LSMU VA & Statybų vizija vs Stumbras (65:50)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 24 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

„LSMU VA & Statybų vizija“ išlieka nenugalėti

2013 lapkričio 24 d., Sekmadienis, 19:05 val., peržiūros: 1192

Sekmadienio vakarą KKL "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybėse "LSMU VA & Statybų vizija" savo aikštėje priėmė "Stumbrą". Nors buvo galima tikėtis itin lengvos grupės lyderių pergalės prieš dar nelaimėjusius "Stumbro" vyrus, tačiau pastarieji pasistengė iš peties sužaisti garbingai. Prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė vos 7 taškai (36:29). Antroje susitikimo pusėje šeimininkai ir toliau laikė iniciatyvą savo rankose, tačiau triuškinamos pergalės nepasiekė. Vis tik, tai buvo ketvirtoji iš eilės "LSMU VA & Statybų vizijos" pergalė pirmenynėse (65:50).

Susitikimą komandos pradėjo žengdamos koja kojon bei keisdamosis rezultatyviomis atakomis. Kiek labiau sekėsi "Stumbro" žaidėjams, kurie kėliniui įpusėjus turėjo minimalią persvarą (9:10). Vis tik, "LSMU VA & Statybų vizija" pelnė penkis taškus be atsako ir persvėrė rungtynių svarstykles savo naudai (14:10). Neilgai trukus skirtumas tarp ekipų sumažėjo iki minimumo (14:13), vėliau (16:15). Kėlinuką šeimininkai užbaigė keturiais taškais iš eilės bei įgijo 5-ių taškų pranašumą (20:15).

Antrasis ketvirtis prasidėjo mini svečių spurtu. Jie laimėjo trumpą atkarpą 4:8 ir komandas vėl skyrė tik vienas taškas (24:23). Čia pat šeimininkai atsakė sėkminga atkarpa 8:2, taip įgydami rekordinį pranašumą šiame susitikime (32:25). Tačiau "Stumbras" nepasimetė ir neilgai trukus sugebėjo priartėti prie varžovų iki vieno tolimo metimo (32:29). Vis tik, kėliniui baigiantis svečiai kiek atitrūko (36:29).

Antroji susitimo pusė klostėsi panašiu scenarijumi: "LSMU VA & Statybų vizija" kontroliavo rungtynių eigą ir laikėsi priekyje, tačiau triuškinamo spurto taip ir nesurengė. Vienu metu įgytas 15-os taškų pranašumas (47:32) buvo sėkmingiausia, ką šeimininkai nuveikė rungtynėse. Ilgainiui žaidimas vėl išsilygino, o "Stumbras" buvo savo deficitą sumažinęs iki 10-ies taškų (49:39). Prieš lemiamą kėlinį šeimininkai turėjo 11-os taškų pranašumą (50:39).

Nors skirtumas nebuvo labai didelis, tačiau nė viena iš komandų nerodė didesnio užsidegimo. Be didesnių emocijų rungtyniavę šeimininkai tiesiog saugojo turimą pranašumą ir ramiai laukė susitikimo pabaigos. Savo ruožtu "Stumbras" taip pat "nesiplėšė" ir atrodė, kad žaidžia ne dėl pergalės, o dėl savo malonumo. Paskutinįjį ketvirtį "LSMU VA & Statybų vizija" laimėjo rezultatu (15:11) ir rungtynėse be emocijų įsirašė ketvirtąją pergalę iš eilės (65:50).

LSMU VA & Statybų vizija: Tomas Grigas – 13 tšk. (11 atk. kam.), Gražvydas Davidavičius – 11 tšk. (13 atk. kam., 7 išpr. praž.), Virgilijus Lapėnas – 10 tšk.

Stumbras: Vaidas Piešinas – 21 tšk., Raimondas Savulis – 10 tšk., Deividas Lenkus – 9 tšk.

„LSMU VA & Statybų vizija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2014 vasario 11 d., antradienis, 23:14 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ įveikė „Rapalą“ (2014 kovo 20 d., ketvirtadienis, 21:48 val.)„LSMU VA & Statybų vizijos“ ekipa toliau žygiuoja pergalingai (2013 gruodžio 06 d., penktadienis, 00:10 val.)„LSMU VA & Statybų Vizija“ patiesė ant menčių „Rapalą“ (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 18:42 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ po atkaklios kovos įveikė „Sweco“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 21:25 val.)„Vieningas Kaunas“ neprilygo „LSMU VA & Statybų vizija“ ekipai (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 21:07 val.)Permainingoje kovoje stipresni buvo „LSMU VA & Statybų vizijos“ krepšininkai (2013 lapkričio 06 d., trečiadienis, 23:13 val.)„LSMU VA & Statybų Vizija“ užbombardavo „Kauno Švaros“ krepšį (2014 kovo 11 d., antradienis, 21:46 val.)M.Petrausko vedama „LSMU VA & Statybų vizija“ komanda įveikė „Sanitex“ krepšininkus (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 22:44 val.)Trečiajame kėlinyje užtikrintai sužaidusi „LSMU VA & Statybų vizija“ grupės autsaiderius (2014 sausio 07 d., antradienis, 23:50 val.)