Birštono „Olimpas“ vs SK „Neveronys“ (75:101)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 06 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

SK „Neveronys“ be didesnio vargo eliminavo Birštono „Olimpą“ aštuntfinalyje

2015 kovo 07 d., Šeštadienis, 00:00 val., peržiūros: 1164

Penktadienį, kovo 6 dieną, Birštono gimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos, Didžiosios taurės aštuntfinalis tarp vietos Birštono „Olimpo“ ir svečių SK „Neveronių“. Šios rungtynės intriga nepasižymėjo, kadangi svečiai nuo pat pirmų minučių tolo nuo savo varžovų ir jau po pirmojo kėlinio turėjo solidų dviženklį pranašumą. Kituose kėliniuosi „Neveronys“ taip pat nemažino apsukų ir didino savo atotrūkį bei be didesnio vargo triumfavo ne tik šiose varžybose, bet ir visoje serijoje, laimėdami ją 2:0.

Pirmasis kėlinys prasidėjo taikliu Birštono ekipos dvitaškiu, tačiau tuomet 11 taškų paeiliui pelnė svečiai ir įgavo jau devynių taškų pranašumą. Vėliau komandos žaidė gan apylygiai ir vienu momentu šeimininkams pavyko sumažinti atsilikimą iki penkių taškų, tačiau kėlinukui einant į pabaigą, „Neveronys“ spurtavo 12:2 ir po pirmojo ketvirčio turėjo jau apčiuopiamą 16 taškų pranašumą – 14:30. Antrojo kėlinio pradžioje svečiai ir toliau demonstravo uraganinį puolimą bei solidžią gynybą. Jie šį ketvirtį pradėjo atkarapėle 9:2 bei įgavo jau 23 taškų pranašumą. Birštono ekipa supratusi, kad pralaimėti jiems šiandien negalima, stabilizavo rungtynes ir jas persvėrė trumpam sau į naudą. Pataikę tris tritaškius ir pridėję dvitaškį, šeimininkai sumažino atsilikimą iki 16 taškų, tačiau kėlinį svečiai užbaigė pelnydami septynis taškus be atsako ir po pirmosios rungtynių pusės pirmavo 32:55.

Trečiajame ketvirtyje vaizdas nesikeitė. „Neveronys“ šį kėlinį pradėjo 21:7 spurtu ir įgavo jau 37 taškų pranašumą, kuris ir buvo rekordinis šiose rungtynėse. Likusią kėlinio dalį „Olimpo“ ekipa šiek tiek apkarpė deficitą, tačiau tai nei kiek negelbėjo, kadangi svečiai po trijų kėlinių turėjo 31 taško pranašumą ir rungtynių nugalėtojas kaip ir buvo aiškus. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 53:84. Ketvirtajame kėlinyje svečiai toliau demonstravo nesustabdomą puolimą. Visgi, pasiekę 100-ojo taško ribą, jie sumažino apsukas ir per likusias, maždaug tris minutes, įmetė vieną tašką, o tuo pasinaudojo birštoniečiai, kurie kiek apkarpė deficitą. Galutinis rungtynių rezultatas 75:101.

Birštono „Olimpas“: Artiomas Marchockis – 24 tšk. (6 rezult. perd.), Mindaugas Knyšius – 19 tšk. (9 išpr. praž.), Justinas Tamošiūnas – 19 tšk.

SK „Neveronys“: Antanas Macys – 24 tšk. (14 atk. kam.), Karolis Petkevičius – 21 tšk. (5 rezult. perd.), Evaldas Jurgaitis – 20 tšk. (15 atk. kam., 6 išpr. praž.), Erikas Rakickas – 12 tšk. (11 atk. kam.)

J.Virbickas (SK „Neveronys“):
„Viskas gerai. Tikėjomės gal šiek tiek sunkesnės kovos, bet tikiuosi komanda neatsipalaiduos, nes kitas varžovas laukia labai, mano nuomone, pajėgus, todėl reikės šimtu procentu kovoti toliau“.

SK „Neveronys“ antrojoje rungtynių pusėje palaužė Birštono „Olimpą“ ir išsiveržė serijoje 1-0. (2015 kovo 05 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)„Kauno SRC“ neperlipo ir Birštono „Olimpo“ barjero (2015 sausio 31 d., šeštadienis, 19:06 val.)SK „Neveronys“ po atkaklios kovos palaužė „Akademiją“ (2015 kovo 12 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)„Neveronys“ nesunkiai įveikė „Lituanicą“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 21:47 val.)SK „Neveronys“ įveikė iki tol nepralaimėjusius BC „Straight“ vyrus (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 23:00 val.)SK „Neveronys“ antrojoje rungtynių pusėje palaužė „Partizaną“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 22:56 val.)Svečiuose rungtyniavę „Grizliai“ nušlavė Birštono „Olimpą“ (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 01:02 val.)SK „Neveronys“ lengva ranka nuskynė bronzą (2015 balandžio 19 d., sekmadienis, 14:16 val.)SK „Neveronys“ po nervingos kovos palaužė „Kauno SRC- 2“ ekipą. (2014 spalio 30 d., ketvirtadienis, 20:39 val.)SK „Neveronys“ nepasigailėjo lygos debiutantų BL „OLD“ komandos. (2014 spalio 27 d., pirmadienis, 11:10 val.)