ROBOTUKŲ ARMIJA vs TRIOBET (65:47)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 vasario 26 d., Sekmadienis, 14:45 val. @ VDU Rasos gimnazijos sporto salė, P. Lukšio g. 40, LT 49294

"Robotukų armija" nugalėjo "Triobet" ekipą

2012 vasario 26 d., Sekmadienis, 18:42 val., peržiūros: 2619

Sekmadienį, vasario 26 dieną, VDU Rasos gimnazijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai "Robotukų armija" ir svečiai "Triobet" ekipos. Nuo pat pirmųjų minučių vyko atkakli kova, bet kėlinuko pabaigą sėkmingiau sužaidę svečiai įsiveržė į priekį , tačiau antrame ketvirtyje šeimininkai pradėjo dominuoti ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė 8 taškų pranašumą. Antrojoje rungtynių pusėje, trečiame ketvirtyje, nė vienai komandai nepavyko įrodyti savo pranašumo, bet paskutiniame ketvirtyje svečių metimai skriejo pro šalį, o aikštelės šeimininkai taikliais metimais didino pranašumą. "Triobet" ekipa turėjo pripažinti "Robotukų armijos" pranašumą, rezultatu – 65:47.

Nuo pat pirmųjų minučių tarp abiejų komandų vyko atkakli kova, taškas į taškas. Nė vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranšumą. Sužaidus apie septynias minutes rezultatas buvo lygus ( 12:12), bet svečiai sugebėjo spurtuoti 5:0 ir pirmą kartą rungtynėse įsiveržė į priekį. D.Čerkevičiaus taiklūs metimai sumažino skirtumą iki minimumo ( 16:17). Paskutinę ataką A.Lesiv pataikytas dvitaškis padidino pranašumą iki trijų taškų. Rezultatas po ketvirčio – 16:19.

Antrąjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo šeimininkai. Ne tik, kad panaikino skirtumą, bet ir įsiveržė į priekį ( 25:20). Svečiams ir toliau sunkiai sekėsi pelnyti taškus, o "Robotukų armijos" ekipa didino pranašumą ataka po atakos ( 30:21). Likus žaisti tris minutes D.Jasiulionis taikliais metimais bandydavo mažinti skirtumą, tačiau iškart sulaukdavo atsako taikliu metimu. Šeimininkams iki ketvirčio galo pavyko išsaugoti 8 taškų pranašumą – 38:30.

Trečiajame ketvirtyje šeimininkams pavyko padidinti pranašumą iki dviženklio ( 42:30). Taiklus tolimas metimas apmažino skirtumą iki 9 taškų, bet šeimininkai spurtavo 5:0 ir atstatė turėtą dviženklį pranašumą. Likus žaisti kelioms minutėms svečiai suaktyvino gynybą ir sugebėjo laimėti atkarpą 6:0 ir sumažino skirtumą iki 8 taškų. Rezultatas po trečio ketvirčio – 49:41.

Paskutiniame ketvirtyje "Triobet" ekipai krepšys buvo lyg užrištas, kuriems pavyko pelnyti tik šešis taškus per ketvirtį, o aikštelės šeimininkai atako po atakos didino pranašumą. Įpusėjus ketvirčiui šeimininkai turėjo 12 taškų pranašumą ( 57:45). Taiklus A.Nekrašiaus dvitaškis po ilgos pertraukos apmažino skirtumą iki 10 taškų, bet rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidė šeimininkai, kurie laimėjo 8:0 atkarpą ir padidino pranašumą iki 18 taškų, kurį išsaugojo iki pat rungtynių pabaigos – 65:47.

Po laimėtų rungtynių "Robotukų armijos" ekipos žaidžiantysis treneris kalbėjo:" Pavyko. Žaidėm be kelių pagrindinių žaidėjų, bet šiaip viskas gerai."

"Triobet" ekipos žaidėjas atsisakė komentuoti.

"Robotukų armija": A.Eitutis ( 33tšk, 5 rez.perd., 6 išpr.praž.), D.Čerkevičius ( 13tšk. 7 išpr.praž.), N.Kundrotas ( 7tšk. 13 atk.kam. 5 rez.perd.)

"Triobet": D.Jasiulionis ( 24tšk. 5 per.kam. 5 išpr.praž.), V.Nekrašas ( 8tšk.), P.Mickūnas ( 6tšk.)

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

DonatasC2012 vasario 27 d., 11:20 val.

Nedas assistu karalius :-)))) O siaip tai idomu buvo paziuret filmuota medziaga, siek tiek baisu, bet idomu. Sekmes triobetui, vakar kazkaip po viena zaide :-)

"Robotukų Armija" palaužė "Kauno NTI - PN" pasipriešinimą (2012 sausio 16 d., pirmadienis, 23:43 val.)"Robotukų Armija" šventė pergalę (2012 kovo 18 d., sekmadienis, 21:57 val.)"Robotukų Armija" šventė primą pergalę prieš "Nebajeris" komandą (2012 kovo 24 d., šeštadienis, 19:24 val.)"Robotukų armijai" pavyko atsilaikyti prieš "Maybe" (2012 vasario 18 d., šeštadienis, 19:22 val.)"Stumbras" nesustabdė "Triobet" (2011 spalio 16 d., sekmadienis, 19:09 val.)"Robotukų Armija" pasiekė nelengvą pergalę (2012 vasario 01 d., trečiadienis, 23:11 val.)"Robotukų Armija" po atkaklios kovos palaužė "KMAIK & Brevitrą" (2012 vasario 04 d., šeštadienis, 13:47 val.)Be K.Meiliūno žaidusi "Robotukų Armija" patiesė "Maybe" (2012 sausio 21 d., šeštadienis, 18:47 val.)Rungtynių pabaigoje "Triobet" palaužė "Maybe" komandą (2012 kovo 18 d., sekmadienis, 17:47 val.)"Vaišvydava" daugiau nei garantuotai laimėjo prieš "Triobet" (2011 lapkričio 20 d., sekmadienis, 22:27 val.)