Naujokai vs FORTO AMICUS – Diktum (54:86)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 04 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Veršvų vidurinė mokykla, Mūšos g. 6, Kaunas, LT-47176

„FORTO AMICUS – Diktum“ pasiekė nesunkią pergalę

2013 lapkričio 04 d., Pirmadienis, 22:34 val., peržiūros: 1305

Lapkričio 4 dieną, 20.15 val., "Veršvų" vidurinės mokyklos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "Naujokai" (šeimininkai) ir "FORTO AMICUS – Diktum" (svečiai). Rungtynių likimas paaiškėjo jau pirmąjame kėlinuke, kuomet svečiai sugebėjo pasiekti net 19 taškų pranašumą. Likusį laiką žaidimas buvo daug lygesnis, nors skirtumas svyravo, bet "Naujokai" niekaip nesugebėjo prilygti tiksliai žaidusiems varžovams. Susitikimas baigėsi daugiau nei įtikinama "FORTO AMICUS – Diktum" komandos pergale, rezultatu 54:86.

Jau pirmomis rungtynių minutėmis į priekį staigiai atitrūko svečiai, kurie rengė labai greitas atakas, žaidėjai net nelaukdami komandos draugų mesdavo metimus iš vidutinio nuotolio ar tritaškio zonos ir tai darė labai užtikrintai. Tuo tarpu šeimininkai duso varžovų gynyboje ir tik vienas kitas sudėtingas metimas pasiekdavo tikslą. Negana to "FORTO AMICUS – Diktum" komanda žaidė labai drausmingai – komanda padarė vos vieną klaidą pirmąjame kėlinuke. Visa tai sudėjus skirtumas tarp ekipų pasiekė 19 taškų. Nuo to momento svečiai atsipalaidavo ir dabar aikštelėje vyko daug lygesnis žaidimas, pagaliau laisviau galėjo pasijusti visa "Naujokų" komanda. O po lygaus antrojo kėlinuko "Naujokai" vis dar turėjo didelį deficitą ir atsilikinėjo rezultatu 27:46.

Antroje rungtynių pusėje žaidimas vyko jau lygiau, A.Eitutis kelis kartus sumažino savo komandos atsilikimą, bet jo pastangas greitai nubraukdavo tiksliai žaidę varžovai. Intrigos rungtynėse jau nebebuvo ir likęs laikas tebuvo tik formalumas. Vistik abi komandos žaidė aktyviai, kelis kartus svečiai surengė tiesiog pavyzdines atakas ir dar labiau nutolo. Vėliau komandų rezultatyvumas suprastėjo, žaidėjai pradėjo dažniau klysti, bet tai neturėjo didelės įtakos galutiniam skirtumui. Susitikimas baigėsi rezultatu 54:86.

"FORTO AMICUS – Diktum" komandos komentaras: "žaidėjai po vasaros labai norėjo pagaliau sužaisti geras rungtynes, tad komanda šiandien atvyko labai susikaupusi, kadangi salė buvo maža tad stengėmės išnaudoti zoninę gynybą, bei drausmingu žaidimu pasiekėme didelį pranašumą".

"Naujokai": Arūnas Eitutis – 20 tšk., Žygimantas Gulbinas – 8 tšk., Tomas Čepkauskas – 8 tšk.

"FORTO AMICUS – Diktum": Šarūnas Kenstavičius – 26 tšk. (6 išpr. praž.), Mantas Ručinskas – 16 tšk., Tomas Garliauskas – 12 tšk., Robertas Mickevičius – 11 tšk.

„FORTO AMICUS – Diktum“ per paskutinį kėlinį sutriuškino „Judam“ (2013 gruodžio 01 d., sekmadienis, 19:47 val.)„FORTO AMICUS – Diktum“įrodė savo pranašumą prieš „Krepšininkas.net“ (2014 vasario 18 d., antradienis, 20:26 val.)„FORTO AMICUS – Diktum“ nepasigailėjo savo varžovų iš J. Dobkevičiaus vid. mokyklos (2014 vasario 22 d., šeštadienis, 21:43 val.)„FORTO AMICUS – Diktum“ nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo iš „Dumblo“ (2014 sausio 28 d., antradienis, 22:38 val.)Sunkiai isibėgėję „FORTO AMICUS – Diktum“ užtikrintai nugalėjo „KK-13“ komandą (2013 lapkričio 28 d., ketvirtadienis, 02:48 val.)„Forto Amicus – Diktum“ įrodė savo pranašumą (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 00:26 val.)Keturiese likę žaisti „FORTO AMICUS ‒ Diktum“ nepasipriešino „Birštono Olimpui“. (2014 kovo 01 d., šeštadienis, 15:48 val.)„J. Dobkevičiaus mokykla“ neprilygusi „FORTO AMICUS – Diktum“ ekipai patyrė triuškinančią nesėkmę (2014 sausio 18 d., šeštadienis, 22:21 val.)„Forto Amicus ‒ Diktum“ nepasigailėjo Birštono „Olimpo“ (2013 gruodžio 22 d., sekmadienis, 20:31 val.)„Forto Amicus ‒ Diktum“ nušlavė „Partizaną“ (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 21:13 val.)