ICE vs KAUNO KOLEGIJA (96:58)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 06 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

"ICE" antrąjį turą pradėjo įtikinama pergale

2013 sausio 06 d., Sekmadienis, 21:56 val., peržiūros: 2782

V.Kuprevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio C lygos "Top Sport" pirmenybių Didžiosios taurės K pogrupio II turo rungtynės, kuriose susitiko "ICE" (šeimininkai) ir "Kauno kolegijos" (svečiai) komandos. Pirmajame ture svečiai buvo pasiekę pergales visuose žaistuose susitikimuose, tad favoritais šiose rungtynėse buvo galima laikyti būtent "Kauno kolegijos" ekipos žaidėjus. Visgi šeimininkai buvo nusiteikę žaisti tik dėl pergalės ir jie tai pasiekė demonstruodami puikų krepšinį visų rungtynių metu – paskutinis teisėjų švilpukas užfiksavo daugiau nei įtikinamą "ICE" pergalę rezultatu 96:58 (20:17; 19:12; 32:16; 25:13).

Nors ginčo kamuolį atkovojo “ICE” krepšininkai, tačiau pirmuosius taškus šiame susitikime pelnė “Kauno kolegija” (2:0). Vėliau žaidimas išsilygino, ekipos apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, o priekyje 2-ų taškų skirtumu buvo svečiai (6:4). Visgi tada šeimininkai laimėjo “sausą” atkarpą 6:0, o tai leido “ICE” ekipai išsiveržti į priekį (10:6). Tačiau į tai “Kauno kolegija” atsakė spurtu 9:0, po kurio pirmaujanti komanda dar kartą pasikeitė (15:10). Visgi įgyto pranašumo svečiams išlaikyti nepavyko – šeimininkai ketvirtį užbaigė puikiai sužaista atkarpa 10:2, tad po pirmųjų 10-ties kovos minučių priekyje 3-ų taškų pranašumu buvo “ICE” komanda (20:17).

Didžiąją antrojo kėlinio dalį aikštelėje vyravo atkaklus ir apylygis krepšinis, o didžiausias skirtumas tarp ekipų buvo vos 3-ys taškai. Visgi ir šiame ketvirtyje kėlinio pabaigą daug sėkmingiau sužaidė “ICE” krepšininkai – po spurto 10:0 šeimininkai prieš didžiąją pertrauką pirmą kartą šiame susitikime įgijo dviženklį pranašumą (39:29).

Trečiojo kėlinio pirmoje pusėje “Kauno kolegijos” žaidimas visiškai subyrėjo, o tuo puikiai naudojosi “ICE” žaidėjai – kol svečiai padrikai žaidė tiek gynyboje, tiek puolime, šeimininkai rengė vieną sėkmingą antpuolį po kito, o prie savojo krepšio gynėsi beveik be priekaištų, t.y. “ICE” laimėjo atkarpą 18:3 ir įgijo jau solidų pranašumą (57:32). Nors vėliau “Kauno kolegijai” pavyko stabilizuoti žaidimą, tačiau prieš lemiamą ketvirtį šeimininkų pranašumas jau niekam nebekėlė abejonių (71:45).

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas, tačiau “ICE” krepšininkai ir jame neleido sau atsipalaiduoti – laimėtas ketvirtis rezultatu 25:13 įtvirtino ir taip jau triuškinančią pergalę rezultatu 96:58.

Nugalėtojus į pergalę vedė po 14-a taškų pelnę V.Danusas (10 atk. kam.) ir V.Ginevičius. 13-a taškų pridėjo K.Jankaitis, 11-a įmetė K.Petrauskas. Puikiai po krepšiais grūmėsi D.Kadžionis, kuris laimėjo 10-mt oro dvikovų.

"Kauno kolegijos" ekipoje pastebimiausi buvo I.Grigaravičius (19 taškų), M.Latkauskas (16 taškų, 15 atk. kam.) ir P.Lekečinskas (11 taškų).

Pakalbintas “ICE” komandos treneris T.Jonkus sakė, kad “šioms rungtynėms buvo daug pasiruošimo, daug kalbų, prieš Naujus metus komandoje keitėsi žmonės, bet šiandien per 6-is metus susirinko visa komandos sudėtis ir netgi techninę pražangą gavęs žmogus buvo net neregistruotas rungtynėms. Visgi smagu, kad pagaliau susirinko visa sudėtis – mūsų toks jau nusiteikimas, kad visi norime minučių aikštelėje, norime taškų, bet šiandien pamačiau visai kitą komandą ir net nežinau – tokia pradžia nuteikia optimistiškai ir čia nereikia kažką gerinti žaidime, bet reikia išlaikyti tą užsivedimą. Todėl noriu komandai padėkoti, ir ne tik tiems, kurie žaidė, bet ir visiems sirgaliams, kurie padėjo laimėti varžybas. O kas dėl rungtynių – tai pagal skaičius jau aišku: kiekybinė žaidėjų persvara davė vaisių, jie didesni ir lėtesni, o mes mažesni ir greitesni, be to dar daug davė aktyvi gynyba, kai atkirtome jų mažesnius žaidėjus nuo didesnių ir tai gavosi labai gerai, kadangi jie turėjo žaisti tokį pavienį žaidimą, bent jau man taip pasirodė, ir varžovai aišku pavargo, o tuo mes pasinaudojom. Su tuo ir sveikinu savo komandą ir tęskime toliau tokį žaidimą".

"ICE" tvirtu žingsniu pradėjo atkrintamąsias varžybas (2013 kovo 17 d., sekmadienis, 21:55 val.)"ICE" šventė dar vieną pergalę (2012 lapkričio 04 d., sekmadienis, 22:26 val.)"ICE" metė iššūkį grupės lyderiams, bet pergalės iškovoti nesugebėjo (2012 gruodžio 19 d., trečiadienis, 22:58 val.)"ICE" gavo antausį nuo "Kaišiadorių" (2012 lapkričio 19 d., pirmadienis, 00:11 val.)Tik paskutinę minutę perėmę iniciatyvą "Kolpingo Kolegijos" žaidėjai iškovojo sunkią pergalę (2012 lapkričio 25 d., sekmadienis, 19:36 val.)"ICE" šešetukas pasiekė sunkią pergalę (2013 vasario 17 d., sekmadienis, 22:04 val.)"Kauno Kolegija" iššvaistė dviženklį pranašumą, bet pergalės nepaleido (2013 kovo 14 d., ketvirtadienis, 19:41 val.)BC "Gazuotas Pienas" sukūrė intrigą, bet pralaimėjo (2013 sausio 15 d., antradienis, 23:48 val.)"Kauno kolegija" be vargo nugalėjo "Galerą" (2013 vasario 19 d., antradienis, 20:01 val.)"Kauno kolegija" turėjo nemažai vargo su BC "Gazuotu pienu" (2013 kovo 05 d., antradienis, 19:44 val.)