Coca Cola vs Senukai (58:60)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 kovo 28 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Nuožmioje kovoje „Senukai“ parklupdė „Coca Cola“

2016 kovo 28 d., Pirmadienis, 23:46 val., peržiūros: 1088

Kovo 28-ąją dieną, pirmadienį, „Kauno Švaros“ salėje įvyko pavasario „Sportturas“ taurės D pogrupio mūšis tarp namuose žaidusių „Coca Cola“ krepšininkų ir svečių rolėje buvusios „Senukų“ ekipos.

Susitikimo pradžioje į priekį veržėsi Š.Kenstavičiaus taiklių metimų vedami „Senukai“ (2:5), bet netrukus tritaškį įsūdė V.Stočkus (5:5), jam įkandin rezutatą aikštės šeimininkų naudai persvėrė R.Jacunskas (7:5). Tiesa, tuomet prabilo svečių snaiperiai, kurie dukart driokstelėjo iš toli ir susigrąžino pranašumą savo pusėn (7:11). Antroje ketvirčio pusėje „Coca Cola“ toliau vangiai rinkosi taškus, o tuo pasinaudoję „Senukai“ dar šiek tiek sutvirtino savo pozicijas ir pirmąsias 10 minučių laimėjo rezultatu 10:16.

Antrojo kėlinio pirmosiomis minutėmis „Senukų“ gretose blykstelėjo R.Petrauskas, kuris porą kartų pasižymėjo iš vidutinės distancijos ir išvedė savo komandą į priekį dviženkliu atstumu (10:20). Kurį laiką rezultato skirtumas svyravo neženkliai ir apčiuopiamas pranašumas išliko „Senukų“ rankose. Vis dėlto, paskutinėmis pirmosios dvikovos pusės minutėmis svečių puolimas buksavo ir sėkmingos atakos buvo retas reiškinys. Tuo netruko pasinaudoti įsisiūbavusi „Coca Cola“, kuri ėmė naikinti atsilikimą, kol paskutinę ketvirčio sekundę dvitaškį smeigė L.Puodžiūnas ir nusvėrė rungtynių svarstykles aikštelės šeimininkų pusėn. Įpusėjus mačui rezultatas buvo 26:25.

Po didžiosios pertraukos pranašumas atsidurdavo tai vienos, tai kitos ekipos pusėje ir užvirė atkakli kova. 6:0 spurtavę aikštelės šeimininkai dar pirmoje ketvirčio pusėje atitrūko rezultatu 34:30, bet tuomet priešingoje barikadų pusėje šou surengė Š.Kenstavičius. Šis žaidėjas surinko 8 taškus ir ne tik panaikino turėtą deficitą, bet ir išvedė į priekį „Senukus“ (36:38). Tiesa, vėliau „Coca Cola“ vėl čiupo iniciatyvą į savo rankas, susigrąžino persvarą į savas rankas ir po T.Narankevičiaus dvitaškio pabėgo į priekį 7 taškais (50:43). Vis dėlto, paskutinis žodis trečiajame kėlinyje priklausė „Senukams“ ir po pusvalandžio kovos „Coca Cola“ tenkinosi 5 taškų atotrūkiu – 50:45.

Lemiamos ketvirčio starte „Senukai“ ėmė alsuoti varžovams į nugarą ir jau nuo pirmųjų akimirkų pjovė atsilikimą iki vienu taikliu metimu panaikinamos ribos. Beveik visą kėlinį svečiai lipo priešininkams ant kulnų, kol tiksint paskutinėms rungtynių minutėms, Š.Kenstavičius persvėrė rezultatą „Senukų“ naudai. Ne ilgai trukus pranašumą „Coca Cola“ komandai grąžino taiklus V.Stočkaus tritaškis (58:56), tačiau jau sekančios atakos metu tuo pačiu atsakė Š.Kenstavičius (58:59). Užtektinai laiko atakai turėjusi „Coca Cola“ į krepšį nepataikė ir, likus žaisti 3 sekundes, pražanga sustabdytas L.Kandratavičius įtvirtino dramatišką „Senukų“ pergalę rezultatu 58:60.

Šarūnas Kenstavičius („Senukai“):

Visas rungtynes kova klostėsi taškas į tašką ir matėme lygių varžovų dvikova. Kas nulėmė Jūsų pergalę pabaigoje?

„Mūsų komanda nelabai po švenčių susirinko, bet kovomės su tuo, ką turėjome. Neturėjome aukštų žmonių, tai dauguma žaidėjų žaidė ne savo pozicijose. Bet išsivertėm su tuo, ką turėjom, kovojom iki galo ir pabaigoje mums labiau pasisekė. Ačių varžovams už gerą kova.“

Vytautas Stočkus („Coca Cola“):

Matėme lygių varžovų akistatą taškas tašką. Turėjote pranašumą savo pusėje, bet pabaigoje jis kažkaip išslydo Jums iš rankų, Kodėl?

„Šiaip pabaiga buvo loterija. Kaip ir minėjote, visas rungtynes žaidėme taškas į tašką ir daumaž apylygiai kovėmės. Kai paskutinėmis sekundėmis pataikėme tritaškį, atrodė, jog tikrai galime laimėti, bet varžovai atsakė tuo pačiu ir mums pritrūko laiko. Šiandien trūko taiklių metimų ir dar norėčiau paminėti prastą teisėjų darbą. Tarp pražangų nebuvo jokio kontrasto. Vieniems švilpė švelnius prisilietimus, o kitiems leido žaisti grubiai.“

Nugalėtojus į pergalę vedė Š.Kenstavičius (33 tšk., 15 atk. k., 8 išpr. pr., 35 naud. b.), A.Kelpšas (11 tšk., 8 atk. k., 5 išpr. pr.), L.Kandratavičius (5 tšk., 5 rez. p.), R.Petrauskas (4 tšk.) ir D.Zalobaitis (3 tšk., 7 atk. k.).

„Coca Cola“ gretose išsiskyrė R.Jacunskas (25 tšk., 17 atk. k., 5 išpr. pr., 43 naud. b.), L.Puodžiūnas (10 tšk., 5 rez. p.), V.Stočkus (9 tšk., 7 atk. k.), T.Narankevičius (6 tšk.), M.Brazauskas (4 tšk.) ir A.Vilimas (3 tšk., 10 atk. k.).

„Senukams“ tai buvo pirmoji dvikova pavasario „Sportturas“ taurėje (1-0). Tuo tarpu „Coca Cola“ jau baigė pogrupio varžybas su vienintele pergale ir dviem pralaimėjimais (1-2).

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Vaidis2016 kovo 28 d., 23:47 val.
Atidžiau registruokitės
wyciune192016 kovo 28 d., 22:56 val.
Pataisykite, prašau, "Coca cola" komandoje 3 numeris Algirdas Vilimas, o ne Žygimantas Snabaitis. Ačiū!
„Senukai“ neatsilaikė prieš „Laipsnius“ (2016 balandžio 01 d., penktadienis, 22:11 val.)Baltijos „Mirtini pingvinai“ „Senukams“ priešinosi tik kėlinį (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 21:22 val.)Distanciją laikę „Lietuvos Geležinkeliai“ prasibrovė į finalinio ketverto varžybas (2016 balandžio 18 d., pirmadienis, 23:01 val.)Prastai startavę „Kauno liberalai“ atsitiesė ir žengė į pusfinalį (2016 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)Du Sauliaus Mikalausko tritaškiai rungtynių pabaigoje pražudė „Coca Cola“ komandą Pavasario „Sportturas“ taurės 2016 atidarymo rungtynėse (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 22:51 val.)„Coca Cola“ pranoko „BK Centre ‒ 2“ ir žengė į ketvirtfinalį (2016 balandžio 11 d., pirmadienis, 22:56 val.)„Coca Cola“ įveikę „Abstinentus“ „Sportturo“ taurėje pasiekė pirmą pergalę (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 22:46 val.)