Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ vs Šilainiai (84:66)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 vasario 18 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Rokų gimnazija, Vijūnų g. 2, Kaunas, LT-46117

„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Šilainiai“ ekipą

2016 vasario 18 d., Ketvirtadienis, 23:54 val., peržiūros: 1246

Vasario 18 dieną, Rokų gimnazijos salėje vyko 30+ lygos, reguliariosios pirmojo etapo rungtynės tarp vietos „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ir svečių „Šilainiai“. Pirmame kėlinuke komandos žaidė gana apylygiai ir tik ketvirčio gale šeimininkams pavyko atsiplėšti nuo varžovų – 19:16. Antrame ketvirtyje komandos toliau tęsė lygų žaidimą ir atotrūkis tarp komandų beveik nepakito – 36:34 šeimininkų naudai. Trečiame kėlinyje šeimininkai sugebėjo spurtuoti ir atitrūkti nuo varžovų 64:44. Paskutiname ketvirtyje svečiai panaikinti turimo deficito nesugebėjo ir turėo pripažinti „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ pranašumą rezultatu 84:66.

Geriau rungtynes pradėjo šeimininkai, kurie pirmavo 10:3. Tada sveičia spurtavo ir sumažino savo atsilikimą iki minimumo (9:10). Šeimininkam po to buvo pavykę vėl išsiveržti į priekį (14:11), tačiau netrukus „Šilainiai“ rezultatą išlygino (14:14). Kėlinukui baignėjantis rezultatas dar buvo lygus (16:16), tačiau tada R.Žebrauskas smeigė taiklų tritaškį, kuris leido šeimininkams po pirmų dešimties minučiu pirmauti 19:16.

Antrojo kėlinuko pradžioje šeimininkai buvo vėl atitrūkę nuo varžovų, tačiau svečiai tolti šeimininkų ekipai neleido ir išlygino rezultatą (28:28). Dėja, jo persverti nesugebėjo ir „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ iki kėlinuko pabaigos išlaikė trapią persvarą 36:34.

Nuo pat trečiojo kėlinuko pradžios šeimininkai suaktyvino puolimą ir sugebėjo pelyti 12 taškų be varžovų atsako ir pirmą kartą rungtynėse susikrovė dviženklę persvarą (48:34). Svečiams ir toliau nesisekė stabdyti varžovų ir „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ persvara peržengė ir dvidešimties taškų persvarą (62:38). Iki kėlinuko pabaigos „Šilianių“ ekipai pavyko tik šiek tiek sumažinti savo atsilikimą ir po trijų kėlinių jie atsilikinėjo 44:64.

Paskutiname ketvirtyje šeiminikų pranašumas tavo triuškinantis (79:54), tačiau pačioje rungtynių pabaigoje spurtas 10:0 leido rungtynes baigti sumažinus atsilikimą beveik pusiau. Galutinis rungtynių rezultatas 84:66 šeimininkų naudai.

Po rungtynių, nugalėtojų treneris A.Čekanauskas sakė: „Rungtynes pradėjome visiškai nesusikaupę, galbūt šiek tiek išvedė iš rikiuotės nenumatyta pertraukėlė rungtynių pradžioje, tačiau po ilgosios pertraukos grįžome susikaupę ir aptarę savo klaidas, kas padėjo iškovoti pergalę. Įvygdėme minimalų savo planą, turėjome laimėti septyniolika taškų, o laimėti pavyko aštuoniolikos taškų persvara. „Šilainių“ ekipai linkiu mažiau pykčių, gausesnių pajėgų ir tikiu, kad jie bus vieni iš favoritų laimėti šį čempionatą“

Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“: Mindaugas Mažeika – 21 tšk., Arunas Budrys – 18 tšk., Evaldas Jančauskas – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Tomas Kmitas – 12 tšk. (8 rezult. perd.)

Šilainiai: Julius Svirka – 18 tšk., Artūras Nausėda – 14 tšk. (6 rezult. perd.), Vaidas Dambauskas – 13 tšk.

„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ nesunkiai įveikė „Šernai“ ekipą (2016 vasario 25 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:06 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ namuose sutriuškino „Remza“ ekipą (2016 sausio 22 d., penktadienis, 00:42 val.)Asociacija „Krepšinio Pasaulis“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Makroflex“ ekipą (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)Užtikrintai žaidusi „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ gana lengvai susitvarkė su „Uno“ komandos šešetuku (2016 vasario 24 d., trečiadienis, 22:58 val.)„Korys“ antroje rungtynių dalyje palaužė Asociaciją „Krepšinio pasaulis“ (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 00:42 val.)Lemiamose ketvirtfinalio rungtynėse „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ lengvai įveikė „RBnuomą ‒ IVnet“ (2016 kovo 29 d., antradienis, 21:27 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė SK „Vertigo“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 23:04 val.)Tik po pratęsimo Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė SK“Vertigo“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 18:39 val.)„Korys“ be didesnio vargo įveikė „Sena skrynia & Asociacija krepšinio pasaulis“ ekipą. (2016 balandžio 12 d., antradienis, 22:10 val.)