo. Įpusėjus kėliniui jie tebuvo pelnę vos penkis taškus, tačiau turėjo dvidešimties taškų pranašumą. Tačiau tai ilgai nesitęsė ir svečiai pasinaudojo šia birštoniečių duobe. Jie spurtavo 1:12 ir sumažino atsilikimą iki devynių taškų likus pusantros minutės iki ketvirto kėlinio pabaigos. Visgi, šeimininkams labai svarbų dvitaškį pataikė K.Juškevičius, o M.Knyšius tritaškis galutinai sužlugdė KK "13" planus pakovoti dėl pergalės. Galutinis rungtynių rezultatas 84:68.

Birštono „Olimpas“: Osvaldas Braždžionis – 22 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Artiomas Marchockis – 17 tšk. (8 rezult. perd.), Kęstutis Juškevičius – 13 tšk. (14 atk. kam.), Mindaugas Knyšius – 12 tšk. (5 rezult. perd.)

KK „13": Egidijus Puikys – 17 tšk. (14 atk. kam.), Jonas Gudavičius – 13 tšk., Giedrius Ūkelis – 11 tšk.

Paklausus į kokią duobę įkrito "Olimpo" ekipa, treneris atsakė: "Labai atsipalaidavom. Dešimt žmonių šiandien susirinko, norėjom, kad šiandien visi žaistų ir kažkaip išsimušėm iš ritmo ir taip gavosi, kad varžovai priartėjo".

Birštono „Olimpas“ nesunkiai įveikė „New Team“ ekipą. (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 18:24 val.)Birštono „Olimpas“ apgynė namų sienas (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 22:36 val.)Birštono „Olimpas“ užtikrintai apgynė savo namų sienas. (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 16:30 val.)Birštono „Olimpas“ itin nesvetingai sutiko „KK13“ ekipą. (2015 vasario 14 d., šeštadienis, 12:47 val.)Birštono „Olimpas“ tvirtu žingsniu žengė į kitą etapą (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 16:01 val.)Birštono „Olimpas“ vos neužbaigė „Grizlių“ sezono jau pirmajame tarpusavio susitikime. (2015 vasario 20 d., penktadienis, 23:12 val.)Birštono „Olimpas“ iškovojo pergalę prieš „VU KHF“ ekipą (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 17:35 val.)Birštono „Olimpas“ nesunkiai nugalėjo A.S.K. „Persvara“ – 2 (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:37 val.)Advokatų kontora „Konsus“ nesunkiai įveikė KK „13“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:17 val.)„Kauno SRC“ neperlipo ir Birštono „Olimpo“ barjero (2015 sausio 31 d., šeštadienis, 19:06 val.)