KK „13" vs Olympic (46:50)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 27 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Olympic“

2014 spalio 27 d., Pirmadienis, 23:01 val., peržiūros: 996

Spalio 27 dieną, 21:00 val., Jono Pauliaus II gimnazijos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos KK „13“ (šeimininkai) ir "Olympic" (svečiai). Abi komandos šį vakarą dideliu rezultatyvumu nepasižymėjo, žaidimas vyko gal kiek chaotiškai, krepšinis buvo kontaktinis ir kietas. Tokioje kovoje geriau sekėsi svečiams, kurie išnaudojo savo fizinį pranašumą, geriau kovojo po krepšiais, bei šiaip ne taip išsaugojo persvarą savo rankose. Rungtynės baigėsi rezultatu 46:50.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie nors ir sunkiai rinko taškus, bet užtad visiškai uždarė varžovų puolimą. KK „13“ komandai tik labai retais atvejais pavykdavo pataikyti vieną kitą metimą, o kovoje dėl atšokusių kamuolių jie pralaimėdavo tiesiog beviltiškai. Geru pataikymu tikrai negalėjo pasigirti ir "Olympic" komandos žaidėjai, tačiau kuomet atkovoji, vieną, antrą, trečią kamuolį paeiliui, tuomet pataikyti visviena pavyksta. Būtent tai ir leido svečiams pasiekti net ir dviženklį pranašumą. Šeimininkai pabudo tik antrojo kėlinuko pabaigoje, tarsi prisiminę, jog gali ir moka žaisti krepšinį, jie staigia ėmė artėti ir prasidedant ilgajai pertraukai intriga jau buvo sugrįžusi 20:22.

Antrojo kėlinuko pradžioje KK „13“ pratęsė puikų savo pasirodymą ir dar labiau nutolo. Greitas žaidimas leido jiems pasiekti net 6 taškų pranašumą ir atrodė, jog svečiai palūžo. Vistik toks vaizdas buvo apgaulingas. "Olympic" greitai priemė teisingus sprendimus ir dabar žaidimas jau vyko taškas į tašką. Iki pat pabaigos nebuvo aišku, kuri gi komanda vertesnė pergalės, o prasidedant paskutinėms minutėms palankesnėje situacijoje buvo "Olympic" žaidėjai, kurie turėjo 4 taškų pranašumą. KK „13“ bandė dar gelbėtis tolimais metimais, bet krepšys buvo tarsi užrištas. Metimai galėję pakeisti rungtynių eigą skriejo pro šalį ir šeimininkams teko pripažinti varžovų pranašumą 46:50.

KK „13“: Remigijus Babenskas – 11 tšk., Audrius Labanauskas – 11 tšk., Giedrius Ūkelis – 9 tšk.

Olympic: Žydrūnas Narjauskas – 12 tšk. (12 atk. kam.), Gytis Baltrušaitis – 9 tšk., Vaidas Mazaronis – 8 tšk. (5 išpr. praž.)

Nerezultatyviose rungtynėse pergalę šventė „Elektromontuotojas“ (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 21:44 val.)Rezultatyviose ir įtemptose rungtynėse pergalę šventė „KK13“ ekipa. (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 13:56 val.)„BK Centre“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Olympic“ (2015 sausio 10 d., šeštadienis, 16:57 val.)Chaotiškose rungtynėse lengva pergale džiaugėsi „Sporto manija“ (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 23:50 val.)„Naujokai“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Olimpyc“ krepšininkus (2014 gruodžio 20 d., šeštadienis, 00:10 val.)„Naujokai“ po pratęsimo palaužė „Olympic“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 20:27 val.)„Darbiečiai“ lengvai įveikė „Olympic“ (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 20:51 val.)Šešioliktfinalį Arno Petrausko vedamas „KMAIK“ pradėjo sunkia pergale prieš „Olympic“ (2015 vasario 20 d., penktadienis, 23:15 val.)BC „Liuksas“ užtikrintai susitvarkė su „Olympic“ (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 00:38 val.)A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt nesunkiai įveikė „Olimpyc“ (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 18:54 val.)