SK „Mattas“ vs Sportija (103:47)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 08 d., Penktadienis, 18:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

Komandiškai žaidę SK „Mattas“ krepšininkai lengvai susitvarkė su „Sportija“ ekipa

2013 lapkričio 08 d., Penktadienis, 21:13 val., peržiūros: 1131

Šiandien (11.08d.) Vidaus reikalų ministerijos sporto salėje įvyko "C" lygos rungtynės tarp šeimininkų SK "Mattas" ir svečių "Sportijos" krepšininkų. Jau rungtynių pradžia parodė koks bus scenarijaus šįvakar, šeimininkai pabėgo (8:0). Be to, dar nesibaigus rungtynėms pradėjo skirstytis ir pastarųjų žaidėjai, taip leisdami suprasti, kad šiandien jau viskas aišku. Svečių nelaimei taip ir buvo, SK "Mattas" iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu (103:47).

Pirmasis ketvirtis prasidėjo (8:0) šeimininkų naudai. Tuo tarpu "Sportija" nerado ką daugiau pasiūlyti šiame kėlinuke, jie daug klydo, o metimai buvo atliekami per rankas, arba iš sudėtingų situacijų. SK "Mattas" dominavo po krepšiu ir ten daug erdvės savo oponentams nesuteikė. Įpusėjus kėlinukui rezultatas tapo (26:7). Tačiau to buvo maža, po ketvirčio jis išaugo iki (34:9).

Antrasis kėlinys jau buvo kiek atkaklesnis, bet skirtumas nemažėjo. "Sportija" sukrapštė 12 taškų, tačiau to buvo maža. SK "Mattas" žaidimas tapo dar laisvesnis, pastarieji atsipalaidavo, ir tada net dideli žmonės pradėjo mėtyti tritaškius, kas buvo keista, kad jiems tai gerai sekėsi daryti. Prieš varžovus atlikinėdavo sudėtingus perdavimus, tačiau kuo toliau, tuo geriau jiems tai sekėsi daryti. E.Daunora puikiai dalinosi kamuoliu, net tokiuose situacijose, kur ir pats laisvai galėdavo pabaigti ataką lengvais dviem taškais. (20:12)

Po ilgosios pertraukos vaizdas nesikeitė. SK "Mattas" bėgo į priekį, žaidė atsipalaidavę, po biški dinginėjo ir koncentracija, o jų varžovai kiek įmanydami stengėsi mažinti pranašumą iki kiek gražesnio skirtumo. Šeimininkų ekipoje puikiai žaidė A.Giedraitis, kuris rinkosi ir kamuolius, ir pelnė nemažai taškų, iš jų ir du tolimi metimai. (29:14)

Nors rungtynių nugalėtojas jau buvo aiškus ir įpusėjus antram ketvirčiui, "Sportija" nenuleido rankų, stengėsi, ir kovojo. Tiesa, šiame kėlinyje jau nežaidė A.Giedraitis ir A.Dervinskas, leisdami viską pabaigti komandos draugams, jie tai ir padarė, galutinis rezultatas (103:47).

Po rungtynių pakalbintas E.Daunora kalbėjo : "sunku buvo susikoncentruoti, susikaupti, visgi varžovas to neleido padaryti... Šis varžovas nebuvo itin pajėgus, todėl matėsi ir mūsų padrikesnis žaidimas, darėme dalykų, kurių paprastai nedarome, kada rungtyniaujame prieš stipresnius varžovus".

SK „Mattas“: Arūnas Giedraitis – 25 tšk. (10 atk. kam.), Mindaugas Drėzas – 20 tšk., Eimantas Daunora – 19 tšk. (8 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Aurimas Dervinskas – 14 tšk. (6 perimt. kam.)

Sportija: Vaidotas Augustaitis – 17 tšk., Šarūnas Žemgulis – 11 tšk., Robertas Varanius – 6 tšk.

SK „Mattas“ lengvai susitvarkė su BC „Partizanas“ (2014 sausio 31 d., penktadienis, 23:20 val.)SK „Neveronys“ be didesnio vargo susidorojo su „Sportija“ (2013 spalio 29 d., antradienis, 22:24 val.)SK „Mattas“ vos neprisižaidė kovoje prieš BC „Partizanas“ ekipą (2014 vasario 28 d., penktadienis, 20:45 val.)LCP KK „Ragai“ antrąkart palaužė „Sportiją“ (2014 sausio 28 d., antradienis, 01:36 val.)„Sportija“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Milovanu“ (2014 kovo 03 d., pirmadienis, 20:27 val.)„Kauno švogeriai“ nesunkiai įveikė „Sportiją“ (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 21:16 val.)„Mattas“ nesunkiai įveikė „J. Dobkevičiaus mokyklą“ (2013 gruodžio 14 d., šeštadienis, 23:05 val.)Besibaigiant reguliariam sezonui SK „Mattas“ iškovojo lengvą pergalę prieš „J. Dobkevičiaus mokyklą“ (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 22:21 val.)Atkakliame penktadienio mūšyje, SK „Mattas“ ketvirtajame kėlinyje pranoko „Dumblą“ (2014 sausio 17 d., penktadienis, 23:00 val.)SK „Mattas“ po pratęsimo privertė kapituliuoti SK „Neveronis“ (2013 lapkričio 06 d., trečiadienis, 00:19 val.)