Kauno kolegija vs Banga (105:88)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 kovo 24 d., Antradienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kauno kolegija“ išlygino serijos rezultatą

2015 kovo 24 d., Antradienis, 20:06 val., peržiūros: 1082

Kovo 24 dieną įvyko B lygos ketvirtfinalio rungtynės, tai buvo antrosios tarpusavio rungtynės tarp „Kauno kolegijos“ ir „Bangos. Pirmąjį mačą laimėjo „Banga“. Rezultatyviame pirmajame kėlinyje kiek geriau sužaidė svečiai, kurie turėjo 2 taškų pranašumą (27:29). Antrajame kėlinyje dėka puikaus P.Lekečinsko žaidimo šeimininkai išlygino rezultatą. (50:50). Trečiasis kėlinys pasidalino į dvi dalis, pirmojoje dominavo svečiai, antrojoje šeimininkai, kurie ir pirmavo 4 taškų skirtumu. (76:72). Lemiamame kėlinyje intriga greitai dingo, kadangi skirtumas pasiekė dviženklį, o protingai sužaidę rungtynių pabaigą „Kauno kolegija“ neišbarstė pranašumo ir laimėjo rezultatu 105:88.

Pirmajame kėlinyje abi komandas į priekį vedė lyderiai, šeimininkų ekipoje įšsiskyrė G.Būda kuris pelnė 9 taškus, svečių ekipoje nesulaikomai žaidė J.Čėsna pelnęs 8 taškus. Po pirmosios kėlinio dalies kiek geriau atrodė „Banga“ kuri pirmavo rezultatu 9:14, per kelias minutes „Kauno kolegija“ sužaidė atkarpą 10:3 ir persvėrė rezultatą. Šiame kėlinyje šeimininkus gelbėjo taiklūs tritaškiai metimai, jie pataikė 5 tritaškius iš 7, visgi po pirmojo kėlinio 2 taškų persvarą turėjo 27:29.

Antrajame kėlinyje „Kauno kolegijai“ beveik visus taškus pelnė du žaidėjai, P.Lekečinskas ir M.Latkauskas pelnė 16 iš 23 komandos taškų, svečių ekipoje per 10 minučių 10 taškų pelnė A.Karbauskas. Per paskutines minutes baudos metimais šeimininkai pavijo oponentus ir baigė šį kėlinį rezultatui esant lygiam. (50:50).

Trečiojo kėlinio pradžia šeimininkams nežadėjo nieko pozityvaus, „Banga“ laimėjo atkarpą 3:10 ir įsiveržė saugesniu skirtumu, visgi šeimininkai nenuleido rankų ir kovojo dėl vienos iš svarbiausių pergalių šį sezoną, per kelias minutes rezultatas vėl tapo lygus. Per paskutines minutes šeimininkų ekipoje sužibėjo M.Latkauskas kuris pelnė paskutinius 6 komandos taškus taip leisdamas įsiveržti į priekį. Prieš lemiamą kėlinį komandas skyrė 4 taškai. (76:72).

Per pirmas ketvirtojo kėlinio minutes P.Parachomikas smeigė du taiklius tritaškius taip padidindamas skirtumą iki dviženklio. Skirtumas dar buvo sumažėjęs iki 5 taškų, tačiau nesportinė pražanga ir netaiklūs tritaškiai pražudė „Bangą“ kuri besibaigiant kėliniui nebeturėjo šansų pakovoti dėl pergalės. Galutinis rungtynių rezultatas 105:88 skelbė „Kauno kolegijos“ pergalę ir šį serija prasitęs 3iomis rungtynėmis.

Po rungtynių nugalėtojų treneris K.Gedminas sakė: Labai džiaugiamės šia pergale ir tikrai buvome verti jos. Laukia lemiamos rungtynės, kurios vyks mums gana nepalnakiu vėlyvu laiku, daug žaidėjų žaidžia kitose lygose tad lemiama kova bus tikrai sunki, bet tikimės geriausio.

Kauno kolegija: Giedrius Būda – 29 tšk. (12 atk. kam., 8 išpr. praž.), Modestas Latkauskas – 22 tšk. (6 išpr. praž.), Paulius Parachomikas – 18 tšk., Paulius Lekečinskas – 17 tšk., Deividas Stankevičius – 17 tšk. (7 rezult. perd.)

Banga: Jurgis Čėsna – 26 tšk. (7 perimt. kam.), Aurimas Karbauskas – 26 tšk. (8 išpr. praž.), Arnas Lubys – 16 tšk., Lukas Kriščiūnas – 12 tšk.

„Kauno Kolegija“ sutriuškino „Šilainius“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 23:15 val.)„Kauno kolegija“ be vargo įveikė „Pauliukus“ (2015 vasario 24 d., antradienis, 20:47 val.)Antroje pusėje Įsigėbėjusi „Kauno Kolegija“ nušvalė „Kauno SRC“ ekipą (2015 kovo 03 d., antradienis, 19:41 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Kauno Kolegija“ įveikė KK „Pauliukai“ ekipą (2014 spalio 21 d., antradienis, 21:52 val.)Net 30-imt kartų suklydusi „Kauno kolegija“ pralaimėjo tik paskutinėmis sekundėmis „Bangai“ (2015 kovo 27 d., penktadienis, 00:39 val.)„Voluktė“ nugalėjo „Bangos“ ekipą (2015 sausio 20 d., antradienis, 00:14 val.)„Banga“ susitvarkė su puolime strigusiais KK „Pauliukais“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)„Bangos“ šešetukas palaužė išretėjusias „Kauno Kolegijos“ gretas (2015 vasario 06 d., penktadienis, 00:09 val.)„Kauno kolegija“ per antrają rungtynių dalį palaužė „DNC – Sport Fairy“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:14 val.)„Voluktė“ dar kartą įveikė „Kauno kolegiją“ (2015 vasario 17 d., antradienis, 23:01 val.)