Enerstena vs Chemcentras (64:84)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 08 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Antroje rungtynių pusėje „Chemcentras“ įveikė „Enerstenos“ ekipą

2015 lapkričio 08 d., Sekmadienis, 19:00 val., peržiūros: 1006

Sekmadienį Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Enerstena“ (šeimininkai) ir „Chemcentras“ (svečiai). Nuo pirmųjų minučių tarp ekipų vyko taškas į tašką kova, tačiau antroje pusėje „Chemcentras“ greitu žaidimu pabėgo nuo varžovų, kur susikrovė saugų pranašumą. „Chemcentras“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 64:84.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Chemcentras“ , kuris greitomis atakomis įgijo 3 taškų pranašumą ( 4:7). „Enerstena“ ekipai pavyko atsigauti puolime ir po taiklaus N.Aleknavičiaus tritaškio metimo skirtumas sumažėjo iki dviejų taškų ( 11:13). „Chemcentras“ kėlinuko pabaigoje įjungė antrą pavarą ir sugebėjo susikrauti 6 taškų pranašumą. A.Rimavičius realizavo abu baudos metimus ir komandas skyrė 4 taškai – 15:19.

Antrąjį ketvirtį „Enerstena“ atrado savąjį žaidimą ir ne tik ,kad panaikino skirtumą , bet ir įgijo 4 taškų atotrūkį ( 28:24). Vis dėlto, A.Kurauskas individualiais veiksmais leido „Chemcentrui“ susgrąžinti lyderio vaidmenį ( 28:32). „Enerstena“ sugebėjo atsigauti po šalto dušo ir pelnė 5 taškus be atsako ( 33:32). Kėlinuko pabaigoje sėkmingiau sužaidė „Chemcentras“ ir įgijo 2 taškų pranašumą – 35:37.

Trečiam kėlinukui prasidėjus „Enerstena“ pradėjo „sausa“ atkarpa 5:0 ( 40:37), „Chemcentras“ sugebėjo suaktyvinti savo puolima bei gynybą, kur tai leido pabėgti nuo varžovų ( 42:49). Po minutės pertraukėlės šeimininkams nepavyko išlitp iš duobės , o besibaigiant ketvirčiui „Chemcentras“ įgijo dviženklį pranašumą – 48:59.

Lemiamam kėlinukui prasidėjus „Chemcentras“ toliau demonstravo greitą krepšinį, kur tai jiems leido su kiekviena ataka didinti pranašumą ( 52:71). Kėlinuko viduryje „Enerstena“ ekipai atsirišo krepšys , tačiau to buvo maža. „Chemcentras“ išlaikė 20 taškų pranašumą ir šventė pergalę šios dienos rungtynėse, rezultatu – 64:84.

Po laimėtų rungtynių „Chemcentro“ ekipos treneris, T.Jonkus, kalbėjo:“ Iš pradžių varžovai gerai pataikė. Sumetė labai sudėtingus metimus, jeigu ir toliau būtų tokį tempą palaikę, būtų buvę daug skaudžiau mums. Mūsų komanda daug prametė metimų, tačiau vėliau teko išnaudoti greitį mūsų, nes varžovai yra lėtesnio stiliaus. Žiūrint į ateitį reikėtų gynybą taisyti.“

Po pralaimėtų rungtynių „Enerstenos“ komandos treneris, K.Gudeliauskas, teigė:“ Iš tikrųjų tai nežinau, kažko nedadarom iki galo. Atrodo ir visi žaidžia, bet nepataikome iš po krepšio. Šiaip nusileidom greičiau prieš juos, ištampė mus.“

Enerstena: Nerijus Aleknavičius – 24 tšk. (6 išpr. praž.), Andrius Rimavičius – 12 tšk., Andrius Čižinauskas – 11 tšk.

Chemcentras: Airidas Kurauskas – 27 tšk. (5 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Justas Eitmanavičius – 22 tšk. (8 išpr. praž.), Tomas Grigalevičius – 14 tšk. (10 atk. kam., 6 rezult. perd.), Gytis Vyšniauskas – 11 tšk., Lukas Šaulevičius – 10 tšk.

Antroje rungtynių pusėje „ASS & Endress H“ įveikė „Enersteną“ (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 19:37 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Callcredit“ įveikė „Enerstena“ ekipą (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 22:00 val.)„Kauno tiltai“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Chemcentras“ ekipą (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 00:26 val.)Banguotose rungtynėse „Chemcentras“ palaužė „Rapalą“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)Atkakliose rungtynėse „ACME“ palaužė „Enersteną“ (2015 spalio 18 d., sekmadienis, 19:33 val.)„Vilmista“ nugalėjo „Enerstenos“ ekipą (2016 sausio 12 d., antradienis, 22:48 val.)„Chemcentras“ nesunkiai įveikė „ACME“komandą (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 22:23 val.)„Chemcentras“ lengvai įveikė „Lemorą“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 20:38 val.)ASU & Co „AgroVIS“įveikė „Enersteną“ (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 18:01 val.)„Restauratoriai & Hausa“ lengvai nugalėjo „Enerstenos“ krepšininkus (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:30 val.)