Kauno švara vs Vieningas Kaunas (61:72)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 kovo 10 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

"Vieningas Kaunas" užsitikrino pirmą vietą grupėje

2015 kovo 10 d., Antradienis, 22:28 val., peržiūros: 1376

Kovo 10 dieną įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko „Kauno švara“ ir aikštės svečiai „Vieningas Kaunas“. Pirmąjį banguotą kėlinį 0:6 spurtu pradėję svečiai, po 10 minučių žaidimo jau turėjo tokį patį deficitą (21:15). Antrajame kėlinyje dėka taiklių svečių tritaškių skirtumas sumažėjo (37:33). Trečiajame kėlinyje tendencija išliko ir skirtumo visai neliko, o paskutiniu metimu svečiams net pavyko įsiveržti į priekį (52:54). Ketvirtajame kėlinyje beveik pusės baudos metimų nepataikę šeimininkai turėjo pripažinti oponentų pergalę rezultatu 61:72.

Į pirmą svečių spurtą 0:6 šeimininkai atsakė atkarpa 9:0 ir iki pat kėlinio pabaigos išlaikė lyderystę. Šio kėlinio abiejų komandų statistika buvo beveik identiška, tiesiog 3 pataikyti tritaškiai šeimininkams leido įgyti pranašumą. Visgi intriga tik augo, abi komandos žaidė dėl pirmos vietos grupėje tad po pirmojo kėlinio 6 taškų skirtumas nieko dar nereiškė.

Antrajame kėlinyje pirmąjį tritaškį pataikė ir svečiai, tai buvo vienas iš keturių šiame kėlinyje. Taiklūs tritaškiai paskatino daugiau žaidėjų mesti iš toli ir galutinis rezultatas buvo toks kad „Vieningas Kaunas“ šiame kėlinyje metė daugiau tritaškių nei dvitaškių, tačiau oponentai taip pat nesidrovėjo piknaudžiauti tolimais metimai, taip pat daugiau klydę šeimininkai buvo beveik iššvaistę pranašumą. (37:33)

Trečiajame kėlinyje svečiams palengvėjo darbas gynyboje kadangi teko gintis prieš vienintelį Š.Kryžių, kuris ir pelnė beveik visus kėlinio taškus. Labiau komandiniais veiksmais paremtą krepšinį žaidę svečiai jau įpusėjus kėliniui išlygino rezultatą, per antraja kėlinio dalį pavyko užsitarnauti dviejų taškų pranašumą ir į lemiamą kėlinį komandos grįžo su didele intriga.

Pradžioje ketvirtojo kėlinio virė labai atkakli kova, tačiau vienu momentu įvyko rungtynių lužis, kuomet svečiai pelnė 6 taškus be atsako ir užsitikrino 8 taškų pranašumą. Šeimininkai stengėsi gelbėtis tritaškiais metimais, tačiau visi skriejo pro šalį, tuo labiau varžovai suteikė šansų rinkti lengvus taškus nuo baudų metimų linijos, tačiau net 7 baudos metimai skriejo pro šalį, tokiomis dovanomis pasinaudojes „Vieningas Kaunas“ iškovojo pergalę rezultatu 61:72

Vieningo Kauno“ treneris V.Vaitkevičius po rungtynių sakė: Šios rungtynės buvo labai nervingos,abi komandos yra stiprios , taip pat rungtynės buvo svarbios. Galbūt pataikyti svarbūs metimai išmušo varžovus iš vėžių, taip pat aktyvesnė gynyba buvo vienas iš pagrindinių dalykų iškovojant pergalę.

Kauno švara: Martynas Senkus – 16 tšk., Šarūnas Kryžius – 15 tšk., Remigijus Motys – 10 tšk.

Vieningas Kaunas: Žygimantas Pilipavičius – 13 tšk., Vilius Vaitkevičius – 13 tšk., Rokas Šapalas – 12 tšk., Osvaldas Sarpalius – 12 tšk.

„Vieningas Kaunas“ sutriuškino „Best 4 you“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 20:39 val.)„Vieningas Kaunas“ išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)„Vieningas Kaunas“ pasiekė labai lengvą pergalę (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 20:03 val.)„Vieningas Kaunas“ užtikrintai nugalėjo „Baltic Logistic Solutions“ (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 00:52 val.)„Vieningas Kaunas“ galingai įžengė į finalą (2015 balandžio 28 d., antradienis, 23:13 val.)„Vieningas Kaunas“ įveikė „Kauno švarą“ ir išlygino pusfinalio serijos rezultatą (2015 balandžio 24 d., penktadienis, 22:03 val.)Sunki „Vieningo Kauno“ pergalė (2015 kovo 15 d., sekmadienis, 20:47 val.)Permainingose rungtynėse „Vieningas Kaunas“ išvargo pergalę prieš „Omega“ (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:14 val.)„Vieningas Kaunas“ sutriuškino „Baltic Logistic Solution“ penketuką (2015 vasario 17 d., antradienis, 22:09 val.)„Vieningas Kaunas“ be didesnių rūpesčių susitvarkė su „Kauno Švara“ (2015 sausio 27 d., antradienis, 22:54 val.)