Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija vs Molėtų gimnazija (67:75)„Basketnews.lt 2014“ taurė 10–12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 30 d., Trečiadienis, 10:30 val. @ Kaišiadorių A. Brazausko gimnazija, Gedimino g. 65, Kaišiadorys, LT-56124

Molėtų gimnazija iškovojo pergalę Kaišiadoryse

2014 balandžio 30 d., Trečiadienis, 18:54 val., peržiūros: 1301

Balandžio 30 dieną, 10.30 val., Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos sporto salėje, susitiko „Basketnews.lt 2014“ taurės komandos Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija (šeimininkai) ir Molėtų gimnazija (svečiai). Rungtynės buvo gana atkaklios, nors didžiąją laiko dalį ir pirmavo svečiai, tačiau šeimininkai kovėsi iki pat pabaigos. Vistik Molėtų gimnazija tiesiog pavyzdingai sužaidė paskutinėmis minutėmis, bei laimėjo rungtynes rezultatu 67:75.

Rungtynių pradžia susiklostė gana permainingai, neblogas atkarpas sužaisdavo tai viena, tai kita ekipa, bet iš esmės pats žaidimas buvo lygus ir nei vienai komandai nepavyko pasiekti ženklesnio pranašumo. Vistik antrojo kėlinuko metu ėmė ryškėti Molėtų gimnazijos pranašumas, svečiai demonstravo puikią gynybą, o įvairiapusiškas puolimas leido nutolti. Skirtumas netrukus tapo dviženklis, o prasidedant ilgajai pertraukai Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija turėjo rasti būdą kaip sustabyti varžovus, nes šie pirmavo rezultatu 29:37.

Šeimininkams pavyko atsitiesti, nors ir nelengvai, bet jie artėjo link savo varžovų. Pirmiausia svečius nustebino gerokai aktyvesnė šeimininkų gynyba, o puolime vieną po kito tritaškius metęs V.Bauras pagaliau atstatė rungtynėse lygybę (56:56). Taigi paskutinio kėlinuko metu viskas prasidėjo iš naujo. Tačiau Molėtų gimnazija sugebėjo įrodyti, jog ne veltui jie ilgą laiką turėjo pranašumą ir svarbiausiais momentais komanda sužaidė užtikrintai. Pasiektą nedidelį pranašumą padėjo užtikrinti puikus darbas ginant savo krepšį. Šeimininkai bandė gelbėtis tolimais metimais, bet visi keliai buvo uždaryti. Tuo tarpu svečiai išnaudojo priešininkų pražangas, sumetė baudų metimus ir iškovojo pergalę, laimėdami rezultatu 67:75.

Nugalėtojų komandos komentaras: "žaidėjai labai norėjo laimėti, šiandien žaidė vieningai, vieni kitus palaikydami, puikiai sužaidė rungtynių pabaigoje, nepasimetė".

Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija: Vilius Bauras – 19 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd.), Martynas Šumskis – 13 tšk., Julius Abrutis – 10 tšk. (6 perimt. kam.)

Molėtų gimnazija: Kipras Pumputis – 26 tšk. (12 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Ernestas Leišis – 22 tšk. (11 išpr. praž.), Ignas Šeikis – 12 tšk.

Molėtų gimnazija "Basketnews.lt Lietuva" taurėje iškovojo eilinę pergalę (2014 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 10:29 val.)Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija vos išsaugojo pergalę savo rankose (2014 gegužės 06 d., antradienis, 16:27 val.)Molėtų gimnazija įveikė Pasvalio P.Vileišio gimnazijos atstovus (2014 balandžio 08 d., antradienis, 20:14 val.)Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijos debiutas paženklintas pergale po pratęsimo prieš Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnaziją (2014 balandžio 07 d., pirmadienis, 17:14 val.)Kėdainių „Atžalyno“ gimnazija tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė svečius iš Kaišiadorių (2014 gegužės 13 d., antradienis, 15:59 val.)Pasvalio P. Veileišio gimnazija vs Molėtų gimnazija (2014 gegužės 09 d., penktadienis, 14:33 val.)Nors ir iššvaistė solidų pranašumą, tačiau pergalę savo rankose išsaugojo Kaišiadorių „Algirdo Brazausko gimnazija“ bei pasidabino bronzos medaliais (2014 birželio 06 d., penktadienis, 14:46 val.)Gražių epizodų nestokojusiame susitikime pergalę iškovojo Kupiškio „Lauryno Stuokos ‒ Gucevičiaus gimnazija“ (2014 balandžio 22 d., antradienis, 17:46 val.)Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijos atkurtos intrigos neužteko pergalei prieš Molėtų gimnaziją (2014 gegužės 22 d., ketvirtadienis, 15:58 val.) „Amerikietiškieji kalneliai“ Pasvalyje Basketnews.lt taurė (2014 balandžio 15 d., antradienis, 11:41 val.)