Šilainiai vs RBnuoma ‒ IVnet (86:75)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 sausio 10 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Šilainiai“ įveikė vienus iš grupės autsaiderių

2016 sausio 10 d., Sekmadienis, 16:04 val., peržiūros: 941

Sekmadienį, sausio 10 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko „30+“ lygos varžybos tarp vietos „Šilainių“ bei svečių „RBnuoma ‒ IVnet“. Po gan įtempto ir atkaklaus pirmojo kėlinio, šeimininkai pradėjo po truputį tolti nuo savo varžovų ir galiausiai prieš lemiamą ketvirtį turėjo gana saugų 20-ties taškų pranašumą. Visgi, jie anksčiau laiko patikėjo pergale, kadangi lemiamą ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo svečiai ir sumažino atsilikimą iki 12-os taškų. Tačiau „Šilainiai“ susigriebė bei išsaugojo saugesnį pranašumą bei galiausiai pasiekė pergalę.

Pirmąjį kėlinį kur kas sėkmingiau pradėjo svečių ekipa, kurie įsiveržė į priekį 8:3. Tačiau tuomet „Šilainiai“ pelnė dešimt taškų be atsako bei persvėrė rezultatą savo naudai. Tuomet vėl sėkmingesnę atkarpėlę sužaidė „RBnuoma ‒ IVnet“ komanda, kuriai pavyko išlyginti rezultatą. Bet tuomet šeimininkai pelnė dar šešis taškus paeiliui bei vėl nutolo nuo savo varžovų. Vis tik kėlinuką taikliu tritaškiu pabaigė svečiai, kurie po pirmojo kėlinuko turėjo trijų taškų deficitą – 21:18. Antrasis kėlinys prasidėjo gan apylygiu komandų žaidimu. Ekipos keitėsi sėkmingomis atakomis abejose aikštelės pusėse ir skirtumas tarp komandų per daug nekito. Vis tik pirmąją rungtynių pusę sėkmingiau užbaigė „Šilainiai“, kurie laimėjo atkarpėlę 10:4 bei po pirmų dviejų ketvirčių turėjo dešimties taškų atotrūkį – 42:32.

Trečiąjį kėlinį komandos pradėjo pataikydamos po taiklų dvitaškį bei tritaškį. Tuomet sekė sėkminga šeimininkų ekipos atkarpa 8:0, kuri leido įgyti jau solidesnį pranašumą. „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipai tuomet pavyko stabilizuoti situaciją ir žaisti apylygiai su savo varžovais, tad skirtumas nuo to laiko per daug nekito. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 68:48. Lemiamą ketvirtį „RBnuoma ‒ IVnet“ pradėjo 10:2 spurtu ir sumažino atsilikimą iki dvylikos bei tuo pačiu grąžino intrigą į šias rungtynes. Visgi, po minutės pertraukėlės atsigavę „Šilainiai“ per daug arti neprisileido savo varžovų ir palaikė daugmaž apylygį žaidimą iki pat rungtynių pabaigos. Taigi, „Šilainiai“ iškovojo šeštąją pergalę, šias rungtynes laimėdami rezultatu 86:75.

V.Kapočius („Šilainiai“):
„Man atrodo, jog šiandien mes tiesiog geriau gynėmės už varžovus. Puolime klaidų daug darėm, bet atkakli mūsų gynyba nulėmė pergalę“.

Šilainiai: Nerijus Urbanavičius – 24 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Ričardas Stirbys – 21 tšk., Julius Svirka – 20 tšk., Vitoldas Kapočius – 13 tšk. (6 rezult. perd.)

RBnuoma ‒ IVnet: Tomas Kavaliauskas – 22 tšk. (6 rezult. perd.), Mantas Kleiza – 21 tšk., Gražvydas Davidavičius – 15 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.)

„Šilainiai“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 sausio 07 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)„Šilainiai“ atlaikė „Uno“ spurtą ir išsaugojo pergalę (2016 sausio 28 d., ketvirtadienis, 23:40 val.)„Šilainiai“ įrodė savo pranašumą prieš „Remzą“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 22:39 val.)„Šilainiai“ be didesnio vargo susitvarkė su Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ekipa. (2015 lapkričio 27 d., penktadienis, 23:14 val.)Šilainiai išlygino serijos rezultatą (2016 kovo 31 d., ketvirtadienis, 22:32 val.)„Šilainių“ penketas nepasipriešino gerokai gausesnėms „Remzos“ pajėgoms (2016 sausio 26 d., antradienis, 22:48 val.)„Remza“ pagaliau iškovojo pirmąją pergalę (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 22:48 val.)„Korys“ paliko „RBnuomą ‒ IVnet“ be pergalių (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)Pratęsimą išplėšusi Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė keturiese likusius „RBnuoma ‒ IVnet“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:26 val.)Ketvirtą kėlinį solidžiau sužaidę „Šilainiai“ nugalėjo SK „Vertigo“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 18:05 val.)