NANAS vs SPORTO MANIJA & AMICI PIZZA (58:70)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 vasario 20 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Kauno Vaišvydavos vidurinė mokykla

Sporto manija & amici pizza po mieguistos pradžios įrodė savo pranašumą prieš Naną

2012 vasario 20 d., Pirmadienis, 23:49 val., peržiūros: 1951

2012 vasario 21 dieną, C lygos Top sport pirmenybėse, Vaišvydavos vidurinėje mokykloje susitiko Nanas (šeimininkai) ir Sporto manija & amici pizza (svečiai). Rungtynes po sunkios pradžios, antroje rungtynių pusėje atsiplėšę, pergalę iškovojo svečiai rezultatu – 70:58 (11:23, 24:17, 20:6, 15:12).

Rungtynes tritaškiu pradėjo Nanas, dvitaškiu atsakė Sporto manija. Tuomet šešis taškus be atsako pelnė Nanas ir nutolo – 9:2. Vieną baudą iš dviejų pataikė svečiai, o į tai spurtu 9:0 atsakė šeimininkai ir jau 18:3. Po minutės pertraukėlės atkarpa 8:2 atsakė svečiai ir skirtumas kiek aptirpo – 20:11. Kėlinio pabaigą trim taškaisbe atsako pabaigė Nanas ir po pirmojo ketvirčio – 23:11.

Antrasis kėlinys prasidėjo dviem taikliais Sporto manijos baudos metimais, o į tai dvitaškiu atsakė šeimininkai. Atkarpą 9:6 laimėjo Nanas ir rezultatas – 34:19. Atkarpą 7:2 laimėjo Sporto manija ir sušvelnino skirtumą iki dešimties – 36:26. Dar kartą sporto manija spurtavo 7:2 ir skirtumą nukirpo pusiau – 38:33. Kėlinį komandos pabaigė apsikeisdamos dvitaškiais ir po dviejų kėlinių – 40:35.

Trečiąjį kėlinį dvitaškiu pradėjo Nanas, o svečiai atsakė keturiais taškais. Dar dvitaškį pelnė Nanas, o Sporto manija spurtavo – 11:0 ir skirtumas staiga tapo jau – 44:50. Du taškus pelnė šeimininkai, o penkiais atsakė svečiai ir po trijų kėlinių – 46:55 priekyje Sporto manija.

Ketvirtasis kėlinys intrigos neatnešė ir Sporto manija vis tolo, kol galutinis rezultatas užfiksavo svečių pergalę rezultatu – 58:70.

Po rungtynių pakalbintas svečių treneris teigė – Pergalę pirmiausia nulėmė tai, kad sugebėjom nugalėti patys save. Pradžioje žaidimas kaip ir nelabai sekėsi, galbūt todėl, kad žaidėm vėlai, o mum nepatinka žaist vėlai, po pertraukos parodė vyrai charakterį ir todėl perlaužėm rungtynes.

Šeimininkų žaidėjas teigė – Pradžią gerai sulošėm, gale pritrūko jėgų, varžovų suolelis kur kas ilgesnis, va to ir pritrūko.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose pasirodė – Rytis Adžgauskas (21), Rokas Barkauskas (12), Tautvydas Ilčiukas (10), Dominykas Apšega (10, 5 išpr. pr.) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Lukas Jasevičius (15, 15 atk. kam.), Žygimantas Žitkus (14), Mantas Karpavičius (10) taškų.

Sporto manija & amici pizza įrodė savo pranašumą prieš BC AMBI (2012 kovo 09 d., penktadienis, 23:29 val.)Permaingose rungtynėse "Sporto Manija & Amici Pizza" įrodė savo pranašumą prieš "Naną" (2012 sausio 13 d., penktadienis, 22:21 val.)"Sporto manija & Amici Pizza" palaužė "Bangos & Lyga.eu" pasipriešinimą (2012 vasario 03 d., penktadienis, 21:40 val.)"Sporto Manija & Amici Pizza" išlaikė pergalę savo rankose (2012 kovo 01 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)"Sporto manija & Amici pizza" be didesnio vargo įveikė "BC Ambi" ekipą (2012 sausio 30 d., pirmadienis, 23:32 val.)"Sporto Manija & Amici Pizza" pamokė KK "Persvarą" (2011 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:57 val.)"Sporto Manija & Amici Pizza" nesulaukė pasipriešinimo iš "Simple" (2011 gruodžio 10 d., šeštadienis, 00:12 val.)"Sporto Manija & Amici Pizza" pelnė pergalę bei vietą aštuntfinalyje (2012 balandžio 04 d., trečiadienis, 21:46 val.)„Sporto Manija & Amici Pizza“ įveikė "Legatas" (2011 lapkričio 19 d., šeštadienis, 18:07 val.)"Sporto manijos & Ekodoros & FSM" ekipa pranoko negausiai susirinkusią "Nano" komandą (2012 vasario 28 d., antradienis, 00:02 val.)