DUMBLAS vs ROKŲ KERAMIKA & KROVINIUPERVEZIMAS.LT (66:68)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2012 balandžio 26 d., Ketvirtadienis, 18:45 val. @ Babtų gimnazija, Kėdainių g. 48, Babtai, Kauno raj., LT-54329

"Rokų keramika & Kroviniuperverzimas.lt" tik po atkaklios kovos nugalėjo "Dumblo" ekipą ir žengia į ketvirfinalį

2012 balandžio 27 d., Penktadienis, 00:07 val., peržiūros: 2737

Ketvirtadienį, balandžio 26 dieną, Babtų gimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ Kauno krepšinio C lygos atsakomosios aštunfinalio rungtynės, kuriose susitiko "Dumblas" (šeimininkai) ir "Rokų keramika & Kroviniuperverzimas.lt" (svečiai). Primename, kad pirmąsias rungtynes laimėjo "Rokų keramika & Kroviniuperverzimas.lt" ir turėjo 5 taškų pranašumą .Nuo pat pirmųjų minučių tarp komandų vyko atkakli kova, taškas į tašką. Rungtynių nugalėjas sprendėsi tik paskutinėmis minutėmis. Keletą svarbių metimų pataikę "Rokų keramika & Kroviniuperverzimas.lt" persvėrė rezultatą savo naudai ir šventė pergalę rezultatu – 66:68.

Rungtynėms prasidėjus kova vyko taškas į tašką ( 8:8), tačiau šeimininkams pavyko spurtuoti ir atitrūkti nuo varžovų 8 taškais ( 16:8). Likus žaisti dviems minutėms du tolimi G.Bačiulio metimai neleido varžovams atitrūkti daugiau. Rezultatas po pirmo ketvičio – 20:14.

Antrajam ketvirčiui prasidėjus svečiai sumažino skitumą iki minimumo ( 20:19), bet šeimininkams greitiomis atakomis pavyko atitrūkti nuo varžovų 5 taškais ( 29:24). "Rokų keramika & Kroviniuperverzimas.lt" spurtavo 6:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai vienu tašku, bet šeimininkai taip lengvai atiduoti lyderio pozicijos neketino ir laimėjo 5:0 atkarpą be atsako ( 38:33). LIkus žaisti minutę svečiai sugebėjo išlyginti rezultatą – 38:38.

Prasidėjus trečiam kėlinukui svečiai įgijo 1 taško pranšumą, tačiau neilgam. Šeimininkai taikliais metimai persvėrė rezultatą savo naudai ir įgijo 6 taškų pranšumą ( 49:43). Toliau žaidimas vyko apyligus, nė vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Tik paskutinę minutę šeimininkai sugebėjo padidinti pranašumą iki dviženklio – 56:46.

Ketvirtam kėlinukui prasidėjus svečiai neketino be kovos pasiduoti ir laimėjo atkarpą 7:0, bei sumažino skitumą iki 3 taškų ( 56:53). D.Baltrušio prasiveržimas padidino pranašumą iki 5 taškų, tačiau du tolimi G.Bačiulio tritaškiai metimai leido svečiams įsiveržti į priekį vienu tašku ( 58:59). Šeimininkai dar bandė tolimais metimais padidinti pranšumą iki 6 taškų, tačiau metimai skriedavo pro šalį, o svečiai tuo pasinaudoję padidino pranšumą iki 5 taškų ( 61:66). Šeimininkams pavyko gale kėlinuko sumažinti skirtumą iki 2 taškų, tačiau to buvo maža ir pergalę šventė "Rokų keramika & Kroviniuperverzimas.lt" rezultatu – 66:68.

Po laimėtų rungtynių "Rokų keramika & Kroviniuperverzimas.lt" žaidėjas kalbėjo:"Rungtynės sunkios buvo, apyligės. Varžovai politika užsiminėja su savo salėm, su viskuo. Džiaugiamės, ruošiamės kitoms rungtynėms."

Po pralaimėtų rungtynių "Dumblo" ekipos treneris teigė:" Pirmiausia norim pasveikinti varžovus su pergale. Matau tris pralaimėjimo priežastis: mūsų prastas pataikymas, labai geras varžovų lyderio žaidimas ir nepykit, bet teisėjavimas. Čia ne dėlto, kad pralaimėjome, bet visi klysta, suprantu."

"Dumblas": D.Baltrušis ( 18tšk.), L.Steikūnas ( 14tšk. 5 per.kam.), T.Bulotas ( 12tšk.)

"Rokų keramika & Kroviniuperverzimas.lt": G.Bačiulis ( 30tšk. 10 išpr.praž.), D.Vozbinas ( 10tšk.), E.Jančauskas ( 8tšk. 16 atk.kam.)

Paskutiniai komentarai (3 iš 4)

Anonimas2012 balandžio 27 d., 23:47 val.

3> Pritariu. Be to, Rokuose nėra normalių dušų, tualetų, jeigu neskaitytume skylės grindyse

lukoshiukass2012 balandžio 27 d., 20:50 val.

nei dumblas politikavo, nei ka. tiesiog nesuprantu roku komandos kuri losia savo tikrai nekokios bukles salei. suprantu, kad rokuose tera tik tokia sale, bet jei jau varzovai pasinaudoja nuostatuose esanciu punktu apie sales pranasuma, tai kodel tai reikia vadinti politikavimu? argi jum patiem nesmagiau losti normalioje saleje, kuri atitinka standartus(isskyrus tritaskio linija batuose), ar losti roku mokyklos salei, kurioje tritaskis piestas apskritimu?
Lukas Stikunas

Andrius32012 balandžio 27 d., 10:50 val.

Babtai buvo "Dumblo" ekipos namų aikštelė.

"Rokų keramikos & Kroviniupervezimas.lt" ekipa tik po sunkios kovos iškovojo bronzos medalius (2012 gegužės 25 d., penktadienis, 22:07 val.)"Sparta" po atkaklios kovos nugalėjo "Dumblo" ekipą (2011 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 22:09 val.)"Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt" iškovojo nelengvą pergalę namuose (2012 kovo 11 d., sekmadienis, 20:24 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervežimas.lt“ iškovjo sunkią pergalę prieš "Dumblą" (2012 balandžio 22 d., sekmadienis, 17:07 val.)"Topo centas" po atkaklios kovos palaužė "Dumblo" ekipą (2012 sausio 26 d., ketvirtadienis, 00:22 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ įveikė dar vieną varžovą (2011 lapkričio 29 d., antradienis, 22:24 val.)"Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt" puikiai sužaisto pirmo kėlinuko dėka iškovojo pergalę (2012 kovo 19 d., pirmadienis, 19:36 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą (2011 gruodžio 06 d., antradienis, 22:19 val.)"Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt" pasiekė nesunkią pergalę (2012 vasario 07 d., antradienis, 20:19 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ nesunkiai įveikė "Greičio Juosta" (2011 gruodžio 13 d., antradienis, 22:02 val.)