Legama vs Kauno oro uostas & KAMS (73:86)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 vasario 27 d., Šeštadienis, 18:15 val. @ Aleksandro Puškino gimnazija, Pagrindinio ugdymo skyrius, V. Krėvės g. 50, Kaunas, LT-50406

„Legama“ po atkaklios kovos turėjo pripažinti „Kauno oro uosto ‒ KAMS“ ekipos pranašumą.

2016 vasario 27 d., Šeštadienis, 20:51 val., peržiūros: 1506

Šeštadienį, vasario 27 dieną, A. Puškino gimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Rind“ pirmenybių aštuntfinalio rungtynės, tarp vietos „Kauno oro uosto – KAMS“ ir svečių „Legamos“ ekipų. Rungtynes kiek geriau pradėjo "Legama" kuri po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (14:21). Antrame kėlinyje „Kauno oro uosto – KAMS“ ekipai pavyko atsitiesti ir po dviejų kėlinių jau pirmavo rezultatu- (35:34). Trečiame kėlinyje „Kauno oro uosto – KAMS“ ekipai pavyko dar šiek tiek atsiplėšti ir po trijų kėlinių komandas skyrė jau 9 taškai – (59:50). Ketvirtame kėlinyje "Legamos" ekipa dar bandė vytis varžovus, bet puikiai rungtynių galą sužaidę „Kauno oro uosto – KAMS“ iškovojo pergalę rezultatu – (86:73).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Legama" ekipos pelnytais 2 taškais, vėliau savo pirmuosius 5 taškus iš eilės pelnė "Kauno oro uostas – KAMS" ekipa ir sužaidus apie 2 minutes rezultatas buvo – (5:2). Sužaidus dar apie 3 minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkai pirmavo rezultatu – (13:9). Antroje kėlinio dalyje svečiai atsigavo, perėmė iniciatyvą, laimėjo atkarpą – (1:12) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (14:21).

Antrasis kėlinys prasidėjo "Kauno oro uosto – KAMS" ekipos puikiai sužaista 5 minučių atkarpa – (13:6), po kurios kėliniui įpusėjus rezultatas tarp komandų tapo lygus – (27:27). Antroje kėlinio dalyje šeimininkai toliau demonstravo puikų žaidimą, kuris leido įsiveržti į priekį. Antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (35:34).

Trečiasis kėlinys geriau prasidėjo "Legamos" ekipai, kuriai sužaidus 3 minutes pavyko persverti rezultatą savo naudai – (41:38). Netrukus "Kauno oro uosto – KAMS" ekipa atsitiesė, laimėjo trumpą atkarpą – (1:7) ir kėliniui įpusėjus rezultatas buvo – (42:45). Antroje kėlinio dalyje šeimininkai surengė rimtą spurtą – (14:8) ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (50:59).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo svečių trumpą laimėtą atkarpa – (2:6), po kurios skirtumas tarp komandų ištirpo iki 5 taškų – (56:61). Sužaidus dar apie 3 minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkai surengė dar vieną spurtą – (16:4) ir skirtumas tarp komandų pirmą kartą išaugo iki 17 taškų – (77:60). Antroje kėlinio dalyje svečiai šiek tiek sumažino skirtumą, bet skirtumas tarp komandų išliko vis tiek dviženklis. Rungtynės baigėsi rezultatu – (73:86).

Po pralaimėtų rungtynių "Legama" ekipos treneris kalbėjo: "Nepavyko pajusti puolimo, gynėmės labai gerai. Aišku susirinkome daug pražangų antroje rungtynių pusėje, to pasakoje neišlaikėme konkurencijos ir viskas, pralošėme."

Legama: Arminas Šaulys – 20 tšk. (11 atk. kam., 11 išpr. praž.), Julius Okunevičius – 17 tšk. (10 atk. kam.), Artūrs Pelšs – 14 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam.)

Kauno oro uostas & KAMS: Tautvydas Žioba – 19 tšk. (18 atk. kam., 5 rezult. perd., 11 išpr. praž.), Justinas Pavlavičius – 18 tšk., Laimonas Alionis – 15 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Vilius Rudelevičius – 12 tšk. (5 rezult. perd.), Darius Kuzmickas – 11 tšk.

„Ryterna“ po permainingos kovos palaužė „Kauno oro uostas & KAMS“ ekipą ir išlygino serijos rezultatą. (2016 kovo 13 d., sekmadienis, 21:11 val.)Pinigų už salę nesurinkę „Baubilo & Verslo Pasaulio“ krepšininkai anksčiau laiko turėjo pripažinti „Kauno Oro Uosto & KAMS“ pranašumą (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 18:10 val.)Ketvirtame kėlinyje „Legama“ turėjo pripažinti „Ryternos“ pranašumą (2016 sausio 30 d., šeštadienis, 19:57 val.)„Legama“ po atkaklios kovos patiesė „Sanitex“ (2015 lapkričio 21 d., šeštadienis, 21:04 val.)„Legamos“ puolimo banga nušlavė negausiai susirinkusius „Kauno oro uostą ‒ KAMS“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 19:07 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ įtikinamai nugalėjo „Kauno oro uosto & KAMS“ ekipą (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 21:51 val.)Puikiai startavusi „Ryterna“ nesuteikė „Kauno Oro Uostui & KAMS“ iliuzijų apie pergalę (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 18:20 val.)Trečiajame kėlinyje siautėjusios „Hidraulinės Sistemos“ parklupdė „Kauno Oro Uosto & KAMS“ šešetuką (2015 spalio 30 d., penktadienis, 21:55 val.)„Legamos“ puolimo mašina tiesiog nušlavė „Kauno švarą“ (2016 vasario 02 d., antradienis, 22:01 val.)„Legama“ įveikė „Senukų“ ekipą (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 23:15 val.)