VU KHF vs Simple (52:39)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 31 d., Penktadienis, 21:00 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

„VU KHF“ lengvai susitvarkė su „Simple“

2014 vasario 01 d., Šeštadienis, 00:00 val., peržiūros: 929

2014 sausio 31 dieną, C lygos rungtynėse, LSU sporto salėje susitiko "VU KHF" (šeimininkai) ir "Simple" (svečiai). Pirmasis rungtynių ketvirtis vyko labai nerezultatyviai, o likus dviems minutėms dar ir buvo dingusi šviesa. Tad po pirmo ketvirčio – 11:5. Antrasis kėlinys buvo lygus ir kiek rezultatyvesnis už pirmąjį – 24:18. Trečiasis kėlinys jau geriau klostėsi svečiams, kurie per šį ketvirtį priartėjo iki minimumo – 33:32. Ketvirtame kėlinyje jau dominavo "VU KHF" kurie ir laimėjo rungtynes – 52:39. "VU KHF" tai buvo ketvirtoji pergalė per aštuonis mačus, o "Simple" turi tris pergales ir keturis pralaimėjimus.

Rungtynės prasidėjo vienu baudos metimu iš dviejų, kurį pelnė Marius Lukauskas, o penkiais taškais atsakė Karolis Kubilius – 1:5. Taip pat penkis taškus surinko šeimininkai, kurie vėl persvėrė rezultatą savo naudai – 6:5. Du baudos metimus prametė Karolis Kubilius, o kėlinį dar penkiais taškais užbaigė Mindaugas Čebatavičius ir po pirmo kėlinio rezultatas – 11:5.

Antrasis kėlinys prasidėjo keturiais VU taškais, o dviem atsakė tas pats Karolis Kubilius. Dar po keturis taškus apsikeitė komandos ir skirtumas išliko nepakitęs – 19:11. Tritaškį smeigė Gediminas Lapinskas, o dviem atsakė Lukas Jakštas – 21:14. Keturis taškus surinko svečiai, o kėlinį tritaškiu užbaigė Mindaugas Čebatavičius ir po dviejų kėlinių – 24:18.

Trečiasis kėlinys prasidėjo keturiais "Simple" taškais, o tuomet dar po penkis apsikeitė komandos ir rezultatas – 29:27. Du taškus pelnė Domantas Ladyga, o tuomet du pelnė Karolis Kubilius, o tris pridėjo Mantas Malinauskas ir rezultatas – 31:32. Kėlinį dviem taškais užbaigė Mindaugas Čebatavičius ir po trijų kėlinių – 33:32.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo šeimininkų atkarpa 9:2 ir skirtumas tapo aštuoni taškai – 42:34. Tritaškį pataikė Mantas Malinauskas, o vienu baudos metimu iš dviejų atsakė Aurimas Kiveris – 43:37. Du taškus pelnė Paulius Vaitiekūnas ir tai buvo paskutiniai svečių taškai, kai "VU KHF" surinko dar devynis ir galutinis rungtynių rezultatas - 52:39.

VU KHF: Mindaugas Čebatavičius – 17 tšk. (7 išpr. praž.), Aurimas Kiveris – 12 tšk. (12 atk. kam.), Lukas Jakštas – 9 tšk. (11 atk. kam.)

Simple: Karolis Kubilius – 13 tšk. (12 atk. kam.), Paulius Vaitiekūnas – 8 tšk., Mantas Malinauskas – 8 tšk.

Birštono „Olimpas“ lengvai įveikė „Simple“. (2013 lapkričio 30 d., šeštadienis, 19:08 val.)„VU KHF“ nugalėjo „NAUJOKAI“ (2014 sausio 24 d., penktadienis, 23:41 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Simple“ krepšininkus (2014 vasario 06 d., ketvirtadienis, 00:14 val.)Veiverių „Amberis“ palaužė „Simple“ komandą (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 22:07 val.)„VU KHF“ tritaškiu išpėšė pergalę (2013 gruodžio 10 d., antradienis, 22:57 val.)„VU KHF“ žengia į aštunfinalį (2014 kovo 14 d., penktadienis, 23:06 val.)Komandinis „Kolegų“ komandos žaidimas atvedė juos į pergalę prieš „Simple“ (2014 sausio 24 d., penktadienis, 23:15 val.)„Naujokai“ pademonstravo charakterį, bet pergalė atiteko „Simple“ komandai (2014 vasario 03 d., pirmadienis, 23:00 val.)„Simple“ lengvai įveikė „Baltic Logistic Solutions“ krepšininkus. (2013 gruodžio 17 d., antradienis, 23:45 val.)Veiverių „Amberis“ įrodė pranašumą prieš „Simple“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 16:13 val.)