PRIENŲ RŪDUPIS KKSC vs BC JAZZ & DIREMTA - 2 (85:89)A lyga, "Skytech" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 10 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Prienų arena, Birutės g. 7, Prienai, LT-59140

Prienų "Rūdupis KKSC" po atkaklios kovos krito namų arenoje

2013 balandžio 10 d., Trečiadienis, 22:14 val., peržiūros: 1429

Trečiadienį, balandžio 10 dieną, Prienų arenoje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "A" lygos "Skytech" pirmenybių rungtynės tarp vietos Prienų "Rūdupio KKSC" ir svečių BC "Jazz & Diremta-2" ekipų. Nuo rungtynių pradžios užvirė atkakli kova, tačiau šiek tiek pranašesni buvo svečiai ir po pirmojo kėlinuko turėjo penkių taškų persvarą. Antrojo ketvirčio eigoje šeimininkų puolimas kiek atsigavo ir tai puikiai įrodė persvertas rezultatas ir įgytas trijų taškų pranašumas. Po ilgosios pertraukos prieniškiai ir toliau išlaikė greitą tempą ir prieš lemiamą kėlinuką jie turėjo penkių taškų persvarą. Paskutinės rungtynių dalies eigoje svečių puolimas taip pat atsigavo, o gynyba irgi neatsiliko, ko pasekoje rezultatas tapo palankesnis svečių krepšininkams, leidęs jiems iškvoti pergalę rezultatu 85:89 (22:27, 26:18, 23:21, 14:23).

Pačioje rungtynių pradžioje abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis, tačiau netrukus sekė du tolimi K.Kokoškos tritaškiai metimai, bei dar vienas E.Tviragos baudos metimas, po kurių svečiai įgijo septynių taškų persvarą. Kiek vėliau abi ekipos vėl keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau taiklių baudos metimų dėka BC "Jazz & Diremta-2" įgijo devynių taškų pranašumą. Einant pirmojo kėlinuko laikui į pabaigą šeimininkai dar sugebėjo surengti spurtą 8:0, kurio dėka išlygino rezultatą, tačiau pačioje ketvirčio pabaigoje svečiai dar pelnė penkis taškus iš eilės. 22:27.

Antrojo ketvirčio pradžioje abi komandos "apsimėtė" tritaškiais metimais, po kurių sekė septyni iš eilės šeimininkų taškai, leidę jiems persverti rezultatą savo naudai ir įgyti dviejų taškų pranašumą. Ilgai netrukus svečiai rezultatą išlygino ir jis toks išsilaikė neilgai, nes toliau sekė keturi iš eilės prieniškių taškai. Kiek vėliau svečių krepšininkai sužaidė sėkmingą atkarpą ir persvėrę rezultatą įgijo minimalų pranašumą, tačiau ir vėl rezultatas ilgai netrukus buvo išlygintas. Antrojo kėlinuko pabaigoje šiek tiek sėkmingiau sužaidė šeimininkai ir įgijo trijų taškų pranašumą. 48:45.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai po truputį didino savo persvarą ir praėjus porai trečiojo kėlinuko minučių skirtumas tarp komandų siekė devynis taškus. Svečių krepšininkai nesnaudė ir surengė spurtą 0:7, kuris leido sumažinti savo deficitą iki dviejų taškų. Toliau abi komandos vėl apsikeitė rezultatyviomis atakomis, po kurių S.Raupys pelnė du taškus ir išlygino rezultatą. Į tai Prienų "Rūdupio KKSC" ekipos žaidėjas M.Gečionis atsakė keturiais taškais be varžovų atsako ir šiek tiek padidino savo komandos pranašumą, o iki kėlinuko pabaigos jis išaugo iki penkių taškų. 71:66.

Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje svečiai iškart ėmėsi darbo ir jo vaisia buvo matyti iškart – išlygintas rezultatas. Ilgai netrukus šeimininkai vėl šiek tiek atitrūko, tačiau toli pabėgti jiems neleido puikus BC "Jazz & Diremtos-2" puolimas, kurio dėka buvo surengtas spurtas 0:9 ir persvertas rezultatas bei įgytas keturių taškų pranašumas. Vėliau žaidimas vėl kiek apsilygino, tačiau itin sėkmingo Ž.Krupskio žaidimo dėka svečių pranašumas padidėjo iki penkių taškų. Vis tik pačioje susitikimo pabaigoje prieniškiai dar sugebėjo sumažinti atsilikimą, tačiau nežymiai. 85:89.

Po rungtynių, nugalėtojų trenerio pareigas ėjęs Julius Kalnietis kalbėjo : " Labiausiai pergalę iškovoti padėjo pasiaukojantis komandos narių žaidimas, rungtynių pabaigoje puikiai tvarkėmės gynyboje ir neleidome varžovams išmesti metimų, kas rungtynių pradžioje buvo itin sunku, nes tikrai gana neblogai varžovai pataikė. O mes rungtynių pabaigoje apsigynėme, tai tas iš tikrųjų ir lėmė pergalę ".

Pralaimėtojų žaidžiantysis treneris Kęstutis Aliukevičius sakė : " Tiesiog neapsigynėme, pabaigoje pradėjome žaisti po vieną, todėl gavosi padrikas žaidimas, kuris ir lėmė pralaimėjimą ".

Prienų "Rūdupis KKSC" : M.Gečionis 30, R.Marcinkevičius 17, Š.Stiklakis 15, M.Gužys 10 taškų.

BC "Jazz & Diremta-2" : K.Kokoška 22, R.Janickas 21 (5 rez.perd.), Ž.Krupskis 16, S.Raupys 15 (10 atk.kam., 5 rez.perd.) taškų.

Prienų "Rūdupis KKSC" po didžiosios pertraukos susitvarkė su "Radiju Tau - Vertigo" (2013 kovo 06 d., trečiadienis, 06:15 val.)Prienų "Rūdupis KKSC" užtikrintai įveikė "BK Centre - Sporto Maniją" (2013 vasario 05 d., antradienis, 23:30 val.)"A" lygos starte Prienų "Rūdupis KKSC" parklupdė nukraujavusią "Sporto manija & Ekodora" ekipą (2012 spalio 30 d., antradienis, 23:35 val.)"Prienų Rūdupis KKSC" permainingose rungtynėse atsirevanšavo "Voluktei" (2013 kovo 21 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)"Prienų Rūdupis KKSC" vos skaudžiai nepamokė "Bangos" krepšininkų (2012 lapkričio 28 d., trečiadienis, 00:02 val.)Beveik visas rungtynes pirmavęs Prienų "Rūdupis KKSC" iškovojo pergalę (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 00:45 val.)Techninių pražangų serija sutrukdė Prienų "Rūdupiui-KKSC" pakovoti dėl pergalės prieš "Voluktę" (2012 gruodžio 18 d., antradienis, 23:21 val.)Dvikovoje iki paskutinių sekundžių Prienų "Rūdupis KKSC" nukovė "LSU - Atletą" ir įsiveržė ketvirtfinalio serijoje į priekį (2013 balandžio 21 d., sekmadienis, 22:51 val.)"Voluktė" po įnirtingos kovos iškovojo "A" lygos bronzą (2013 gegužės 28 d., antradienis, 22:18 val.)"Voluktė" tik po atkaklios kovos palaužė BC "Jazz - Diremtą-2" ir per žingsnį priartėjo prie pusfinalio (2013 balandžio 23 d., antradienis, 23:31 val.)