KMAIK vs LCP KK „Partizanas“ (79:40)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 08 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

„KMAIK“ didesnio pasipriešinimo iš LPC KK „Partizanas“ ekipos nesulaukė.

2016 vasario 08 d., Pirmadienis, 21:13 val., peržiūros: 1346

Pirmadienį, vasario 8 dieną, Vaišvydavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "KMAIK" ir svečių teisėmis žaidę "LCP KK "Partizanas" ekipos. Rungtynes kiek geriau pradėjo "KMAIK" ekipa, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (13:7). Antrame kėlinyje šeimininkai sužaidė lyg ant sparnų ir po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 22 taškai – (39:17). Trečiasis kėlinys vėl priklausė "KMAIK" ekipai, kuriai pavyko dar labiau padidinti skirtumą – (62:29). Ketvirtasis kėlinys iš esmės niekuo neišsiskyrė nei kiti trys ir rungtynes rezultatu – (79:40) laimėjo "KMAIK" ekipa.

Pirmasis kėlinys prasidėjo kiek netikėtai. Sužaidus pirmas 7 kėlinio minutes "KMAIK" ekipai pavyko pelnyti 10 taškų iš eilės, o patys varžovams nebuvo leidę pelnyti nei vieno taško. Vėliau sužaidus dar apie minutę LCP KK "Partizanas" ekipai pavyko atsidaryti savo taškų sąskaitą taikliu dvitaškiu metimu ir sužaidus apie 8 minutes rezultatas buvo – (10:2). Per likusį laiką komandų žaidimas išsilygino, abi komandos apsikeitė po kelias atakas ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (13:7).

Antrasis kėlinys kiek sėkmingiau prasidėjo "KMAIK" ekipos geru žaidimu, kuris leido laimėti 5 minučių atkarpą – (11:5), po kurios skirtumas tarp komandų išaugo iki 12 taškų – (24:12). Antroje kėlinio dalyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė, svečiai toliau sunkiai rinko taškus ir skirtumas tarp komandų tik augo. Sužaidus du kėlinius komandas skyrė jau 22 taškai – (39:17).

Trečiasis kėlinys komandoms prasidėjo apsikeičiant po kelias rezultatyvias atakas. Sužaidus apie 3 minutes LPC KK "Partizanas" ekipai pavyko vienu tašku sumažinti skirtumą – (47:26). Vėliau svečiai vėl papuolė į duobę, pralošė atkarpą – (15:3) ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (62:29).

Ketvirtasis kėlinys niekuo neišsiskyrė nuo pirmų trijų, Nuo pat pradžių kėlinio "KMAIK" ekipa išsiskyrė ne tik geresne gynybą, bet ir tikslesniu puolimu. Sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes šeimininkai sugebėjo padidinti skirtumą iki 31 taško – (69:38). Antroje kėlinio dalyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė, šeimininkai toliau didino skirtumą ir tai leido laimėti rungtynes rezultatu – (79:40).

KMAIK: Evaldas Basys – 16 tšk., Arnas Petrauskas – 14 tšk. (10 atk. kam., 10 rezult. perd., 9 perimt. kam.), Šarūnas Lukošius – 14 tšk.

LCP KK „Partizanas“: Linas Kondratas – 12 tšk., Matas Brinkis – 7 tšk., Paulius Puštelninkas – 7 tšk.

„Green Death“ nesunkiai atsirevanšavo prieš LCP KK „Partizanas“ ekipą (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 22:39 val.)Šilainiai iškovojo pergalę prieš LCP KK „Partizanas“ ekipą (2015 lapkričio 06 d., penktadienis, 00:09 val.)„BK Centre ‒ 2“ nesunkiai įveikė „LCP KK „Partizanas“ (S)“ ekipą (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 17:54 val.)„Elektrėnų“ penketukas nugalėjo LCP KK „Partizanas“ ekipą (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:11 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ nesunkiai įveikė LCP KK „Partizanas“ ekipą (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 00:51 val.)„Lejuotransa“ turėjo vargo su LCP KK „Partizanu“ (2015 lapkričio 20 d., penktadienis, 23:30 val.)„KMAIK“ namuose palaužė BK „Centre ‒ 2“ ekipą. (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 23:06 val.)„KMAIK“ nesunkiai įveikė „Elektrėnų“ ekipą (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 00:01 val.)„KMAIK“ ekipa užtikrintai nugalėjo „Compensa“ ir žengia toliau (2016 kovo 17 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)„KMAIK“ paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę iš „Komandos X“ rankų. (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:27 val.)