FORTO AMICUS-2 vs GRIZLIAI (60:73)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2012 balandžio 23 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

"Grizlių" ekipa antroje rungtynių dalyje palaužė šeimininkus

2012 balandžio 23 d., Pirmadienis, 23:45 val., peržiūros: 2824

Kauno rajono Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko Kauno krepžinio C lygos "Topsport" pirmosios ketvirtfinalio varžybos, kuriose susitiko "Forto amicus-2" (šeimininkai) ir "Grizliai" (svečiai) komandos. Antroje rungtynių dalyje padidinę tempą svečių ekipa iškovojo pergalę rezultatu 60:73 (14:18; 18:13; 12:25; 16:17). Iškovojusi pergalę "Grizlių" ekipa serijoje pirmauja 1-0. Laukia įdomios ir intriguojančios antrosios varžybos.

Rungtynes taikliu dvitaškiu metimu pradeda svečių ekipa, pataiko Andrius Šukys, 0:2. Šeimininkai atsako tritaškiu metimu, kurį pataiko Robertas Mickevičius, 3:2. Svečių ekipa po truputį didina tempą, kibiai ginasi ir įpusėjus kėliniui, po dviejų taiklių Andriaus Šukio baudos metimų įgyja 7 taškų persvarą, 5:12. "Grizlių" ekipa ir toliau diktuoja sąlygas pirmajajme kėlinyje, kėliniui einant į pabaigą įgyja 9 taškų persvarą, 9:18. Tiesa, pačioje kėlinio pabaigoje šeimininkams kiek pavyksta sušvelninti atsilikimą, pirmasis kėlinys baigiaisi svečių ekipai pirmaujant 14:18.

Antrąjį kėlinį šeiminkai pradeda taikliu tritaškiu, pataiko Saulius Salmanavičius ir skirtumas ištirpsta iki minimumo, 17:18. Kėliniui įpusėjus, po 6 iš eilės sausų šeimininkų taškų "Forto amicus-2" ekipa įsiveržia į priekį, 25:22. Kėliniui einant į pabaigą šeimininkai po taiklaus Karolio Pėkio prasiveržimo ir taiklaus metimo buvo įgiję 5 taškų persvarą, 32:27. Kėlinį 4 taškais užbaigę svečiai sušvelnino skirtumą iki 1 taško, 32:31.

Trečiaisis kėlinys prasideda labai rezultatyviai. Abi komandos dažniau galvoja apie puolimą. "Grizlių" ekpos žaidėjas Andrius Šukys pataiko tris tįritaškius metimus iš eilės ir išveda savo komandą į priekį, 36:42. Šeimininkams didelių pastangų dėka pavyksta sušvelninti skirtumą iki 3 taškų, 44:47. Vis dėlto, kėlinio pabaiga priklauso svečių ekipai, jie pelno 9 sausus taškus ir po trijų kėlinių rezultatas tampa 44:56 svečių ekipos naudai.

Ketvirtasis kėlinys prasideda apylygiai. Ekipos apsikeičia taikliais dvitaškiais. Šeimininkų ekipa bando žaisti veržliai ir dažnai stoja prie baudos metimų linijos. Tiesa, metimai nekrinta, ketvirtajame kėlinyje pataiko 4 metimus iš 11 bandymų. Ketvirtojo kėlinio trečią minutę svečių ekipos žaidėjas Gediminas Kemzūra baudžiamas technine pražanga už pražangų imitavimą. "Grizlių" ekipa visą ketvirtąjį kėlinį išlaiko saugų atstumą nuo varžovų ir pirmauja dviženkliu skirtumu. Rungtynes užbaigia šeimininkų ekipos žaidėjas Valerijus Balenko sušvelnindamas skirtumą iki 13 taškų, 60:73.

"Forto amicus-2" ekipoje išsiskyrė: Gediminas Vasiliauskas (13 tšk. 10 atk. kam., 3 išpr. praž.), Valerijus Balenko (12 tšk. 10 atk. kam.), Robertas Mickevičius (11 tšk. 9 atk. kam., 4 išpr. praž.).

"Grizlių" ekipoje išsiskyrė: Andrius Šukys (33 tšk. 12 atk. kam., 10 išpr. praž.), Arūnas Budrys (17 tšk. 15 atk. kam., 3 išpr. praž.), Gediminas Kemzūra (10 tšk. 6 išpr. praž.).

Nugalėtojų komandos treneris Audrius Butkus kalbėjo " Euforijoje dar kolkas. Iš pradžių buvome nuteikti rimtesnėms varžyboms, maniau kad viskas sunkiau klostysis. Aišku nebuvo lengva, intrigų daug. Turbūt jau tokia fazė varžybų, kad intrigų turi būti. Džiaugiuosi, kad mūsų patyrę vyrai susitvarkė ir pakankamai gerai nusiteikė varžybom ir tuo šaltu savo žaidimu iškovojome pergalę."

Pralaimėjusiųjų treneris Aurimas Narbutas šnekėjo " Prasčiausios komandos varžybos šį sezoną, tas pats liečia ir taškų skirtumą, nebuvome tiek pralošę. Tas pats ir visais kitais aspektais antroje rungtynių dalyje. Tikimės atsilošti."

"Grizliai" rungtynių pabaigoje palaužė "Sporto maniją & Amici pizza" (2012 sausio 23 d., pirmadienis, 23:17 val.)"Grizliai" lengvai laimėjo prieš "Šernus" (2011 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:41 val.)Vienaspalvėse rungtynėse pergalę šventė "Grizliai" (2012 sausio 17 d., antradienis, 00:31 val.)"Grizliai" ketvirtame kėlinyje įveikė "Naną" (2012 kovo 05 d., pirmadienis, 22:49 val.)"Kaunas" palaužė "Forto amicus 2" (2011 gruodžio 04 d., sekmadienis, 23:44 val.)"Forto amicus - 2" po nelengvos kovos palaužė "Greičio juostą" (2012 kovo 15 d., ketvirtadienis, 01:43 val.)Nervingose rungtynėse pergalę iškovojo "Remza & Irmco" (2012 kovo 09 d., penktadienis, 00:14 val.)"Grizliai" be vargo nugalėjo "Maybe" (2011 spalio 19 d., trečiadienis, 22:29 val.)Trys "Spartos" žaidėjai pratęsimo pabaigoje palaužė "Grizlius" (2011 gruodžio 14 d., trečiadienis, 23:07 val.)"Sporto manija & Ekodora & FSM" palaužė "Forto Amicus -2" (2011 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 01:17 val.)