KAUNO GRŪDAI vs KAUNO OROUOSTAS & LANA LECTA (80:74)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 kovo 06 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

"Kauno grūdai" įveikė „Kauno Orouostą & Laną Lectą“

2013 kovo 06 d., Trečiadienis, 23:47 val., peržiūros: 1589

Kovo 6 dieną J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Sporto fėjos" pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Kauno grūdai" priemė svečius „Kauno Orouostą & Laną Lectą“ . "Kauno grūdai" buvo iškovoję 13 pergalių ir tris kartus buvo pralaimėję. „Kauno Orouostas & Lana Lecta“ buvo iškovoję devynias pergales ir septynis kartus buvo pralaimėję. Rungtynes geriau pradėjo "Kauno grūdai", bet netrukus „Kauno Orouostą & Laną Lectą“ varžovus pasivijo. Pirmas kėlinys baigėsi rezultatu 19:19. Antrame ketvirtyje geriau rungtyniavo "Kauno grūdai", kuriems iki ilgosios pertraukos pavyko įgyti 12 taškų persvarą (42:30). Trečiame kėlinyje komandos žaidė lygiai (65:53). Ketvirtame kėlinyje „Kauno Orouostą & Laną Lectą“ prisivijo varžovus, bet "Kauno grūdai" rungtynių pabaigoje persvarą išlaikė (80:74). "Kauno grūdai" iškovojo 14 pergalę, o „Kauno Orouostas & Lana Lecta“ pralaimėjo aštuntą kartą.

Rungtynių pradžioje šešis taškus be atsako pelnė "Kauno grūdai". Antrą minutę svečiams pavyko prisivyti varžovus (6:4). Ketvirtą minutę šeimininkų persvara vėl šoktelėjo iki šešių taškų (10:4). Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė tik vienas taškas (15:14). Kėlinio paskutinėmis minutėmis komandos žaidė apylygiai, o sužaidus 10 minučių rezultatas buvo lygus (19:19).

Antrą ketvirtį geriau pradėjo "Kauno grūdai". Pirmas dvi kėlinio minutes šeimininkai gynėsi be klaidų, o aštuoni be atsako pelnyti taškai padėjo atitrūkti "Kauno grūdams" (27:19). Trečią minutę pirmus taškus pelnė „Kauno Orouostas & Lana Lecta“ (27:21). Septintą minutę „Kauno Orouostas & Lana Lecta“ priartėjo prie varžovų iki trijų taškų (32:29). Paskutinėmis kėlinio minutėmis geriau rungtyniavo "Kauno grūdai", kurių pranašumas išaugo iki 12 taškų (42:30).

Per pirmas dvi trečio ketvirčio minutes du tritaškius pataikė "Kauno grūdai", o „Kauno Orouostas & Lana Lecta“ atsakė taikliais dvitaškiais metimais (48:34). Po penkių iš eilės pelnytų svečių taškų šeimininkų persvara sumažėjo iki devynių taškų (48:39). Penktą minutę spurtą pradėjo "Kauno grūdai", kurio metu šeimininkai pelnė aštuonis taškus be atsako (56:39). Septintą minutę du iš eilės tritaškius pataikė „Kauno Orouostas & Lana Lecta“, o po jų komandas skyrė 10 taškų (59:49). Kėlinio pabaigoje "Kauno grūdai" varžovams labiau priartėti neleido. Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 12 taškų (65:43).

Pirmomis ketvirto kėlinio minutėmis komandos žaidė apylygiai. Baigiantis pirmai kėlinio pusei "Kauno grūdų" persvara buvo sumažėjusi iki aštuonių taškų (71:63), o minutės pertraukėlės paprašė "Kauno grūdai". Svečiai pamažu mažino šeimininkų persvarą. Likus dviems minutėms iki rungtynių pabaigos komandas skyrė trys taškai (74:71). Labiau „Kauno Orouostas & Lana Lecta“ priartėti prie varžovų nesugebėjo. "Kauno grūdai" iškovojo pergalę rezultatu 80:74.

Po rungtynių "Kauno grūdų" treneris R.Michalkevičius sakė: "Truputi per anksti patikėjome pergale. Galvojome, kad truputi lengvesnės rungtynės bus. Svarbu, kad laimėjome." Paklaustas, ar komanda neatsivežė lyderio, nes lengvai tikėjosi laimėti, treneris atsakė: "Mūsų lyderis išvykęs ir dar negrįžta." Paklaustas, ar komanda atsipalaidavo rungtynių pabaigoje, treneris atsakė: "Labai norėjome ir reikėjo laimėti prieš varžovus, nes pirmose tarpusavio rungtynėse nesusirinkome. Labai norėjome laimėti ir tikrai galvojome, kad bus lengviau."

"Kauno grūdai": Naglis Dunčikas 22 (11 atk. kam.), Paulius Gasiūnas 17, Vaidotas Stankevičius 15

„Kauno Orouostas & Lana Lecta“: Paulius Amanaitis 20, Tomas Ananka 16 (11 atk. kam.), Henrikas Butkus 15

"Krasta auto Kaunas" įveikė "Kauno orouostą & Lana lecta" (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 21:52 val.)„Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC“ įveikė „Kauno Orouostą & Laną Lectą“ (2013 kovo 04 d., pirmadienis, 07:59 val.)„Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC“ antrą kartą įveikė „Kauno Orouostą & Lana Lecta“ (2013 balandžio 09 d., antradienis, 23:32 val.)"Kauno Grūdai" be vargo įveikė "ESS Santermitą & ĮSP DNC" (2012 gruodžio 12 d., trečiadienis, 23:21 val.)"Kauno grūdai" lengvai įveikė "Vijorą" (2012 lapkričio 17 d., šeštadienis, 18:14 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" ketvirtame kėlinuke įveikė "Kauno Orouostą & Lana Lecta" (2013 vasario 04 d., pirmadienis, 00:15 val.)Jaunalietuvių sporto organizacija lengvai susitvarkė su Kauno Oro Uostas & Lana Lecta (2012 gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:57 val.)"Kauno grūdai" antroje rungtynių pusėje įveikė "Kautrą & Currus ir Dariaus baldus" (2012 gruodžio 19 d., trečiadienis, 22:44 val.)"Kauno grūdai" įrodė pranašumą prieš "Ekskomisarų biurą" (2012 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:20 val.)"Kauno orouostas & Lana Lecta" lengvai įveikė "Kauno švarą" (2012 gruodžio 11 d., antradienis, 22:34 val.)