ESS Santermita & ĮSP DNC vs Autotoja & Ekodora (71:54)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2014 balandžio 02 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„ESS Santermita & ĮSP DNC“ išlygino aštuntfinalio serijos rezultatą

2014 balandžio 03 d., Ketvirtadienis, 00:10 val., peržiūros: 1007

Trečiadienio vakarą KKL "Įmonių" lygos "Iššūkio" taurės aštuntfinalyje buvo žaidžiamas atsakomasis mačas, kuriame susitiko "ESS Santermita & ĮSP DNC" ir "Autotoja & Ekodora". Susitikime bene didžiausia intriga vyko pirmame kėlinuke, po kurio buvo lygybė (11:11). Ilgainiui "ESS Santermita & ĮSP DNC" padidino apsukas ir susikrovė saugų pranašumą. Nors varžovai dėjo nemažai pastangų ir savo didelį atsilikimą buvo sumažinę iki vienženklio, tačiau tai buvo bene viskas, ką nuveikė "Autotoja & Ekodora" šiame susitikime. Šeimininkai iškovojo įtikinamą pergalę bei išlygino serijos rezultatą (71:54).

Rungtynes keturiais taškais iš eilės pradėjo "Autotoja & Ekodora". Tačiau netrukus jau šeimininkai pirmavo (6:4). Nerezultatyvų ketvirtį ekipos užbaigė žengdamos koja kojon. Didelis klaidų skaičius bei padrikas žaidimas puolime nė vienai iš komandų neleido įrodyti savo pranašumo per pirmas dešimt žaidimo minučių (11:11).

Itin sėkmingai antrąjį kėlinį pradėjo "Autotoja & Ekodora". Svečiai spurtavo 0:7 ir įgijo 7-ių taškų persvarą (11:18). Tačiau ilgai laukti varžovų atsako nereikėjo. "ESS Santermita & ĮSP DNC" sužaidė dar sėkmingesnę atkarpą, kurią laimėjo net 24:2, o pirmaujanti komanda ne tik, kad pasikeitė, tačiau ir skirtumas tarp komandų tapo didžiulis (35:20). Per likusį kėlinuko laiką svečiai savo atsilikimą sumažino minimaliai (40:26).

Trečiojo kėlinio metu žaidimas vėl išsilygino ir komandoms apsikeitus keletu sėkmingų atakų skirtumas sumažėjo tik vienu tašku (48:35). Greitai šeimininkai pelnė šešis taškus iš eilės ir įgijo rekordinę 19-os taškų persvarą (54:35). Vis tik, "Autotoja & Ekodora" nepasidavė ir likusį kėlinio laiką laimėjo "sausu" rezultatu 0:9, o skirtumas sumažėjo iki 10-ies taškų (54:44).

Ketvirtame kėlinuke šeimininkai intrigai užgimti nebeleido. Nors varžovai dėjo nemažai pastangų, kad pasivytų varžovus ir galiausiai padėtų tašką šioje serijoje, tačiau "ESS Santermita & ĮSP DNC" aiškiai parodė, kad sezono užbaigti dar nenori. Pastaroji komanda paskutines dešimt žaidimo minučių laimėjo rezultatu 17:10 ir įtvirtino savo pergalę rezultatu (71:54).

Po rungtynių "Autotojos & Ekodoros" komandos treneris Kęstutis Masiulis sakė: "Manau, kad laimėti nepavyko pagrinde dėl to, jog trūko poros žaidėjų. Taip pat galima pažymėti, kad labai prastai pataikėme. Varžovai kažko netikėto neparodė, jie tiesiog žaidė savo žaidimą. Nors nesusirinkome pilnos sudėties, tačiau buvo galima žaisti ir laimėti. Jei susirinksime pilnos sudėties į kitas rungtynes – manau laimėsime".

"ESS Santermitos & ĮSP DNC" komandos strategas Esmiraldas Sliežauskas po pergalės teigė: "Pirmose rungtynėse susirinko praktiškai penki žmonės, kurie galėjo žaisti. Tada nebuvo ir manęs – taip ir gavosi. Taip pat prieš pirmą susitikimą neįvertinome varžovų Žygimanto Žitkaus, kuris kaip vėliau pasianalizavome, sužaidė tikriausiai karjeros rungtynes. Tada jis pelnė 44 taškus ir kita statistika buvo labai puiki – to iš jo nesitikėjome. Šiandien turėjome Aurimą Girskį bei keletą kitų. Kitaip tariant buvo tie, kas gali žaisti 100% – panaudojo maksimalias pajėgas. Manau, kad varžovai šiek tiek užmigo po pirmosios pergalės, kuri buvo pakankamai lengva ir kažkiek mūsų šiandien neįvertino. Kitose rungtynėse manau jie padarys išvadas. Jei ekipos lemiamame susitikime žais tokiomis pačiomis sudėtimis kaip šiandien, manau, jog mūsų šansai šiek tiek geresni. Vis tik, komandos apylygės ir sunku prognozuoti. Galima pasakyti tik tiek, kad bus įdomu".

ESS Santermita & ĮSP DNC: Žydrūnas Kaminskas – 23 tšk. (13 atk. kam.), Aurimas Girskis – 19 tšk. (10 atk. kam., 7 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Tomas Každailis – 16 tšk.

Autotoja & Ekodora: Žygimantas Žitkus – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Marius Žitkus – 15 tšk. (10 atk. kam.), Ramūnas Laurinaitis – 10 tšk. (13 atk. kam.)

„ESS Santermita & ĮSP DNC“ iškovojo pergalę prieš „Kauno energiją“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 23:01 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ neprilygo „Acme“ komandai (2014 vasario 10 d., pirmadienis, 22:49 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ nugalėjo „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2013 lapkričio 18 d., pirmadienis, 22:49 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ įrodė pranašumą prieš „Acme“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 23:35 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ neturėjo vargo su „Ekskomisarais“ (2014 kovo 18 d., antradienis, 00:43 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ dėl pergalės turėjo gerokai pavargti (2014 kovo 11 d., antradienis, 00:36 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ neturėjo vargo prieš „Vijora“ (2014 vasario 18 d., antradienis, 00:09 val.)Visas rungtynes pirmavę „ESS Santermita & ĮSP DNC“ įveikė „IT-Taškas.lt kompiuterius & Festo“ (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 18:17 val.)„Vijora“ neprilygo „ESS Santermita & ĮSP DNC“ ekipai (2014 sausio 27 d., pirmadienis, 23:13 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ nesunkiai įveikė „Autotoja & Ekodora“ komandą. (2014 balandžio 09 d., trečiadienis, 23:47 val.)