ICE vs Sporto manija/Pavasaris (54:52)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2014 gegužės 12 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ A. Stulginskio pagrindinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas, LT-50330

Į ketvertuką keliauja „Ice“

2014 gegužės 12 d., Pirmadienis, 22:29 val., peržiūros: 927

Gegužės 12 dieną įvyko Pavasario "Sportturas" taurės ketvirtfinalis, kuriame susitiko šeimininkai "Ice" ir jų oponentai "Sporto manija". Pirmajame kėlinyje dėka 17 M.Gailiūno taškų šeimininkai galėjo džiaugtis persvara. (23:16). Po nerezultatyvaus antrojo kėlinio "Ice" dviem taškai padidino persvarą. (36:27). Po ilgosios pertraukos "Sporto manija" sužaidė puikų kėlinį gynyboje varžovams leisdami įmesti tik 3 taškus ir tai padėjo persverti rezultatą. (39:43). Lemiamame kėlinyje dviejų žaidėjų vedina "Ice" po dramatiškų paskutinių minučių sugebėjo nugalėti ir žengti į kitą etapą. Galutinis rungtynių rezultatas 54:52

Pirmajame kėlinyje reikėtų išskirti fantastišką "Ice" žaidėjo M.Gailiūno pasirodymą, kuris per 10 minučių pataikė 5 tritaškius, o iš viso pelnė 17 taškų. Visgi "Sporto manija" daug neatsiliko, didžiają dalį kėlinio skirtumas buvo 2-3 taškai, tik kėlinio pabaigoje po eilinio tritaškio skirtumas šoktelėjo iki 7 taškų. Pilnų sudėčių susirinkusios komandos pirmasias 10 minučių baigė rezultatu 23:16.

Antrajame kėlinyje svečiai sustabdė varžovų tritaškius, vienu metu pavyko sumažinti skirtumą iki 5 taškų. Akivaizdžiai dominavę po krepšiu šeimininkai kartodavo savo metimus po keletą kartų, tačiau padarė šiame kėlinyje 6 klaidas, kuomet svečiai tik vieną. Abi komandos piknaudžiavo tritaškiais metimais ir dauguma skriejo pro šalį, tai lėmė kad kėlinys tapo nerezultatyvus ir baigėsi rezultatu 13:11 šeimininkų naudai. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 36:27.

Trečiasis kėlinys "Ice" ekipai buvo vienas iš prasčiausių šiame sezone, per 10 minučių jie sugebėjo pelnyti tik 3 taškus, iš žaidimo pataikę tik 1 metimą iš 17. Tuo pasinaudoję svečiai, greitai sumažino atsilikimą, o jau įpusėjus kėliniui jį persvėrė į savo naudą. Paprašytos minutės pertraukėlės niekaip nepadėjo sugrąžinti "Ice" žaidėjų į vėžes, o ir toliau rinkę taškus svečiai kėlinį baigė pirmaudami rezultatu 39:43.

Ketvirtajį kėlinį šeimininkai pradėjo sėkmingiau, 7 taškus pelnęs T.Marčiulionis išvedė savo komandą į priekį, nuo šio momento komandas daugiausiai skyrė 2 taškai ir intriga tik augo. Ilgą laiką nei vienai komandai nepavyko pelnyti taškų, o paskutines minutes taškai renkami buvo tik nuo baudų metimų linijos. Taktiškai geriau sužaidę šeimininkai likus 13 sekundžių iki rungtynių pabaigos turėjo 2 taškų persvarą. Galimybė rengti paskutinę ataką buvo "Sporto manijos" rankose, tačiau praradę kamuolį jie palaidojo visas viltis žengti į kitą etapą. Galutinis rungtynių rezultatas 54:52 skelbė sunkią "Ice" pergalę.

Po rungtynių "Ice" treneris T.Jonkus sakė: Kaip ir prieš tai, taip ir dabar turėjome labai stiprius varžovus, pradžioje susikrovėme persvara,tačiau visko ramiai užbaigti nepavyko ir teko kovoti iki paskutinės sekundės. Praeitais metais iškovojome bronzą, šiemet tikimės taip pat kovoti dėl apdovanojimų.

ICE: Martynas Gailiūnas – 17 tšk., Tautvydas Marčiulionis – 14 tšk., Marius Vaišvila – 9 tšk.

Sporto manija/Pavasaris: Vaidas Česnauskas – 14 tšk. (15 atk. kam.), Rokas Maleckas – 13 tšk., Ričardas Brovka – 9 tšk.

„Sporto Manija/ Pavasaris“ ketvirtajame kėlinyje palaužė „Stumbrą“ (2014 balandžio 18 d., penktadienis, 23:41 val.)Visas rungtynes domivanę „Legionieriai“ sutriuškino „Ice“ ekipą. (2014 gegužės 15 d., ketvirtadienis, 03:22 val.)„Sporto manija/Pavasaris“ neturėjo didelio vargo su Kauno „Partizanu“ (2014 balandžio 07 d., pirmadienis, 22:56 val.)„ICE“ iškovojo antrąją pergalę „Pavasario“ taurėje (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 22:33 val.)Pavasario „Sportturas“ Didžiosios taurės bronzine komanda tapo „Ice“ (2014 gegužės 18 d., sekmadienis, 19:53 val.)„ICE“ po atkaklios kovos palaužė BC „Gazuotą Pieną“ ir keliauja toliau (2014 gegužės 01 d., ketvirtadienis, 00:22 val.)„Ice“ nesunkiai susidorojo su „Kulautuva“ (2014 balandžio 27 d., sekmadienis, 22:00 val.)„ICE“ užtikrintai pradėjo „Pavasario“ taurę (2014 balandžio 06 d., sekmadienis, 22:18 val.)„Sporto Manija/Pavasaris“ atlaikė elektrėniškių šturmą ir išsaugojo pergalę (2014 gegužės 05 d., pirmadienis, 22:29 val.)„Sporto Manija ‒ Pavasaris“ nerezultatyviose rungtynėse įveikė „Pieno Žvaigždes ‒ Miau“ (2014 balandžio 15 d., antradienis, 00:47 val.)