Rapala vs Kauno švara (66:63)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 12 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Rapala“ po atkaklios ir permainingos kovos palaužė Kauno „Švarą“

2014 sausio 12 d., Sekmadienis, 20:40 val., peržiūros: 1170

2014 sausio 12 dieną, įmonių lygos rungtynėse, A. Sabonio krepšinio centro sporto salėje susitiko "Rapala" (šeimininkai) ir Kauno "Švara" (svečiai). Pirmasis kėlinys vyko labai nerezultatyviai ir nė vienai komandai nepavyko įgyti persvaros, tad po pirmų dešimties minučių – 11:11. Antrasis kėlinys jau vyko geriau "Rapala" komandai, kuri per šį kėlinį susikrovė septynių taškų persvarą – 36:29. Trečią kėlinį Kauno "Švara" laimėjo net keturiolikos taškų skirtumu – 7:21 ir po trijų kėlinių svečiai jau buvo priekyje – 43:50. Ketvirtame kėlinyje visą laiką svečiai išlaikė atstumą, tačiau likus dviems minutėms, "Rapala" spurtavo ir išsiveržė į priekį, bei laimėjo rungtynes – 66:63.

Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai ir per pirmas tris minutes vieną baudos metimą pataikė Mindaugas Pažėra, o tuomet tritaškiu atsakė Ugnius Zasimauskas ir rezultatas – 1:3. Dar du baudos metimus sumetė Mindaugas Pažėra ir išlygino rezultatą sužaidus puse kėlinio – 3:3. Keturis taškus pelnė svečiai, o tritaškiu atsakė Gediminas Mickevičius ir rezultatas – 6:7. Du taškus pelnė Ugnius Zasimauskas, o trimis atsakė šeimininkai ir išlygino rezultatą – 9:9. Kėlinys baigėsi komandoms apsikeitus po du taškus ir po pirmo kėlinio – 11:11.

Antrasis kėlinys prasidėjo penkiais šeimininkų taškais, o dviem atsakė svečiai ir rezultatas – 16:13. Tritaškį pelnė Ugnius Zasimauskas ir rezultatas vėl tapo lygus – 16:16. Per kitas dvi minutes "Rapala" spurtavo ir rezultatas tapo – 25:19. Po penkis taškus apsikeitė komandos, o tada dar vieną tritaškį smeigė Ugnius Zasimauskas – 30:27. Šešis taškus pelnė "Rapala" o kėlinį dvitaškiu pabaigė Mykolas Brusokas ir po dviejų kėlinių – 36:29.

Trečiasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeitus po du taškus, o tuomet du taškus pelnė Martynas Senkus, o tritaškiu atsakė Mindaugas Pažėra ir rezultatas – 41:33. Dar po du taškus apsikeitė komandos ir skirtumas išliko aštuoni taškai, tačiau tuomet likusias beveik šešias minutes šeimininkai taškų nesugebėjo pelnyti, o Kauno "Švara" jų pelnė net penkiolika ir jie po trijų kėlinių jau buvo priekyje - 43:50.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeitus po tris taškus, o tuomet du taškus su baudos metimu pelnė Raimundas Mickevičius ir rezultatas – 49:53. Vieną baudos metimą iš dviejų pelnė Martynas Senkus, o tritaškiu atsakė Mindaugas Pažėra ir skirtumas vos du taškai – 52:54. Šešis taškus pelnė "Švara", o tritaškiu atsakė "Rapala" ir rezultatas – 55:60. Septynis taškus be atsako surinko šeimininkai ir persvėrė rezultatą savo naudai – 62:60. Po dviejų netaiklių – M. Brusoko baudos metimų, tritaškį smeigė Jonas Martišius ir padidino skirtumą iki penkių taškų – 65:60. Nieko nelaukęs tritaškiu atsakė ir Ugnius Zasimauskas ir vėl sumažino atsilikimą iki dviejų taškų – 65:63. Po to jau sekė baudos metimų serija ir iš keturių vos vieną pataikė "Rapala" ir padidino skirtumą iki trijų taškų, tačiau svečiams paliko dvylika sekundžių. "Švara" per tas likusias sekundes surengė neblogą antpuolį, tačiau jų tolimas metimas buvo netaiklus ir galutinis rezultatas – 66:63.

Rapala: Jonas Martišius – 20 tšk., Mindaugas Pažėra – 17 tšk. (19 atk. kam., 8 rezult. perd., 10 išpr. praž.), Raimundas Mickevičius – 15 tšk.

Kauno švara: Ugnius Zasimauskas – 24 tšk. (5 išpr. praž.), Mykolas Brusokas – 12 tšk. (15 atk. kam.), Gediminas Simanavičius – 9 tšk.

„Kauno švara“ po atkaklios kovos palaužė „Kauno grūdų“ ekipą (2013 lapkričio 27 d., trečiadienis, 00:09 val.)„Rapala“ turėjo vargo prieš „Vieningą Kauną“ (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 20:25 val.)„Ryternos“ nesunki pergalė prieš „Kauno švarą“ (2013 spalio 23 d., trečiadienis, 22:51 val.)„Rapala“ neturėjo vargo su „Vieningu Kaunu“ (2014 sausio 17 d., penktadienis, 22:31 val.)„Hidraulinės Sistemos ‒ eSporto Baras“ per plauką įveikė „Kauno Švarą“ (2013 gruodžio 11 d., trečiadienis, 01:02 val.)„Rapalai“ nepavyko išrašyti blizgių „Kauno Tiltams“ (2013 lapkričio 08 d., penktadienis, 00:58 val.)„Rapala“ iškovojo dar vieną pergalę (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 18:16 val.)Permainingai vykusiose rungtynėse „Rapala“ palaužė „Topo centrą“ (2013 lapkričio 15 d., penktadienis, 22:42 val.)„LESTO“ buvo arti pirmosios pergalės, bet jos dar teks palaukti (2013 lapkričio 19 d., antradienis, 23:13 val.)Beveik visas rungtynes atsilikinėję „Rapalos“ krepšininkai, gale palaužė „Restauratorius“ (2014 sausio 19 d., sekmadienis, 20:37 val.)